;
تفریح و سرگرمی

یک تیزبین می‌تواند در 3 ثانیه گاو ماهی را در میان پولیب‌های مرجانی پیدا کند؟

تست قدرت بینایی گاو ماهی : گوبی ها یا گاو ماهی های روح مانند،در میان صخره‌های مرجانی و سواحل سرتاسر اقیانوس هند و اقیانوس آرام در عمق 2 تا 30 متر یزندگی می‌کنند. آنها معمولاً در مرجان های نرم، صدف های غول پیکر، اسفنج ها، آسیدین ها و گیاهان یافت می شوند و از زئوپلانکتون ها تغذیه می کنند.

این ماهی ها آنچنان خود را با محیط ترکیب می کنندکه گاهی شناسایی آنها بسیار مشکل میشود. در تست قدرت بینایی گاو ماهی نیز شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه گاو ماهی موجود در تصویر را شناسایی کنید. اگر در زمان مشخص شده این کار را انجام دهید شما از قدرت بینایی، دقت و تمرکز عالی برخوردار هستید.یک تیزبین می‌تواند در 3 ثانیه گاو ماهی را در میان پولیب‌های مرجانی پیدا کند؟

 

شاید بپسندید: اگر در 5 ثانیه، اشتباه موجود در تصویر این دختر را پیدا کنی، نابغه ای!

تست قدرت بینایی گاو ماهی

گوبی های ارواح برای محافظت از خود در مقابل مهاجمان به بدن شفاف خود متکی هستند. این بدن بی رنگ و شفاف به انها اجازه می دهد که به راحتی خود را با محیط ترکیب کنند و از شکارچیان احتمالی پنهان شوند.

متیو اولدفیلد یک عکاس آزاد مستقر در بالی، اندونزی است که تصاویر و عکس هایی خوبی از حیات موجود در سواحل اندونزی را ارئه کرده است. او عمدتاً با موسسات خیریه، سازمان‌های غیردولتی و سایر سازمان‌هایی که برای حفظ محیط زیست، گونه‌های در خطر انقراض و فرهنگ‌های در حال ناپدید شدن در حال همکاری هستند، کار می‌کند.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

وی چندین عکس زیبا از این گاو ماهی ها را برداشته است. مجله خبری چشمک به عنوان نمونه یکی از این عکس ها را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه این گاو ماهی نامرئی را شناسایی کنید. در صورت شناسایی این گاو ماهی در تست قدرت بینایی گاو ماهی، شما از قدرت بینایی بسیار خوب برخوردار هستید. با هم تصویر تست قدرت بینایی گاو ماهی را مرور می کنیم.

 

شاید بپسندید: قابل توجه باهوش‌ها:در سوال معمایی شناخت همسر، همسر واقعی مرد را شناسایی کن!؟

تست قدرت بینایی گاو ماهی

 

شاید برایتان جالب باشد: معمای زن در آینه: خطای تصویر چیست؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: رقص ناگهانی زنان فرانسه و مردن بر اثر رقص زیاد:اختلال نادر و وحشتناک در سال 1518 م!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش مادربزرگ قاتل: کارآگاه ها بگویید قاتل کیست؟!

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی گاو ماهی

امیدوارم تاکنون توانسته باشید این گاو ماهی کوچک و جذاب و در عین حال نامرئی را شناسایی کرده باشید. اگر موفق به شناسایی این گاو ماهی نشدید می توانید به بالای صفحه برگشته و بار دیگر شانس خود را امتحان کنید.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: 6 شکل خانه: خانه رویایی خود را انتخاب کنید

.

تست قدرت بینایی گاو ماهی می تواند یک ازمون مناسب برای محک زدن دقت و جزئی نگری شما باشد. اگر خسته شده اید، می توانید به تصویر ذیل مراجعه کنید!

شایدبپسندید: تنها یک چشم عقابی،پلنگ برفی مخفی این منظره کوهستانی را تشخیص می‌دهد!

پاسخ تست

 

شاید برایتان جالب باشد: این چالش تصویری چشم بسیاری از مردم را فریب می دهد!

گاو ماهی چیست؟

لطف گاوماهی نامی رایج برای بسیاری از گونه‌های ماهی‌های پرتوی کوچک تا متوسط است که معمولاً دارای سرهای بزرگ و بدن مخروطی هستند که در محیط‌های دریایی، شور و آب شیرین یافت می‌شوند. به طور سنتی اکثر گونه‌هایی که گاوماهی نامیده می‌شوند، در راسته سوف‌ماهی‌سانان به عنوان زیرراستۀ Gobioidei طبقه‌بندی می‌شوند، اما در ویرایش پنجم ماهی‌های جهان این زیررده به راستۀ گاوماهی‌سانان در ردۀ سوف‌ماهی‌ریختان ارتقا یافته است.

شاید بپسندید: باهوشا بگن که همسر چارلز کدامیک از زنان تصویر است!؟

معمای تصویری چیست؟

پازل و یا معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: تست تصویری حدس فیلم: می تونی بگی اسم فیلم چیه؟!

رابطه میان بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

شاید برایتان جالب باشد: سوال هوش مادربزرگ خون آشام: کدامشان انسان عادی نیست؟!

اهمیت پازل های تصویری

پازل تصویری تمرینی است که توانایی های شناختی شما را برای انجام یک کار آزمایش می کند. لازم به ذکر است که تمام فعالیت هایی که ما انجام می دهیم نیاز به استفاده از عملکردهای مغز ما دارد، که به معنای میلیون ها اتصال عصبی در سراسر سلول های مغزی توزیع شده است تا به اندازه کافی با محیط برخورد کند و اطلاعات را از طریق کانال های مختلف پردازش کند.

 

برایتان جالب خواهد بود: سه فیل در نقاشی سالوادور دالی پنهان شده که فقط نابغه ها آن را میبینند!

معماها برای مغز شما مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

امیدوارم از تست قدرت بینایی گاو ماهی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

کدام فرد تصویر تظاهر می‌کند ثروتمند است؟| میزان هوش خود را محک بزنید!

عکاسی حیات وحش: تصاویر زیبا از نوشیدن آب توسط شیر!

آزمون تمرکز با اشیا: با این 3 تصویر، جزئی نگری و دقت خود را محک بزنید!

سوال هوش تصویری:کدامیک از افراد تصویر، همسر این زن است!؟

تست بینایی با آهو: یک تیزبین آهوهای مخفی را در 8 ثانیه پیدا می‌کند!

در 5 ثانیه چند گرگ را می‌توانید در تست شخصیت شناسی تصویری گرگ شناسایی کنید!؟

تصویر تست شخصیت شناسی تصویری کوزه ویژگی‌های کلی شما را فاش می‌کند!

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا