;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: با توجه به دو عبارت دیگر، پاسخ عبارت 33×33=؟ چند می شود!؟

سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای: با توجه به ناکام بودن 78 درصدی در رمزگشایی این دنباله عددی، آیا تمایل دارید که شما نیز شانس خود را امتحان کنید؟ آیا برای تشخیص عدد معادله آخر در این دنباله معادله ای توانایی کافی را دارید؟ ما شرط می‌بندیم که نمی‌توانید در برابر این چالش مجله خبری چشمک مقاومت کنید! چالش شما این است که عدد مناسب عبارت آخر را در یک دنباله معادله ای منطقی که در تصویر ارائه شده است، پیدا کنید. با سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای و مجله خبری چشمک همراه باشید.

باید بدانید که تصویر سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای فقط یک پازل تصویری نیست، این آزمون یا تست یک بازی فکری است که شما برای حل و رمزگشایی آن لازم است از تمام توانائیهای شناختی علی الخصوص منطق و تمرکز خود استفاده کنید. بر همین اساس این چالش یا آزمون که با عنوان سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای در مجله خبری چشمک منتشر شده است می تواند به تقویت مهارت های تفکر انتقادی، بهبود حافظه و سرعت بخشیدن به مهارت های پردازشی شما کمک می کنند. پس حواس خودتان را جمع کنید.

شاید بپسندید: فردی که نان را از روی میز رستوران برداشته شناسایی کنید!

سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

با توجه به آنچه که اشاره شد این چالش که یکی از چالش های محبوب در شبکه های اجتماعی است هم مهارت های تحلیلی و هم مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند، هدف چالش یافتن عدد گمشده در یک دنباله منطقی است. این کار مستلزم آن است که شما یک الگو یا قاعده ای را شناسایی کنید که بر توالی داده شده حاکم است.

به عنوان مثال، یک تصاعد حسابی، پیشروی هندسی، یا حتی قوانین پیچیده تر که شامل عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم است. سطح دشواری این چالش می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، چرا که می توان زمان پاسخگویی آن را افزایش یا کاهش داد. این چالش سخت تر می شود زیرا ما محدودیت زمانی را اعمال می کنیم: 15 ثانیه!

به این ترتیب، این پازل نه تنها توانایی های عددی شما را آزمایش می کند، بلکه صبر و پشتکار شما را نیز آزمایش می کند. اگر 11×11=4 و 22×22=16 باشد عبارت 33×33= ؟ چند می شود!؟ با مجله خبری چشمک و سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای همراه شوید.

شاید بپسندید: اگر باهوشی مجرم را در 5 ثانیه شناسایی کن!

سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

شاید بپسندید: خواهر ندار و خواهر دارا | حکایت خواهری که صداقتش عاقبت خوش را برایش رقم زد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدامیک از این خانم ها اولین بارش هست که میخاد سرقت کنه!؟

 

 

 

 

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان را اگر برعکسش کنید سرخ می شود!؟

پاسخ سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

اگر نمی توانید فوراً الگو را تشخیص دهید، سعی کنید تفاوت بین عناصر یا نسبت های متوالی را برای دنباله هایی که شامل ضرب یا تقسیم هستند پیدا کنید. به یاد داشته باشید که الگوها می توانند پیچیده باشند و ممکن است فوراً آشکار نشوند. رمزگشایی آنها ممکن است به زمان و تفکر انتقادی نیاز داشته باشد. بازی های فکری، به ویژه آنهایی که بر روی شناسایی عدد گمشده در یک دنباله منطقی متمرکز هستند، ترکیبی جذاب از سرگرمی و تحریک فکری را ارائه می دهند.

این چالش ها مستلزم شناخت الگوها، روابط ریاضی، یا قوانین خاصی هستند که بر این توالی حاکم هستند. کلید حل آنها در مشاهده دقیق و استدلال منطقی نهفته است.

احتمالا بپسندید: کدام دختر را نجات میدی تا بگم آدم ماجرا جو هستی یا محافظه کار!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اصطلاح پات رو اندازه گلیمت دراز کن از کجا آمده است+داستان

جواب سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای: پاسخ صحیح عدد 36 است. اگر دقت کنید الگو به این صورت است:

(1+1) × (1+1) = 2 × 2 = 4

در خط دوم

(2+2)×(2+2)= 4×4=16

لذا در عبارت آخر

(3+3)×(3+3)= 6×6=36

شاید بپسندید: حکایت زنان حیله گر و جذاب و قول و قرار در حمام+ بخش دوم

سوال ریاضی با عبارت دنباله ای

امیدوارم از سوال هوش ریاضی با عبارت دنباله ای استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: با پایین آمدن سنگ، کدام فرد در پایین جان خود را از دست می دهد!؟

اگر در نگاه اول اشتباه تصویر دختر را پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون دقت ذهن: فقط افراد تیزبین در یک نگاه چهره متفاوت را پیدا می کنند!

حکایت زنان حیله گر و جذاب و قول و قرار در حمام+ قسمت اول

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. سلام من با یه روش دیگه انجام دادم اول ضرب رو انجام دادم و بعد که جواب بدست اومد رفتم هارو جمع مردم مثلا 11ضرب11 مساوی با 121 بعد 1+2+1=4
  که جوابم 18 شد نه 36

 2. نمیشد بگیم تعدادشون به توان اون عدد تکرار شونده؟؟
  مثلا برای اولین تعدادشون که ۴ تازه به توان ۱ میشه ۴
  دومی ۴ به توان ۲
  سومی هم ۴ به توان ۳ میشد
  اینجوری نمیشه؟؟

 3. عزیزانم این درست چون خودش از اول اومد گفته من 1+1 کرده شده 2 حالا بگو ضربه 2 2 میشه چند ۴
  حالا میگه ۳+3 میشه چند 6 ضربه 6 میشه چند 36
  بچه ای کلاس 5 میتونی جواب بده 🤣🤣🤣

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا