;
تفریح و سرگرمی

اگه ریاضی ات خوب باشه خیلی راحت با حرکت 1 چوب کبریت معادله را اصلاح می کنی!

تست هوش ریاضی چالش برانگیز: افرادی که دارای ضریب هوش بالا باشند در کمتر از 5 ثانیه موفق خواهند شد که با یک حرکت تست هوش ریاضی چالش برانگیز را که با چوب کبریت خلق شده است را اصلاح کنند. مهارت های خود را آزمایش کنید و آن را با کمک تست هوش ریاضی چالش برانگیز امتحان کنید. همانطور که اشاره شد 5 ثانیه فرصت دارید تا فقط 1 چوب را حرکت دهید تا معما حل شود. آیا میتوانید آن را انجام دهید؟

تست‌های IQ، پازل‌ها و بازی‌های فکری قرن‌هاست که توسط محققان و محققان برای ارزیابی هوش استفاده می‌شود. این چالش‌ها در شبکه‌های اجتماعی رایج شده‌اند و افراد در هر سنی را درگیر نبرد عقل می‌کنند. امروز بهترین بازی فکری را تحت عنوان تست هوش ریاضی چالش برانگیز به شما معرفی می کنیم. آیا می توانید این معادله را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید؟ معادله شروع 8-1=2 است. با این حال، این معادله اشتباه است. آیا می توانید پاسخ صحیح را بفهمید؟

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از سایه ها می تونی متوجه بشی که آیا تو کارات آدم مستقلی هستی یا نه!؟

تست هوش ریاضی چالش برانگیز

با توجه به آنچه در بالا اشاره شد، آیا برای آزمایش مهارت های تحلیلی خود آماده اید؟ برای تکمیل این بازی فکری با دقت نگاه کنید و تمرکز کنید. برای حل آن باید خارج از چارچوب فکر کنید! برای باز کردن قفل معادله چالش روز، فقط می توانید یک چوب کبریت را جابجا کنید. ما شما را تشویق می کنیم که ترکیب های مختلف را امتحان کنید تا به پاسخ صحیح برسید. بنابراین، ذهن خود را برای حل این معما تیز کنید!

معمای روز شامل معادله ای است که نادرست است: 8-1=2. با حرکت دادن یک چوب کبریت، می توانید معادله متفاوتی ایجاد کنید که درست باشد. پازل ها راهی عالی برای استفاده از ذهن و خلاقیت شما برای یافتن راه حل هستند. یافتن راه حل مناسب مستلزم این است که به دقت نگاه کنید و تمرکز کنید. این چالشی است که پس از تکمیل می تواند پاداش دهنده باشد. ما از شما دعوت می کنیم که این پازل را امتحان کنید و کامل کنید.

شاید بپسندید: کسی که دقت‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه صاحب چمدون رو شناسایی می کنه!

تست هوش ریاضی چالش برانگیز

احتمالاً بپسندید: آیا همیشه بخاطر اعتماد به دیگران ضربه می خوری!؟| بگو تو تصویر چی دیدی تا متوجه بشی!

.

.

.

 

احتمالا بپسندیدحکایت با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: یکی از مدادها را انتخاب کن تا بگم واقعاً چه جور آدمی هستی!؟| نتیجه شگفت زده ات می کنه!

پاسخ تست هوش ریاضی چالش برانگیز

اگر فکر می کنید متوجه شده اید، به شما تبریک می گوئیم. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید می توانید بیشتر فکر کنید و از زمان دوم خود برای رسیدن به پاسخ استفاده کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی شوهر:تیزبین‌ها در یک نگاه شوهر واقعی زن را شناسایی می‌کنند!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت فهم اول: آنچه در اولین نگاه می‌بینی، بزرگترین نقطه قوت و قدرت شما را مشخص می‌کند!

پاسخ تست هوش ریاضی چالش برانگیز: مردم به این معما علاقه زیادی داشته اند و وقت آن رسیده است که بفهمید آیا می توانید آن را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید یا خیر. معادله 8-1=2 نادرست بود. اما با حذف یک چوب کبریت از عدد 7 می توان آن را به 9 تبدیل کرد و با اضافه کردن آن به عدد 1 می شود 7 و به معادله 9-7=2 می رسیم که صحیح است. برای کمک به شما یک تصویر در زیر قرار داده ایم.

شاید بپسندید: دکتره راست میگه یا زن!؟ بیمار باندپیچی شده یه زن هست یا یه مرد، باهوشا راحت می فهمن!

تست ریاضی چالش برانگیز

احتمالاً بپسندید: تا حالا کسی بهت گفنه ویژگی های بدت چیه!؟| اگر نگفتن اشکال نداره، یه گل انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

امیدوارم از تست هوش ریاضی چالش برانگیز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت دسته گل به آب داده!

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه هوش منطقی و تحلیلی ات عالیه، سریع بگو کدوم پدر یا مادر واقعاً دلسوزه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: اگه A را در میان اعداد 4 پیدا کنید،قدرت تمرکزتان 20 هست!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آیا تو تصمیمات ثابت قدمی: فقط بگو که اول چی دیدی تا تست بهت جواب بده!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر آشپزخانه زن خانه دار هستند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: یکی از این دو زن زندانی که قاتل اند، قاتل شوهر خود است! او را شناسایی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: کدامیک از این دو زن ممکن است با گرفتن هدیه از همسرش، دچار خطر مرگ شود!؟

شاید برایتان جالب باشد

میدونستی که علاقه به یه حیوون برمی‌گرده به نوع نگاه و شخصیت ات!| باور نداری تو این تست شرکت کن!

تیزبین و دقیقی، پس باید بتونی 3 تفاوت مرغ بامزه سمت چپ و راست رو پیدا کن!

کدومیکی از این دو تا مرد که روپوش سفید دارن، واقعاً دکتر آزمایشگاه است!

آزمون شناسایی تازه به دوران رسیده: کدومیکی از این دو تا زن، تازه به دوران رسیده است؟

حکایت گربه را باید دم حجله کشت، یک جکایت جالب و شنیدنی

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. به عدد فکر نکنید فقط تصاویر رو از هم کسر کنید. تصویر شبیه ۸ لاتین رو اگر ردیف سمت راستشو که شبیه عدد ۱ هست، ازش کسر کنیم باقیمانده Eمیشود پس کافیه سمت راست معادله ای انگلیسی رو بسازیم ک با یه چوب کرمیت میشه خخخخخخ

  2. تو اون هشت،چوب کبریت عمودی سمت چپ پایین رو بردار،افقیش کن بچسبون به یک که بشه۷=>در میاد ۲=۷-۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا