;
تفریح و سرگرمی

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: مجله خبری چشمک با سوالات و معماهای تصویری هر روز با مخاطبان خود همراه است. این گونه بازی های فکری در اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. انواع و اقسام بازی های فکری در قالب سوالات هوش، معماهای تصویری، پازل ها، جدول ها، چالش های تصویری و … در اینترنت همرسانی می شوند و هر کسی علاقمند است که این تصاویر و معماها را حل کنند.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

این آزمون ها بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت هستند. لذا می توانید آن ها را در زمان های مختلف مورد بررسی قرار دهید. طرفداران و علاقمندان این بازی ها، روز به روز در حال افزایش هستند. شما میتوانید این مسئله را از دو جهت شناسایی کنید. از یک سو می توانند شما را سرگرم کنند و از سوی دیگر در ورزش دادن مغز و ذهن شما بسیار مناسب هستند. اگر آماده هستید با شناسایی بچه گمشده در باغ وحش و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی نوشته مبهم: قدرت بینایی خود را با شناسایی نوشته درون تصویر بسنجید!

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش

همان گونه که اشاره شد بازی های فکری بهترین تمرین برای ورزش مغز هستند. بر همین اساس است که برخی معتقدند بازی های فکری مغز و ذهن را ورزش داده و به تبع آن توانائی ها و مهارت های شناختی را اتوسعه و بهبود می بخشند.

جسم برای سلامتی به ورزش و تحرک نیاز دارد، مغز و ذهن نیز نیازمند تحرک و فعالیت است تا بتواند بهتر عمل کند. بسیاری از بیماری های مربوط به مغز  به دلیل کاهش فعالیت های مغز است. آزمون هایی شبیه شناسایی بچه گمشده در باغ وحش می تواند ذهن و مغز شما را به چالش کشیده و مغزتان را ورزش دهد..

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

در تصویر شناسایی بچه گمشده در باغ وحش، شما تعدادی آدم را در باغ وحش می بینید. زن تصویر در حال گریه کردن است و مدعی است که بچه او دزدیده شده است. آیا شما می توانید کودک روبده شده را در یک نگاه پیدا کنید. به نظر شما چه کسی بچه زن را دزدیده است. با دقت به تصویر نگاه کنید و تلاش کنید بچه و دزد را پیدا کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش

.

برایتان جالب خواهد بود:اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:فکر می کنی باهوشی، پس تو 6 ثانیه زندانی تازه وارد را شناسایی کن!

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

.

پاسخ شناسایی بچه گمشده در باغ وحش

 

آیا برای یافتن پاسخ  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش به نتیجه ای رسیدید!؟ توانستید شناسایی بچه گمشده در باغ وحش را رمز گشایی نمائید؟ اگر به زمان بیشتری احتیاج دارید، می توانید به بالا برگشته و تصویر را بیشتر مورد ارزیابی قرار دهید. می توانید 5 ثانیه دیگر به تصویر نگاه کنید و سپس پاسخ خود را ارائه دهید. اگر به پاسخ دست پیدا نکردید، می توانید به پائین صفحه مراجعه کرده و پاسخ شناسایی بچه گمشده در باغ وحش را ببینید!

.

برایتان جالب خواهد بود:بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

.

 

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

 

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناخت بیمار در حال مرگ: کدام بیمار با توجه به بریدن لوله سرم ها، اول خواهد مرد!؟

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش

شاید بپسندید:اگه خون آشام ها رو خوب می شناسی کدومشون شکارچی خون آشامه؟!

 

.

 

برایتان جالب خواهد بود: یه چیزی تو تصویر درست نیست بگو اون چیه؟

.

پاسخ شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: نگهبان باغ وحش مرد جوان را به عنوان دزد کودک دستگیر کرده است. اما هیچ نشانه ای دیده نمی شود که او کودک را ربوده باشد. برخی دیگر پیرزن را متهم کردند. درست است از کیف دستی او یک دست بیرون آمده، اما دست یک بزرگسال است. شاید پیرزن جرمی مرتکب شده است. اما کودک این زن در بغل گوریل دیده می شود. اگر دقت می کردید در یک نگاه متوجه می شوید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال در تصویر: اگر احساس می کنی خیلی تیزبین هستی اشکال تصویر را پیدا کن!

 

پاسخ شناسایی بچه دزد

 

احتمالاً بپسندید :قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

امیدوارم از شناسایی بچه گمشده در باغ وحش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

عملکرد کدامیک از دو نفر درباره کسی که توسط مار نیش زده شده، درست نیست!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:چالش سخت: اگر باهوش و زیرکی بگو کدام بچه را از مرگ نجات می دهی؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن احمق: کدامیک از این دو زن با توجه به فعالیت خود، می تواند یک احمق باشد!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید :آزمون شناخت نامزد حقیقی: اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این زن را شناسایی می کنید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: تست بررسی داشتن زندگی سالم: یکی از چشم ها را انتخاب تا بفهمید آیا سبک زندگی سالمی دارید؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

احتمالاً بپسندید: اگر می کنی خیلی تیزبینی، پس اشتباه تصویر اتاق نشیمن را در عرض 5 ثانیه پیدا کن؟

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

شاید بپسندید: تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون شناخت حماقت: کدامیک از این دو فرد در حماقت رو دست ندارند!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

کته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا