;
تفریح و سرگرمی

معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر: کدام مخزن برای برداشتن شمش طلا ایمن است!؟

معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر: این معما یا ازمون از آن دسته معماهایی است که شما باید از تمام ظرفیت و مهارت ذهنی و شناختی خود برای پیدا کردن تُنگ یا مخزن بدون خطر استفاده کنید. بدین ترتیب شما می توانید به شمش دست پیدا کنید. اگر فکر می کنید به آسانی می توانید معمای امروز را حل کنید با مجله خبری چشمک همراه شوید. سعی کنید این معما را در 8 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مادر واقعی: مادر واقعی کودک تصویر کدامیک از زنان تصویر است!؟

معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر

این معمای تصویری شاید بسیار ساده به نشر برسد. اما وقتی توضیحات مربوط به معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر را بخوانید، خواهید فهمید که برای برداشتن بدون خطر شمس طلا باید از سلول های خاکستری مغزتان بیشتر استفاده کنید. بسیاری از کاربران پس از مدتی کلنجار رفتن به این آزمون خسته شده و خیلی سریع برای دیدن پاسخ به بخش پاسخ ها مراجعه کردند.

لذا اگر احساس می کنید که توانائیهای شناختی بالایی دارید، حتما آزمون و معمای امروز را که تحت عنوان معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر در بخش سرگرمی مجله خبری چشمک منتشر شده است را از دست ندهید.

آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

در تصویر معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر، شما با یک معمای دشوار روبرو هستید. سه تُنگ یا مخزن شیشه ای به تصویر کشیده شده است. درون هر تُنگ یک شمش طلا قرار گرفته است. شما تنها با دست می توانید شمس را از درون تُنگ خارج کنید. تُنگ نباید بشکند. در یکی از تنگ ها آب در حال جوشیدن قرار گرفته است. منبع آتش تمام نشدنی است. در تنگ دیگر تعدادی ماهی گوشتخوار خطرناک قرار گرفته اند. و در دیگری ماده اسیدی که ممکن است به بدن و دست آسیب جدی بزند.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

با توجه به توضیحات و تصویر شما فکر می کنید چگونه می توانید به یکی از این شمش های طلا دسترسی پیدا کنید. با دقت به تصویر و توضیحات نگاه کنید و تلاش کنید پاسخ درستی ارائه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دختر نجات یافته: به نظر شما کدامیک از این دو دختر زنده می ماند؟

معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی خطای تصویر: باهوش باشی، خطای تصویر زن مقابل آینه را در یک نگاه می بینی!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: نکته سنجی خود را با پیدا کردن، اشتباهات موجود در آشپزخانه ماریا اثبات کن!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: چالش تصویری شناخت پدر نوزاد: حدس بزنید پدر نوزاد کدام یک از این سه مرد است؟

.

پاسخ معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر

همان طور که اشاره شد شما  تنها 8 ثانیه فرصت داشتید تا پاسخی مناسب به معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر ارائه دهید. اگر به فرصت و زمان بیشتر نیاز دارید به بالا برگشته و بیشتر بر روی تصویر معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر تمرکز کنید. شما به هدف اصلی که همان تمرین و ورزش دادن مغز است رسیده اید. اما کمی بیشتر تأمل می تواند بیشتر سلول های خاکستری مغزتان را به واکنش وادار کند و سلامت آن را تضمین کند.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

.

.

 

 

شاید بپسندید: قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 

 

.

 

برایتان جالب خواهد بود:معمای شناسایی همسر استاد: اگر همسر استاد را در یک نگاه شناسایی کنی، نابغه ای!

احتمالا پاسخ درست معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر را ارائه کرده اید. اما قبل از ارائه پاسخ می‌خواهیم به شما یادآوری کنیم که وب‌سایت چشمک دارای چالش‌ها و معماهای تصویری بسیار متنوعی است که لینک برخی از آنها در میانه مطالب گذاشته شده است. در صورت علاقمندی به این معماها نیز مراجعه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش موزه:چند نفر واقعا در این موزه وجود دارد؟!

اما راه حل:

اولین مخرن، آب داغ است که آتش زیر آن خاموش ناپذیر است. پس این مخزن غیرممکن است. مخزن سوم نیز پر از مواد اسیدی خطرناک است. فقط دومین مخرن باقی می ماند. اشاره نشده است که در این مخزن دستگاه اکسیژن ساز وجود دارد. به مرور زمان و به پایان رسیدن میزان اکسیژن آب، ماهی های گوشتخوار خواهند مرد. پس تا آن موقع انتظار می کشیم و سپس شمش را از درون تنگ ماهی ها بر می داریم.

 

شاید بپسندید: معمای تصویری قتل در بالن:فکر می‌کنی باهوشی در 5 ثانیه، قاتل کاپیتان بالن را پیدا کن!

