;
تفریح و سرگرمی

فقط باهوشا میتونن مشخص کنن که زن باردار کدومیکی هست!

تست هوش شناسایی فرد باردار: مجله خبری چشمک امروز با یک سوال تصویری با شماست که به باور سازنده اش، تنها افراد باهوش و نابغه می توانند پاسخ آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای تشخیص و پیدا کنند. شما در تست هوش شناسایی فرد باردار باید تنها با دیدن پاهای افراد، تشخیص دهید که کدامیک از آنها می تواند یک زن باردار باشد. شناسایی فرد باردار وظیفه شماست. با مجله خبری چشمک و تست هوش شناسایی فرد باردار همراه باشید و تلاش با انجام این سوال تصویری در زمان مشخص شده، مهارت های شناختی و تصویری خود را اثبات کنید.

شاید بپسندید: قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟

تست هوش شناسایی فرد باردار

اکثر سوالات و معماهای تصویری با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، تلاش می کنند آنان را رشد و توسعه دهند. در بلند مدت چشمان ما عادت کرده است که از کنار جزئیات به آسانی عبور کند، اما در بیشتر این سوالات، شما برای رسیدن به سوال باید به جزئیات تصویر دقت کنید و جزئیاتی را تشخیص دهید. این امر در بلند مدت سبب رشد توانائیهای شناختی شما می شود، بدون آنکه خود متوجه باشید.

نیک می دانیم که هدف از طراحی چنین معماها و تصاویر همین است. اگر شما به صورت مستمر و منظم این بازی ها را انجام دهید، ورزش مناسبی برای ذهن و مغز خود پیدا کرده اید. چرا که شما برای ارائه پاسخ مجبورید تمرکز کنید و حتی گاهی از تحلیل منطقی خود که توأم با تفکر کردن است، استفاده کنید.

اکنون که شما تصویر را می بینید باید در تصویر تست هوش شناسایی فرد باردار به همه جزئیات توجه کنید و بسیار سریع باشید زیرا فقط 5 ثانیه برای ادعای تیزبینی ونکته سنجی خود فرصت دارید. اگر آماده باشید به دقت به تصویر تست هوش شناسایی فرد باردار ذیل نگاه کنید و بگوئید که از نظر شما کدامیک از صاحبان این پاها می تواند یک زن باردار باشد. در توضیحات عکس گفته شده است که این عکس را یکی از کودکان بازیگوش از زیر میز گرفته است.پس واقعا یک زن باردار در تصویر حضور دارد. اما کدامیک باردار است؟

شاید بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

تست هوش شناسایی فرد باردار

شاید بپسندید:باهوشا بگن: زن خدمتکار، انگشتر صاحبخونه را دزدیده یا اون رو از پسر صاحبخونه گرفته!؟

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: خود را آرام می بینی یا عصبانی!؟ | یکی از این قورباغه های بامزه را انتخاب کن تا از نتیجه شگفت زده شی!

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد!

پاسخ تست هوش شناسایی فرد باردار

امیدواریم حالا که به این قسمت از متن تست هوش شناسایی فرد باردار که رسیدید، پاسخ را هم داده باشید و ادعای خود را که یک متخصص حل سوالات تصویری هستید را اثبات کرده باشید. اما اگر برعکس هنوز به دنبال پاسخ هستید، از شما دعوت می کنیم که با دقت بیشتری به تصویر تست هوش شناسایی فرد باردار نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: سریع بگو، کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسنش!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کار امروز را به فردا مینداز!

پاسخ تست هوش شناسایی فرد باردار: اگر دقت کنید متوجه می شوید که فردی که در وسط ایستاده است باردار است. این موضوع را می توان از نوع کفش راحتی بدون پاشنه که پوشیده است، فهمید. چرا که برای زنان باردار مشکل است در ایام بارداری، کفش پاشنه بلند یا کفش ورزشی بنددار بپوشند. برخی معتقدند که اولین زن از سمت چپ هم می تواند باردار باشد، برای اینکه او نتوانسته بندهای کتونی خود را ببندد، اما اگر دقت کنید فقط یکی از لنگه ها بندش باز شده است و احتمالا فرد متوجه آن نشده است.لذا به نظر می رسد زن وسطی تنها زنی است که باردار است.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا خانم، اتومبیلی که زیرپاشه سرقتی هست!؟ |پیرزنه یا زن جوان!؟

تست شناسایی فرد باردار

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

امیدوارم از تست هوش شناسایی فرد باردار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: سه تا هندونه رو طوری انتخاب کن که جمع شون 30 بشه!؟

 

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

داستان خر آوازخوان و شتر رقاص!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل شتر دیدی ندیدی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: علت تعجب کردن خانمه چیه!؟ | فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی شکلک خندانی که با بقیه متفاوته پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: برداشتت از دیگران در برخورد اول همیشه درسته!؟|چیزی که اول می بینی مسئله رو روشن می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام حیوان را اگر برعکس کنید قرمز می شود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: تو برادر من هستی اما من برادر تو نیستم. من کی هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی!

یکی از مسیرها را یرای پیاده روی انتخاب کن تا بفهمی بزرگترین ترست تو زندگی چیه!؟

این تصویر از قرن هیجدهم است، آیا می توانید در آن اشیایی را پیدا کنید که با دوره تاریخی مطابقت ندارد!؟

یکی تو فروشگاه سرقت انجام داده، به نظر شما کدومیکی از این 3 زن سارق هست!؟

اگه چشات قویه، 3 تا تفاوت تصویر بوقلمون رو تو 8 ثانیه پیدا کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا