;
تفریح و سرگرمی

آیا می توانید حرف I را در میان P ها در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

تست قدرت دید با حرف I: این بازی برای کسانی است که بینایی قوی دارند. آیا فکر می کنید به آن دست می یابید؟ پازل های تصویری، توانایی ما برای مشاهده و درک را به چالش می کشند. برخی از آنها دشوار هستند و می توانند ما را به حد نهایی برسانند و برخی دیگر برای بازی سرگرم کننده هستند.چالش امروز بینایی شما و همچنین توانایی شما برای تمرکز به روشی سرگرم کننده را آزمایش خواهد کرد.

قوانین ساده هستند و بازی برای تمام خانواده در نظر گرفته شده است. فقط حرف I را از بین این سری حروف P پیدا کنید. چند دقیقه می خواهید کمی آرامش داشته باشید؟ این تست برای شماست. به شما این امکان را می دهد که آرامش داشته باشید و ذهن خود را از دردسرهای زندگی روزمره خالی کنید. با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با حرف I همراه باشید.

بیشتر بخوانید: حکایت بهلول و مرد کفشدوز دزد از سری داستان های بهلول عاقل!

تست قدرت دید با حرف I

این تست تصویری به شما این امکان را می دهد که مهارت ها و توانایی های مختلف را توسعه دهید. با بررسی دقیق تصویر و جستجوی جزئیات، این تست توانایی مشاهده شما را بهبود می بخشد. این پازل همچنین توانایی تمرکز شما را بهبود می بخشد. در نهایت، شما را در تحقیق ماهرتر می کند و در انتخاب جزئیات سریعتر خواهید بود.

برای موفقیت در این بازی در زمان تعیین شده باید با استراتژی عمل کرد. کلید یافتن موفقیت آمیز I در این سری از P، پیروی از یک رویکرد است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در تلاش شما وجود دارد. تصویر را به عنوان یک کل تجزیه و تحلیل کنید، با دقت به آن نگاه کنید و سعی کنید به عنوان یک کل به آن نزدیک شوید. به شکل P توجه کنید و ببینید آیا به طور غریزی می توانید I را تشخیص دهید یا خیر؟

سعی کنید منحنی که P را در سراسر تصویر ایجاد می کند و اشکال متمایز را مشخص کنید. هر حرف P را با یکدیگر مقایسه کنید. پیدا کردن I بسیار آسان است، زیرا از همه حروف متمایز خواهد شد. روی فضاهای خالی بین I و P تمرکز کنید.

بیشتر بخوانید: هر شی آرایشی دارای مقدار مشخصی است، در کمتر از 20 ثانیه آن را پیدا کنید!

تست قدرت دید با حرف I

شاید بپسندید: بگو اول چی دیدی تا بگم که آیا برای رفع مشکلات، ذهن تحلیلی و منطقی داری!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

.

.

.

شاید بپسندید:با جابجایی یک چوب کبریت، معادله اشتباه 8+5-6=4 را تصحیح کنید!

جواب تست قدرت دید با حرف I

اگر این چالش تصویری را تکمیل کردید، به شما تبریک می‌گویم! اگر هنوز به دنبال یافتن حرف مورد نظرهستید بهتر است بیشتر تلاش کنید و از فرصت دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: اول چه حیوونی تو عکس دیدی تا بگم در برابر انتقاد، واکنشت چیه!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: از هر گربه دو تا تو تصویر هست، گربه تک و تنها را تو تصویر پیدا کن!

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: آقا گیج شده، کدومیکی از این خانم خوشکلا همسر اونه!

تست قدرت دید با حرف I: حرف I در تصویر زیر مشخص شده و این حرف در بین P به خوبی پنهان شده است. اگر در زمان تعیین شده آن را پیدا نکردید، مطمئن باشید به این معنی نیست که شما ناتوان هستید. فقط به کمی تمرین نیاز دارید.

شاید بپسندید: میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

تست دید با حرف I

احتمالاً بپسندید: پیرزن، زن جوان را متهم به دزدی کرده، آیا درست است!؟| اکثر افراد نمی تونن این آزمون را رمزگشایی کنند!

امیدوارم از تست قدرت دید با حرف I استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اولویت زندگی ات چیه!؟ اگه نمیدونی فقط بگو کدوم فلامینگو نظرت رو جلب کرد!؟

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از گل های آفتابگردان را انتخاب کن تا بفهمی که آیا آدم خوش بینی یا بدبین!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

قاتل تصویر را پیدا کنی دست شرلوک هولمز رو در باهوشی از پشت بستی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آنچه در ابتدا می بینید، دیدگاه شما را نسبت به دوستی آشکار می کند!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: شهر آن سرخ است اما مردمش سیاه!

کدومیکی در بی فکری و بی توجهی به فرزند، دست همه را از پشت بسته اند، چرا!؟

اگه زرافه ای که با بقیه فرق داره رو پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

خوب بودن ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − ده =

دکمه بازگشت به بالا