 

پاسخ معما

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت کودک شیطون: کدامیک از این کودکان، موش را در غذا خوری مدرسه رها کرده است!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مرد مرده: چه کسی در تصویر مرده است!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش پیرزن فقیر: کدام مشکلات مالی دارد؟!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید برایتان جالب باشد:آزمون شناسایی اشتباه پارک: اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:تست بینایی فنجان قهوه را بین پنگوئن ها پیدا کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: سوال هوش تقلب: کدام فرد در حال تقلب است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید برایتان جالب باشد:کدام معلم دزد است؟ جوابت واقعیت عجیبی را درباره ات نشان می دهد!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: هوش تصویری مادر: کدام کودک متعلق به مادری است که روی تاب نشسته است؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بیگانه در فروشگاه:فضایی ها را در میان انسان های فروشگاه شناسایی کنید!؟

امیدوارم از معمای برداشتن شمس طلا بدون خطر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالا بپسندید:آزمون شناسایی قاتل خطرناک: اگر مهارت کارآگاهی داشته باشی در 3 ثانیه قاتل را پیدا می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی دزد الماس: چه کسی در تصویر از فروشگاه الماس سرقت کرده است!؟

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

شناسایی خون آشام در فروشگاه: کدامیک از کودکان می تواند یک خون آشام باشد!؟

آزمون شناخت فرد سیگاری: تنها یک نابغه، فرد سیگاری را در 5 ثانیه تشخیص می دهد!

شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

نوشته های مشابه

31 دیدگاه

 1. سلام اشاره نشده که حتما با دست خالی باید اینکار رو بکنهپس آدم میتونه دستکش ضخیم بپوشه از تنگ دوم شمش رو برداره

  1. راستش را بخواهید من اصلا به فکر اب ظرف نیستم به فکر اون ظرف سومی هستم که توش 3 تا شمش طلا داره 😂😂😂

   1. بجای اینکار میتونی با زمان کمتر شلنگ اسید رو از پایین بکشی و بعد اون به راحتی به شمش طلا برسی

 2. سلام علیکم، اگر قراره که منتظر باشیم بهتره که منتظر بمونیم با بخار شدن تمامی آب داخل تنگ آب در حال جوش وقتی که دیگه آبی توش نموند، طلا رو برداریم.

 3. اگه نظر منو بخواین..
  اینجا شرطی نذاشته که با دست خالی شمش هارو برداریم یانه.
  پس با یه انبر همه شمش هارو از توی ظرف برمیداریم😁✋و زندگیمان را از این رو به اون رو میکنیم🤩اگرم قرار بر دست خالی باشه..میشه با مردن ماهیا و بخار شدن اب..شمش های هردو ظرف رو برداشت..برای ظرف گاز سمی هم میشه شلنگ ظرف رو با دستت بگیری که گاز داخل ظرف نره بعد مال اونم برداری…

  اقا نگا تو کَت من نمیره هر سه تاشو بر ندارم😂پس واسه هر سه ظرف یه راهی پیدا میکنم

 4. تنگی که اسید داره طلا بیشتر داره با یه چیز پلاستیکی یا شیشه ای طلا رو میگیریم خب …😐

   1. اسید روی پلاستیک تاثیر نداره دانشمند. بخاطر همین اسیدها رو داخل ظرف پلاستیکی نگهداری می‌کنن

 5. مگه به تنگ ماهی باید مخزن اکسیژن وصل باشه؟!!خودش اکسیژن می گیره مگر اینکه درش بسته باشه
  این جواب قانع کننده نبود

 6. آقا شما واقعا این دو تا شمش طلا را به من بده، من اگر داخل اسید هم باشه با دست خالی بیرون میارم. یک تیکه گوشت بنداز داخل تنگ ماهی شمش طلا بردار. نندازی هم اتفاق خاصی نمیفته.

 7. مخزن شماره سه یعنی اسید مناسب تر است. زیرا اسید می تواند مقدار کمی از طلا را در خود حل کند و زمانی که اشباع شود دیگر قابلیت آسیب رساندن به دست را ندارد. و در عوض سه عدد طلا بدست می آوریم.🙂

 8. دستگاه اکسیژن سازی در کار نیست صبر کن آب بجوشد و تمام شود بعد برمی‌داریم خیلی سریع چون طلا داغ شده

 9. با سلام
  میشه از هر سه تا برداشت
  ظرف اتش توش یخ بریزیم انقدر زیاد که ولرم بشه که نسوزیم ورداریم
  ظرف دو رو سایت ذکر کرده
  ظرف 3 تا عادی شدن اب ظرف داخلش یه ماده بازی بریزیم تاماممم

 10. خب صد درصد ظرف سوم انتخاب میکنم چون سه تا شمش توشه یعنی 3 میلیارد و خورده‌ای یه دست مهم نیست😂🤦با چند درصدی از این پول درستش میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا