;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه: تیزبینی و دقت چشم رو با تشخیص جمله درون تصویر ارزیابی کن!

تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه: در مطلبی که امروز در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، قدرت دید و تمرکز شما مورد ارزیابی قرار می گیرد. تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه به شما امکان می دهد تا توانایی های تصویری خود همچون، دید، دقت و تمرکز خود را به سرعت ارزیابی و آن را به چالش بکشید! پس با توجه به آنچه که ذکر شد با مجله اینترنتی چشمک و تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه همراه شوید.

در حین تفریح، قدرت بینایی خود را با این تمرین چشمی آزمایش کنید. برای حل این مسابقه چند لحظه وقت بگذارید. توجه داشته باشید که اگر در انجام این کار مشکل دارید، می تواند به این معنی باشد که بینایی ضعیف یا مشکلات چشمی دارید. آیا می توانید کلمه پنهان شده در تصویر را بخوانید؟

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن خطای تصویر رستوران را در یک نگاه تشخیص بدن!

تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه

برای اینکه در این آزمایش چشم یا تست قدر ت بینایی با تشخیص کلمه نشان دهید که بینایی خوبی دارید، باید به خوبی تمرکز کنید! برای این کار مکانی آرام و به دور از شلوغی و سرو صدا را انتخاب کنید و نفس عمیقی بکشید. سپس به توضیحات تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه مراجعه کنید. در توضیحات این تست آمده است:

در تصویر زیر خطوط زرد و قرمز یک کلمه را در مرکز تشکیل می دهند. چالش شما این است که سعی کنید این کلمه را شناسایی و بخوانید! محدودیت زمانی وجود ندارد! می توانید وقت بگذارید. با این حال، اگر تنها شما نیستید که بینایی خود را آزمایش می‌کنید، بلکه چندین نفر از شما این کار را انجام می‌دهند، می‌توانید با اضافه کردن یک محدودیت زمانی یا با اندازه‌گیری اینکه کدام یک از شما سریع‌تر این معما را رمزگشایی می‌کند، به بازی اضافه کنید!

شاید بپسندید:چیستان: هر چه بیشتر باشد، هر چه بیشتر شود، سطح دید شما کمتر می شود!

تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه

شاید بپسندید: دیگران تو رو با کدام ویژگی میشناسن!؟ | یه دونه از این گربه ها را انتخاب کن تا بهت بگم!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی: جواب  30 تقسیم بر نیم و به اضافه 10 چند می شود!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت لاک پشت و مار، داستانی جالب و شنیدنی از کلیله و دمنه!

پاسخ تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه

آیا توانستید عبارت پنهان شده در تصویر داده شده را رمزگشایی کنید یا در آزمون مردود شدید؟ قبل از اینکه در پایین تصویر عبارت را ببینید بهتر است بیشتر تلاش کنید.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی ات رو با بدست آوردن مجموع عددی حشرات ارزیابی کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:  یکی از این سه ماجراجو پس از پریدن از هواپیما دچار سانحه شد!| کدومیکی و چرا؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: چشمان تیزبین داشته باشی همه حیوانات مخفی تصویر را در 7 ثانیه پیدا می کنید!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه: جمله ای که باید می خواندید این است: «من عاشق معماها هستم» یا «I LOVE RIDDLES» اگر پاسخ را درست دریافت کردید، به این معنی است که بینایی شما عالی است. اگر پاسخ درست را دریافت نکردید، به این معنی است که احتمالاً دقت و تمرکز شما کمی مشکل دارد.. شما باید مهارت های تصویری خود را بهبود بخشید.

شاید بپسندید: 3 تا اختلاف جزیی بین دو تا شیر ماداگاسکار هست که بیشتر افراد متوجه نمیشن!

تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل بز خری کردن!

امیدوارم از تست قدرت بینایی با تشخیص کلمه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل عقاب تیز باشه تو این بیشه زار خیلی راحت گرگ رو پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدامیک از این سه نفر دکتر نیست و یک خون آشام است، چرا!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدوم شهره که اگر حرف اولش رو برداریم اسم شکل هندسی میشه و اگه حرف دومش را برداریم پایتخت ایتالیا میشه!

شاید برایتان جالب باشد

باهوشا جواب بدن: زن خدمتکار کدام یک از افراد تصویر را مسموم کرده است!؟

چیستان: مردی زیر دوش است اما حتی یک تار مویش هم خیس نشده است!

یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

3 تا تفاوت بین این دو تا سگ بامزه وجود داره | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 4 =

دکمه بازگشت به بالا