;
تفریح و سرگرمی

شاید عحیب باشه، اما یه گل رو انتخاب کن تا بگم بقیه تو رو چه جوری می شناسن!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل: در تصویر تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل چه گلی را بیشتر پسندیدید؟ کافی است یکی از آنها را انتخاب کنید تا ببینید دیگران در مورد شما چه فکر می‌کنند!؟ این نوع تمرینات ذهنی در شبکه های اجتماعی مختلف محبوبیت زیادی پیدا کرده است. به واقع با کمک این تصاویر و تست های تصویری شما به اسانی و در زمان کم خواهید توانست که خود و اطرافیانتان را بهتر مورد شناسایی قرار دهید. با تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید:نکته تصویر اتاق بیمار را پیدا کن! | فقط تیزبینا و نابغه ها متوجه میشن!

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل

اگر می خواهید این تست تصویری جدید را انجام دهید، فاقد یکی از گل ها را انتخاب کنید. ما مطمئن هستیم که نتایج تمرین ذهنی شما را شگفت زده خواهد کرد. بیایید آن را انجام دهیم!

شاید برایتان جالب باشد: چیستان: قبل از کشف قله‌ اورست، کدام قله بلندترین قله‌ روی زمین بود؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل

یک حکایت جالب: داستان دست فروش و الاغی که فکر می کرد می تواند دستفروش را خر کند!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از خوشکل خانما برای مراسم ازدواج هزینه کمتری کرده یا اینکه اصلاً فقیره!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

پاسخ تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل

چه گلی را بیشتر دوست دارید؟ یکی از گزینه ها را انتخاب کنید و درباره خودتان بیشتر بدانید. اکنون که گل خود را انتخاب کرده اید، ببینید دیگران در مورد شما چه فکری می کنند!؟

شاید بپسندید: کدومیکی همسر واقعی مَرده است!؟ | فقط باهوشایی مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه می فهمن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آیا میتونی تو یه نگاه بگی کدومیکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

 

 

 

 

.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگ باشی تو یه نگاه معشوقه مرد رو شناسایی می کنی!

تست مبتنی به انتخاب گل

گل 1

در صورت انتخاب این گل در تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل: دوستان و عزیزان شما فکر می کنند که شما فردی با احساسات خوب هستید، زیرا همیشه سعی می کنید از آنها مراقبت کنید. شما آن دوست ایده آلی هستید که همه دوست دارند در زندگی خود داشته باشند. شخصیت شما منحصر به فرد است، این شما را از نظر دیگر خاص می کند.

گل 2

اگر این گل را در تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل بپسندید: از نظر دیگران شما دوست ندارید با کسی همراه شوید، به عبارت دیگر دوست ندارید دوست پیدا کنید، اما کسانی که واقعا شما را می شناسند می دانند که شما فردی بسیار نجیب و با احساسات خوب هستید. شما فقط گاهی از تنهایی لذت می برید زیرا می توانید جنبه های مهم خود را بشناسید.

شاید بپسندید: اگه نمی دونی اعتماد به نفس ات چقدره، کافیه یکی از گل های ارکیده رو انتخاب کنی تا متوجه بشی!

گل 3

توجه به این گل در تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل: شما تقریباً هرگز احساسات خود را ابراز نمی کنید و این باعث می شود دیگران شما را فردی بیهوده بدانند. با این حال، شما عاشق گذراندن وقت با هم هستید. شما احساسات خود را با اعمال نشان می دهید، این باعث می شود دوستانتان برای ابراز محبت شما ارزش قائل شوند.

امیدوارم از تست شخصیت مبتنی به انتخاب گل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام سه عدد را در همدیگر جمع و یا ضرب کنیم، نتیجه یکسانی دارند؟

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت روباه و مرغ های قاضی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان شنیدنی و طنز مادر شوهر و عروس خل و چل!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: کدومیکی از این شیرین عقل ها همسر این خانم پرمدعاست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: ضریب بالای هوشی ات رو با پیدا کردن زندانی بی گناه، اثبات کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: دوست دارید در کدام مسیر قدم بزنید؟ با این تست خود و اطرافیان را بهتر بشناسید!

برایتان جالب خواهد بود

باهوشا بگن: کدومیک از این سه زوج، عروس و دوماد واقعی نیستند!؟

 فقط زبل ها میتونن تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر پلیکان را پیدا کنند!

داستان ضرب المثل به خون کسی تشنه بودن

 با جابجایی 1 چوب کبریت، معادله را درست کن! | فقط نابغه ها موفق میشن!

میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا