;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی احتمال زنده موندنش بیشتره؟|مرد زنده به گور شده یا مردی که کوسه بهش حمله کرده!؟

تست هوش شناسایی نجات یافته :ذهن کارآگاهی خود را آماده کنید.بخش تفریج و سرگرمی مجله خبری چشمک امروز نیز یک ازمون جالب را با شما به اشتراک گذاشته است. این سوالات و آزمون ها مشابه می تواند میزان و ظرفیت هوش شما و همچنین سطح توانائیهای شناختی شما را به خوبی مورد ازمایش قرار دهد. برای انجام چنین آزمون هایی، زمان شما بسیار محدود است و این محدودیت می تواند هر چه بیشتر شما را به چالش بکشد.

کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که برای پیشگیری از بیماری هایی همچون ضعف حافظه، فراموشی و … پیروی از یک الگوی مناسب تغذیه و همچنین ورزش کافی مغز ضروری است. اما ورزش مغز چگونه است؟ درگیر کردن مغز با انواع و اقسام سوالات هوش و تصاویر معمایی شبیه تست هوش شناسایی نجات یافته، یک ورزش و تمرین مناسب برای مغز می باشند. به نظر شما چه کسی شانس زنده ماندنش بیشتر است!؟ شما در بخش سرگرمی مجله خبری چشمک با جذاب ترین سوالات معمایی برای ورزش روبرو هستید. با ما همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه مقدار عددی گل ها را در معادله آخر پیدا کنی، باید گفت که نابغه ریاضیاتی!

تست هوش شناسایی نجات یافته

کدام یک از این دو مرد در شرایط موجود شانس زنده ماندن بیشتری دارند؟ آیا جرات غلبه بر این چالش شدید را دارید؟ شما تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا این معما را کامل کنید. تست هوش شناسایی نجات یافته به دلیل پیچیدگی، هزاران نفر را در شبکه های اجتماعی شرمنده کرده است. از این نظر، ما شما را تشویق می کنیم که این چالش را حل کنید و در زمان رکورد به راه حل آن برسید. آیا فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید؟

این نوع محتواها به افراد کمک می کند تا استدلال منطقی و قیاسی خود را تقویت کنند، علاوه بر این، یک سرگرمی سالم است.

برای اینکه بتوانید پاسخ به تست هوش شناسایی نجات یافته را شروع کنید، باید پرونده را به خوبی تجزیه و تحلیل کنید، زیرا باید ذکر کنید که کدام یک از این دو مرد زنده می مانند؟ توصیه می کنیم سرنخ هایی را که تصویر در زیر به شما نشان می دهد را خوب بررسی کنید. ذکر این نکته ضروری است که برای گفتن پاسخ تست هوش شناسایی نجات یافته، فقط 5 ثانیه فرصت دارید. برای شما آرزوی موفقیت داریم. از 3، 2، 1 شروع می کنیم!

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی بگو کدومیکی از این 3 زن، همسر دکتره است!؟

تست هوش شناسایی نجات یافته

.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیکی از این دانش آموز لباس بافت همکلاسی اش رو برداشته!؟| تیزبینا سریع تشخیص میدن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از معلمای تصویر میتونه معلم بهتری برای دانش آموزا باشه!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کلاه سر کسی گذاشتن!

پاسخ تست هوش شناسایی نجات یافته

آیا توانستید بر چالش غلبه کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، اجازه دهید به شما تبریک بگوییم و تشخیص دهیم که شما در حل آزمون و سوالات هوش متخصص بوده و همچنین فردی هستید که به راحتی گول نمی خورید. اما اگر هنوز به پاسخ نرسیده اید 5 ثانیه دیگر فرصت دارید تا تصویر را بیشتر بررسی کنید.

برایتان جالب خواهد بود: زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

 

 

 

.

