;
تفریح و سرگرمی

سمت کدوم حیوون جذب شدی تا بگم بهترین ویژگی های شخصیتی ات چیه!| نتایج شگفت زده ات می کنه!

تست شخصیت متکی به گزینش اول: یکی از تست هایی که جنبه ها و ویژگی های مهم شخصیتی شما را روشن می کند. به سمت کدام حیوان جذب شدی!؟ نوع انتخاب شما می تواند جنبه های مهمی از شخصیت شما را روشن کند. این تست شخصیتی یا تمرین ذهنی یکی از پرطرفدارترین تمرینات در شبکه های اجتماعی است. تعداد زیادی از کاربران این تست تصویری را پشت سر گذاشته و به جزئیات باورنکردنی درباره شخصیت خود پی برده اند.

شاید بپسندید: در آزمون شناسایی پدر پسر بچه، بگوئید که کدامیک پدر پسربچه است!؟

تست شخصیت متکی به گزینش اول

قبل از انجام این تست مهم است که 100٪ بر روی تصویر تست تمرکز کنید. مراقب باشید، ضروری است که تا حد امکان صادق باشید تا نتایج تغییر نکند. حیوانی را انتخاب کنید که در نگاه اول به سمت آن جذب شدید. شما با کمک این تست خواهید توانست که بهترین ویژگی‌های خود را کشف کنید. اگر اماده اید، بیایید همین حالا با این تست تصویری شروع کنیم.

شاید بپسندید: حکایت ماستمالی کردن!

تست شخصیت متکی به گزینش اول

احتمالاً بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی آخر بادقتا و تیزبینایی، قهوه جوشای متفاوت بدون دسته را در تصویر پیدا کن؟

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه تیزبینی خیلی سریع تفاوت های تصویر پرنده سمت راست و چپ را پیدا کن!

پاسخ تست شخصیت متکی به گزینش اول

حیوانی که در این تست تصویری بیشتر به آن جذب شدید به شما کمک می کند تا جزئیات بیشتری در مورد شخصیت خود کشف کنید.حالا که انتخاب خود را انجام دادید بهتر به بخش پاسخ ها مراجعه کنید.

شاید بپسندید: می دونی راست مغزی یا چپ مغز، فقط بگو اول شیر نظرت رو جلب کرد یا ببر!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط آدمای دقیق با بینایی عقاب میتونن حرف دی برعکس رو تو تصویر پیدا کنند!

 

 

 

شاید بپسندید: معمای شناسایی چه کسی دروغ می گوید: آیا مرد تصویر، واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

تست شخصیت متکی به گزینش اول

جغد

در صورت جذب شدن به سوی جغد در تست شخصیت متکی به گزینش اول : این نوع گرایش یا جذب شدن به این پرنده شکارچی به این معنی است که شما فردی هستید که بر روی اهداف خود بسیار متمرکز هستید، به همین ترتیب، از دروغ خوشتان نمی‌آید، چه رسد به کسانی که منافق هستند. از طرفی دوست دارید اطرافیانتان احساس امنیت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: قابل توجه باهوشا: با جابجایی دو چوب کبریت، بزرگترین عدد ممکن را بدست بیاورید!

پلنگ

اگر پلنگ را در تست شخصیت متکی به گزینش اول انتخاب کردید، به این معنی است که در این مرحله از زندگی خود می دانید که چگونه خوبی ها و بدی های زندگی را تشخیص دهید، علاوه بر این، قدرتی دارید که مورد تحسین بسیاری قرار می گیرد، زیرا با وجود زمین خوردن خیلی آسان بلند شده و به سوی هدف خود حرکت می کنید.

احتمالاً بپسندید: یه شکل را انتخاب کن تا نکته های جالبی را درباره خودت بفهمی! | این تست خیلی عجیبه!

گاو نر

در صورت انتخاب گاو نر در تست شخصیت متکی به گزینش اول: اگر شما این گزینه را انتخاب کرده اید، به این معنی است که بدون شک شخصیت بسیار تاثیرگذاری دارید، هر کجا که بروید همیشه نگاه ها را به خود جلب خواهید کرد، زیرا وجود شما غیرممکن است که توسط دیگران احساس نشود. به همین ترتیب، ویژگی شما این است که از کسانی که بیشتر دوستشان دارید، محافظت می کنید.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به گزینش اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: مایکل برای دیدن همسرش یک قرار عاشقانه ترتیب داد اما نامزدش با خواهر دوقلوش اومد، نامزدش کیه!؟

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل عقاب باشه، 3 تا تفاوت بین دو تصویر پلنگ را پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: فقط افراد چشم عقابی و زبل میتونن، تو 7 ثانیه تفاوت های تصویر میمونای بامزه را پیدا کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: دونستن نقاط قوت‌ات تو روابط اجتماعی سبب پیشرفت میشه،اگه ازشون خبر نداری یه منظره رو انتخاب کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری چالشی با چوب کبریت: ضریب هوشی خود را با اصلاح معادله ارزیابی کنید!

شاید برایتان جالب باشد

 اگه هوش منطقی و تحلیلی ات عالیه، سریع بگو کدوم پدر یا مادر واقعاً دلسوزه!

 یکی از نمادها را انتخاب کن تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟| نتیجه شگفت زده ات می کنه!

گه 3 تا تفاوت تو تصویر مادر و کودک را پیدا کنی، حتماً حتماً برا خودت اسپند دود کن!

اگه بگی ربات آرایشگر کدوم یکیه، آخر تیزبینا و باهوشایی!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

دکمه بازگشت به بالا