;
تفریح و سرگرمی

یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بفهمی به لحاظ روحی چه جور آدمی هستی!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب منظره:آیا شما یک جهانگرد معمایی حل تست های شخصیت، یک کاشف بی باک، یا یک ساحل عاشقانه هستید؟ این تست شخصیت هیجان انگیز را انجام دهید تا مسافر درونی خود را کشف کنید. این مسابقه سرگرم کننده و روشنگر بهترین راه برای شروع برنامه ریزی برای ماجراجویی بعدی است. چرا صبر کنید؟ اکنون در آزمون شرکت کنید و مقصدی را که نام شما را صدا می کند را نشان دهید! با مجله خبری چشمک را با تست شخصیت مبتنی به انتخاب منظره همراه شوید.

شاید بپسندید:یکی از نمادهای عشق را انتخاب کن تا بفهمی چه چیزی از شریک زندگی ات انتظار داری!؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب منظره

آیا از شخصیت واقعی خود مطمئن هستید؟ آیا احساس می کنید هنوز در جستجوی خود هستید؟ برای کشف مسافر درونی که در درون شما نهفته است، این تست شخصیت را انجام دهید.

شاید بپسندید: چیستان: دختری در خانه ایی تاریک که نه نور دارد، نه لامپ و نه شمع کتاب می خواند. چطور امکان دارد؟

تست شخصیت مبتنی به انتخاب منظره

احتمالاً بپسندید:اگه چشات قویه، 3 تا تفاوت تصویر بوقلمون رو تو 8 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در این کافه چه کسی چپ دست است!؟ | باهوشا و کارآگاها بگن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: پلنگ برفی که در کمین بزهای کوهی است را پیدا کنید! | تیزبین باشی در یک نگاه موفق میشی!

تفسیر تست شخصیت مبتنی به انتخاب منظره

این تست شخصیت به شما کمک می کند تا بیشتر متوجه شوید که واقعاً چه کسی هستید و چه نوع سفری در انتظار شماست. با انتخاب یکی از این مناظر، این تست بینشی در مورد شخصیت منحصر به فرد شما ارائه می دهد.

شاید بپسندید: کدامیک از این دو زن، آدم رباست و دیگری قربانی!؟ به پلیس کمک کنید!.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدام زوج در این تصویر از تمکن مالی کمتر برخوردارند!؟

تست براساس انتخاب منظره

منظره شماره 1 – مستقل

کسانی که منظره  شماره 1 را در تست شخصیت براساس انتخاب منظره انتخاب می کنند مستقل و متکی به خود هستند. آنها برای رسیدن به اهداف خود بسیار محرک و مصمم هستند و ترجیح می دهند به تنهایی مسائل را کشف کنند.

آنها از فرآیند یادگیری و تسلط بر مهارت های جدید به تنهایی و بدون اتکا به دیگران لذت می برند. آنها به دنبال به چالش کشیدن خود و کشف افق های جدید هستند.

احتمالاً بپسندید: در این تابلوی نقاشی قرن 19 یک اشتباهه فاحش وجود دارد، آن چیست!؟

منظره شماره 2 – فرهیخته

کسانی که منظره شماره 2 را در تست شخصیت براساس انتخاب منظره انتخاب می کنند بافرهنگ هستند و قدر چیزهای بهتر در زندگی را می دانند. آنها ذاتاً کنجکاو هستند و همیشه به دنبال تجربیات جدید، هنر، فرهنگ، غذا، موسیقی و غیره هستند.

آنها زمانی که در محاصره زیبایی، هنر و همه چیزهایی هستند که زندگی ارائه می دهد، احساس زنده بودن می کنند. آنها برای تعادل تلاش می کنند.

منظره شماره 3 – ذهن باز

کسانی که منظره شماره 3 را در تست شخصیت براساس انتخاب منظره انتخاب می کنند، ذهنی باز دارند و به طور طبیعی در مورد دنیای اطراف خود کنجکاو هستند. آنها عاشق کشف مکان ها و فرهنگ های جدید، یادگیری زبان های جدید و ایجاد ارتباط با افراد با پیشینه های مختلف هستند. آنها به دنبال طیف گسترده ای از فعالیت ها و تجربیات فرهنگی هستند که زندگی آنها را غنی تر کند.

شما می توانید تست شخصیت مبتنی به انتخاب منظره را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:تست هوش: مجموع وزن 3 حیوان در معادله آخر را پیدا کنید!

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: خوب بودن ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:فقط 3% از مردم می توانند در 7 ثانیه کله گربه متفاوت را در تصویر شناسایی کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یک دسته گل را انتخاب کن! | فکر می کنی چه معنایی در انتخاب شما نهفته باشه!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: چیستان: همه آن را دارند و هیچ کس آن را حتی پس از مرگ هم از دست نمی‌دهد. آن چیست!؟

شاید برایتان جالب باشد

فقط یه تیزبین میتونه تو 15 ثانیه تفاوت های دو تصویر لاک پشت را پیدا کنه!

کدومیکی از این دو تا مرد برای مرخصی از زندان بیرون آمده است!؟

داستان ضرب المثل باد آورده را باد می برد!

اگه باهوشی با حرکت دادن دو تا چوب کبریت یه معادله صحیح، درست کن!

چیستان: مردی سگ خود را از آن طرف رودخانه صدا می زند. سگ بدون استفاده از پل یا قایق از رودخانه عبور کند و خیس نشود. چطور امکان دارد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

دکمه بازگشت به بالا