شاید بپسندید: در نگاه اول به این درخت، چی کم داره چی زیاد داره!؟| پاسخت خیلی چیزا درباره ات رو میکنه!؟

پاسخ تست هوش شناسایی نجات یافته: اگر شما یکی از کاربرانی هستید که نتوانستید این چالش را حل کنید، احساس بدی نداشته باشید، ما به شما کمک می کنیم تا بدانید کدام یک از این دو مرد زنده می مانند. اگرچه هر دو صحنه فوق‌العاده خطرناک هستند، اما طبق آمار حملات بی‌دلیل کوسه‌ها کم است، اما امکان زنده ماندن نیز وجود دارد، با قرار گرفتن در تابوت و دفن شدن به دلیل کمبود اکسیژن با مرگ حتمی روبرو است.این مرد ابتدا اکسیژن را از دست می دهد و می میرد.

شاید بپسندید: چیستان جالب: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست؟!

تست شناسایی نجات یافته

احتمالاً بپسندید: چقدر تو زندگی مستقل و آزادی!؟| کافیه یکی از کبوترها را انتخاب کنی تا متوجه بشی!

امیدوارم از تست هوش شناسایی نجات یافته استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: چون چهارده شود بالغ شود/ چون به سی رسد بچه شود!

 

 

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل به خون کسی تشنه بودن

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: تو 5 ثانیه اشتباه تصویر دخترک را پیدا کنی، نابغه ای!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تا حالا فکر کردی بهترین ویژگی شخصیتی ات چیه!؟ یکی از نمادها را انتخاب کن تا متوجه بشی!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

جالب خواهد بود: شاید عحیب باشه، اما یه گل رو انتخاب کن تا بگم بقیه تو رو چه جوری می شناسن!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

چند تا تفاوت بین دو تا کرم خاکی هست!؟| تیزبین باشی همه رو پیدا می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:  تو کارا، بدون فکر عمل می کنی!؟ | اولین چیزی که می بینی این مسئله رو روشن می کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: چیستان: گربه ای در یک اتاق شش گوشه خوابیده است این گربه چند زاویه می بیند!؟

شاید برایتان جالب باشد

اگر هنوز استعدادت رو نشناختی، یه نماد را انتخاب کن تا متوجه شی! | آدم خلاق هستی یا منطقی یا ….؟

میخای دقت و قدرت دیدت رو امتحان کنی، 5 تفاوت دو تصویر روباه رو پیدا کن!

شوهر این خانم پرمدعا، کدومیکی از این 3 آقای شیرین عقل هست!؟

داستان ضرب المثل آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

 1. اخه تقریبا ۱ ساعت اکسیژن داره کسی که زنده به گور شده و اگه دقت کنید طاقوت چوبی هست و با ضربه میشکنه و فاصله مرد با زمین رو هم میشه با دست کند

  1. ب همین راحتی نیست ..تابوت چوبی …تاریک .تازه اگه بتونی بشکنیش …که نمیشکنه …چون تخته نازک نیست ‌
   اگه هم نازک باشه .
   جایی نیست که بتونی تمام زورت رو بزنی …
   حالا اگه شکست …خاک میاد میریزه روت ..دست و‌پات رو نمیتونی تکون بدی ‌
   چه برسه اینکه بخای بکنی خاک رو ..

 2. این سوال ها از کجای مغزتون میارید واقعا😂 ؟…… اخه این بچه دوساله هم می دونه کوسه شانس بیشتری داره چون اون مرده داخل تابوت باید می گفتید هیچی همراش نیست اخه الان با خودم می گم اگه موبایل داشت قطعا می تونست زنگ بزنه کمک بگیره😐😂⁦:-(⁩..حالا اگه ی مرد زور دار بود می تونست بدون شتاب دادن دست چوب رو بشکنه یا یه ادم با ناخن بلند هم می تونست😅 حدقال مغز من دیگه شاید اینجوری فکر کنن بقیه باید همه چیز رو در نظر گرف حالا برا کوسه شاید دندان هاش ریخته باشه🥲💔.⁦:-(⁩پیر شده باشه و بازم مغز من ……! ⁦:*⁩⁦(◔‿◔)⁩
  خب با تشکر که برای این متن وقت خوندن گذاشتید ⁦ƪ(‾.‾“)┐⁩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =

دکمه بازگشت به بالا