;
تفریح و سرگرمی

تنها افراد چشم عقابی در یک نگاه گربه را در تصویر پیدا می‌کنند!

تصاویر معمایی می توانند ذهن و فکر شما را وادار به فعالیت کنند. این تصاویر می توانند برای مدتی هر چند کوتاه دقت و تمرکز شما را به خود جلب کنند. گر چه بسیاری از مخاطبان شبکه های اجتماعی این تصاویر را فقط برای گذراندن وقت انتخاب می کنند، اما باید گفت این بازی های فکری، تست ها، پازل ها و سوالات معمایی می توانددر کنار جنبه سرگرمی کنندگی، سبب افزایش فعالیت های مغزی شوند. افزایش عملکرد مغزی می تواند سلامت مغز را تضمین کند و در بلند مدت از بیماری های مربوط به سلامت مغز جلوگیری کند. تست قدرت بینایی گربه ها مجله خبری چشمک، می تواند دقت، تمرکز و بینایی شما را به چالش بکشد. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک همراه باشید.

شاید برایتان جالب باشد: معمای تصویری: آیا این یک قتل است یا یک خودکشی؟

تست قدرت بینایی گربه ها

گربه ها از جمله حیواناتی هستند که علاقه زیادی به پنهان شدن و ترکیب شدن با محیط دارند. به خصوص که اگر شما با گربه های خانگی روبرو باشید. در مجموعه تصاویر امروز هم شما با مجموعه ای از گربه های بازیگوش روبرو هستید. افرادی که دارای قدرت دید، دقت و تمرکز عالی هستند می توانند این گربه ها را در کمتر از 7 ثانیه شناسایی کنند. اگر چه دیدن برخی از این گربه ها به آسانی نیست. اگر آماده هستید می توانید تصاویر را با یکدیگر مرور کنیم. با مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید برایتان جالب باشد: تست:قدرت بینایی خود را با پیدا کردن 16 اسب تصویر محک بزنید!

تصویر شماره 1

در تصویر تعداد زیادی اسباب بازی به چشم می خورد. اما در میان این اسباب بازی ها یک گربه ملوس و بازیگوش پنهان شده است. با دقت به تصویر نگاه کنید. ایا توانستید در کمتر از 7 ثانیه گربه را پیدا کنید!

شاید بپسندید: کدام نوع فیگور زنانه را دوست دارید؟ آیا فرد موفقی هستید یا خیر؟

تست قدرت بینایی گربه ها

شاید برایتان جالب باشد: سوالات هوش: 2 معمای منطقی که نیاز به تخیل خوب دارد!

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر 1 در تست قدرت بینایی گربه ها

اگر تاکنون نتوانستید که گربه را تاکنون پیدا کنید، نگران نباشید. گربه همین جاست. با دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چه کسی بیشترین وزن را در این پازل تصویری حمل می کند؟

تصویر شماره 1

شاید برایتان جالب باشد: چقدر رمانتیک و عاشق هستید!؟ | خود را بهتر بشناسید!

اگر آماده هستید می توانید به تصویر دوم این چالش تصویری نگاه کنید.

تصویر شماره 2

گربه ای زیبا خود را در میان خانه پنهان کرده است و در حال دید زدن شماست. با دقت به تصویر نگاه کنید. آیا توانستید گربه را پیدا کنید.

تصویر شماره 2

شاید برایتان جالب باشد: قدرت دید:در یک نگاه چند گوزن را در تصویر شناسایی کردید؟

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر شماره 2 در تست قدرت بینایی گربه ها

 

شاید بپسندید: تنها 1 درصد مردم می توانند تمام 9 چهره را در 11 ثانیه تشخیص بدن تو میتونی؟!

تست قدرت بینایی گربه ها

شاید برایتان جالب باشد: سوالات هوش:سلول های مغز خود را با این سوالات هوش تقویت کنید!

شما می توانید پاسخ را در تصویر علامت گذاری شذه مشاهده کنید. گربه دقیقا در همین جاست.

تصویر شماره 3

یک گربه بازیگوش خانگی نیز در این تصویر خود را از دید مستقیم صاحب خود پنهان کرده است. با دقت به تصویر نگاه کنید. آیا گربه را شناسایی کردید!؟

تصویر شماره 3

شاید برایتان جالب باشد:اگر شیر کوهی در کمین گوزن را پیدا کنید،قدرت دیدت مثل عقابه!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر 3 در تست قدرت بینایی گربه ها

گربه بازیگوش ما دقیقا در اینجاست. او شما را می بیند و در حال دید زدن شماست.

تست قدرت بینایی گربه ها

شاید برایتان جالب باشد: آزمون ذهن: چه چیز غیر عادی در تصویر می بینید؟

یک چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. چالش های تصویری اگر چه به منظور سرگرم کردن مردم ایجاد شده است، اما می تواند در نهایت فعالیت های مغز را افزایش داده و به توسعه توانائیهای شناختی افراد کمک کنند.

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

آیا این چالش تصویری را دوست داشتید؟ شاید برای شما خیلی راحت بود؟ امیدوارم از تست قدرت بینایی و آزمون ذهن امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا