;
تفریح و سرگرمی

یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

تست شخصیت گل و چهره: شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارند. شما در این شبکه ها با انواع و اقسام صفحاتی روبرو می شوید که علاقمندان به آن موضوعات را به سوی خود جلب می کنند. در این میان صفحات تفریح و سرگرمی چایگاه ویژه ای دارند. در این صفحات انواع و اقسام بازی، سوال، معما و جدول و … منتشر می شود. در میان این موضوعات تست های شخصیت شناسی جایگاه ویژه ای دارند. چرا که هم سرگرم کننده هستند و هم اینکه می توانند بخش های از زوایای شخصیتی یک فرد را روشن کنند.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

در تست شخصیت گل و چهره که امروز در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است، شما با یک تصویر شگفت انگیر روبرو هستید که هر کس به فراخور نوع نگاه و شخصیت خود ممکن است در نگاه اول، پدیده خاصی را در آن شناسایی کند. آزمون های شخصیت شناسی تصویری یک راه سرگرم کننده برای دانستن بیشتر در مورد خود است. تست شخصیت گل و چهره می تواند در این زمینه به شما کمک زیادی بکند. با کمک این تست خواهید فهمید که تا چه اندازه حساس و یا سطحی هستید. با تست شخصیت گل و چهره و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: یه اشتباه عجیب تو این تصویر نقاشی شده از ساحل هست که اگه تیزبین باشی در یک نگاه متوجه میشی!

تست شخصیت گل و چهره

اگر به دنبال فعالیت ها و سرگرمی های جالب برای خود و اعضای خانواده و دوستان هستید، همان طور که اشاره شد تست های شخصیت شناسی بهترین گزینه هستند. شما با این تست ها علاوه بر اینکه می توانید تا اندازه ای خود را بشناسید، همچون می توانید سرگرم باشید. این تست های شخصیت راهی هیجان انگیز برای گذراندن زمان است.

احتمالاً بپسندید: تا حالا کسی بهت گفته چه اخلاقای زشتی داری!؟ این تست رو انجام بده تا خودت بفهمی!

یک تست تصویری شخصیت شناسی، ایجاد شده است که بتوانیم آن را با کمک چشمان خود تحلیل و مشاهده کنیم. ذهن ما با استفاده از رنگ ها و الگوها برای ایجاد تصاویری که ممکن است وجود نداشته باشند فریب می خورد. اما هنگامی که مغز اطلاعات را با تمرکز چشم پردازش کرد، ممکن است متوجه شویم که آنچه دیدیم واقعاً با تصویر واقعی مطابقت ندارد. با هم تصویر تست شخصیت گل و چهره را مرور می کنیم. در نگاه اول در تصویر تست شخصیت گل و چهره چه دیدید!؟

شاید بپسندید: فقط باهوشا و نکته سنج ها، تو یه نگاه میتونن بگن که اشکال اصلی تصویر ماهیگیر چیه!؟

تست شخصیت گل و چهره

احتمالاً یپسندید: اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحتی مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

.

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: آزمون شناسایی دانش آموز شیطون: دانش آموز بی ادبی که باعث این اتفاق شده را پیدا کن! به نظرت کارش درسته!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:  اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

پاسخ تست شخصیت گل و چهره

این تصاویر مدعی هستند که شخصیت ما را تعریف می کنند. بسیاری از این تصاویر در اصل توسط نقاش سوررئالیست اکتاویو اوکامپو خلق شد. توهم نوری گل یکی از خلاقانه ترین آثار اوست و به خاطر سبک دگرگونی اش شهرت زیادی دارد. او این تصاویر را با قرار دادن و تضاد جزئیات واقعی و تصویری در یک تصویر واحد ایجاد کرد. اکنون که به دقت تصویر را دیده و تمام جزئیات آن را درک کرده اید، بگوئید که در نگاه اول چه دیدید!؟

شاید بپسندید: یکی از این خانما تظاهر می کنه بارداره!؟ کدومه!؟

دیدن گل

تست شخصیت گل و چهره

اگر ابتدا گل را در تست شخصیت گل و چهره دیدید، به این معنی است که شما فردی حساس و شهودی هستید. شما شنونده خوبی هستید و روی چیزهایی تمرکز می کنید که برای شما معنادار هستند. علاوه بر این، گل به معنای ظریف و ساده بودن است. شما دلسوز هستید و تمایل به انجام هر کاری برای حمایت از افرادی دارید که دوستشان دارید. مسئولیت پذیری در ذات شماست.

احتمالاً بپسندید:آیا چشمی مثل عقاب داری!؟| فقط تیزبین ها قادرند تا در 3 ثانیه عدد 7 را در میان اعداد 2 پیدا کنند!

دیدن چهره زن

چهره زن

احتمالاً بپسندید: مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

اگر اولین چیزی که در تست شخصیت گل و چهره دیدید چهره یک زن بود به این معنی است که شما قدرت درونی زیادی دارید و چالش های زندگی را دوست دارید. با وجود سختی ها، آدم خوبی هستید. از این رو شما چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته اید، ممکن است سطحی به نظر برسید. اما آنهایی که واقعاً شما را می شناسند، می توانند بگویند که شما فردی شگفت انگیز هستید. در این میان گاهی ممکن است مسئولیت کارها را رد کنید و این یک نقطه ضعف برای شماست.

احتمالاً بپسندید: معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

امیدوارم از تست شخصیت گل و چهره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:این مرد خوش تیپ، همسر کدوم یکی از این خانم خوشکلاست!؟ | فقط نکته سنجا درست جواب میدن!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: همین که به تصویر انداختی، چی تو تصویر دیدی تا بگم آیا عاقبت بخیر میشی یا نه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  آیا مخ ریاضی خوبی دارید؟ چه علامتی به جای علامت سوال قرار دهیم تا نتیجه 6 شود؟

برایتان جالب خواهد بود

آیا جزو 17 درصد افراد تیزبین هستی که خیلی راحت در 4 ثانیه عدد چهار را پیدا می کنند!؟

چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

چقدر تو دقیق و تیزبین هستی؟ پس اشکال تصویر کودکان رو تو 3 ثانیه پیدا کنید!

همین که عکس رو دیدی، چی توجه ات رو جلب کرد؟| بگو تا بگم اصلاً اهل حساب و کتاب هستی یا نه!؟

بازیکن متفاوت را در میان بازیکنان بازی مرکب شناسایی کنید!|قدرت دیدت را اثبات کن!

 اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی از این دو تا خانم عصبانی، همسر مایکله!؟

شاید بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا