;
تفریح و سرگرمی

اگه با جابجایی 2 چوب کبریت 2 تا مربع بسازی رو دست همه باهوشا زدی!

تست هوش تصویری با ساخت مربع: این تست یکی از رایج ترین شکل های بازی فکری با چوب کبریت است که مورد توجه بسیاری از کسانی است که به دنبال چنین معماهایی برای حل هستند. ما یکی از این پازل های جالب چوب کبریت را امروز برای شما منتشر کرده این که می توانید آن را امتحان کنید.

پازل های منطقی چوب کبریت یکی از انواع بازی های فکری است که شامل پازل های تصویری، معماهای ریاضی، معماها و بسیاری موارد دیگر نیز می شود. بازی‌های فکری یکی از گرایش‌های اخیر در رسانه‌های اجتماعی بوده است و بسیاری به دنبال انواع مختلفی از بازی‌های فکری هستند تا ذهن خود را به آن سرگرم کنند و تمرین ذهنی داشته باشند. اگر آماده هستید با تست هوش تصویری با ساخت مربع و مجله خبری چشمک همراه شوید. تلاش کنید در کمتر از 7 ثانیه و حرکت کردن 2 چوب کبریت 2 مربع ایجاد کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: کدوم عروس عصبانی، همسر آقای داماده!؟

تست هوش تصویری با ساخت مربع

به طور کلی پازل های چوب کبریت به شکل معادلاتی هستند که نادرست هستند و نیاز به حل دارند. برای همه کسانی که به دنبال بهبود ضریب هوش و مهارت های منطقی حل مسئله خود هستند، ما در این مقاله یکی از این پازل های چوب کبریت را داریم.

حل پازل به طور کلی سرگرم کننده و جالب است و زمانی که در حال حل معماهای چوب کبریت هستید تمام توانایی های ذهنی و مهارت های منطقی حل مسئله مورد آزمایش قرار می گیرد. برای حل این پازل ها، باید سوال را با دقت مشاهده کنید تا متوجه شوید مشکل چیست؟

هنگامی که مشکل را درک کردید، خواهید دانست که برای حل این مشکل چه تغییراتی باید انجام دهید.  پس 2 چوب کبریت را برای تشکیل 2 مربع حرکت دهید. فقط 7 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهین تیز باشه تو یه نگاه ساعت مشکل دار را پیدا می کنی!

تست هوش تصویری با ساخت مربع

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که بخش آخرش یک عدد یک رقمی است!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه 3 پروانه را در تصویر طاووس پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

پاسخ تست هوش تصویری با ساخت مربع

شما باید راه حل را بر اساس پازل چوب کبریت که با آن روبرو هستید پیدا کنید. در تصویر زیر پازل چوب کبریت وجود دارد که باید آن را حل کنید. قبل از تلاش برای حل آنها به دقت مشاهده کنید زیرا ممکن است محدودیت های شما را آزمایش کنند. اگر توانستید این معمای پیچیده و ویروسی چوب کبریت را حل کنید، از خودتان پیشی گرفته اید. ا

شاید بپسندید: اگه نکته تصویر مراسم کریسمس رو شناسایی کنی، دست کمی از شرلوک هلمز نداری!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:اگه ریاضی‌ات خوبه بگو حاصل عبارت 35-18÷6+7-48÷3=؟ چند می شود!؟

پاسخ تست هوش تصویری با ساخت مربع:  اکنون که پاسخ را دریافت کردید، می توانید این راه حل را نیز بررسی کنید و متوجه شوید که آیا آن را درست حل کرده اید یا خیر. به تمرین چنین پازل هایی با چوب کبریت ادامه دهید تا مهارت های حل مسئله خود را بهبود ببخشید.

شاید بپسندید:تست قدرت بینایی: دزد اسب کجا قایم شده!؟

پاسخ تست هوش تصویری با ساخت مربع

امیدوارم از تست هوش تصویری با ساخت مربع استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:چیستان: نام دو شهر است که اگر دو حرف آخر این شهرها را برداریم، نام دو حیوان بدست می آید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اگر گربه داخل کوچه را در یک نگاه ببینی، قدرت دیدت مثل عقابه!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

بیمار باندپیچی شده همسر زن گریون هست یا زنه توهم زده!؟

داستان شرط چهل دروغ: حکایت چوپانی که چهل دروغ گفت و با دختر پادشاه ازدواج کرد!

اگر سیب سبز را میان کاکتوس ها پیدا کنی چشمان تیز مثل عقاب داری!

 از چهار عمل اصلی ریاضی استفاده کنید تا به جواب 8 برسید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا