;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: یکی از جغدها را انتخاب کن تا خودت را بهتر بشناسی!

این تست شخصیت می تواند بخشی از ناخودآگاه شما را هنگام تجزیه و تحلیل انتخاب های شما آشکار کند. تست شخصیت شناسی تصویری جغد نیز از جمله تست هایی است که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند.  این تست به کاربران اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های شیوه زندگی خود را کشف کنند: از عمیق‌ترین ترس‌ها تا جدی ترین خواسته‌هایشان. لذا می توان گفت که این تست، ویژگی های اصلی هر فرد را با توجه به انتخابی که می کند را بیان می کند. با چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت‌شناسی: چه چیزی در تصویر دیدی تا بگم واقعا چه کسی هستی!

تست شخصیت شناسی تصویری جغد

در تصویر مربوط به این تست، 4 جغد به شما خیره شده اند. مانند هر تست روانشناسی، فردی که آن را انجام می دهد باید پرنده ای را انتخاب کند که بیشتر توجه او را به خود جلب کرده است. پس از انتخاب می توانید به تفاسیر مراجعه کنید و ببینید که این تست تا چه اندازه درباره ویژگی های شخصیتی شما اطلاعات درست ارائه داده است.

بیشتر بخوانید:تست: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

تفاسیر:

جغد شماره 1

جغد اول، در رنگ های قهوه ای پاییزی، اغلب توسط افرادی انتخاب می شود که بیشتر از درون نگری لذت می برند. گوش دادن به خود و تجزیه و تحلیل محیطی که آنها را احاطه کرده است، فعالیتی است که تمام انعکاس و حساسیت آنها را برای جستجوی خوبی ها گرد هم می آورد.

این مدیتیشن است که آنها را وادار می کند قبل از اقدام دو بار فکر کنند . این کار آنها را به بررسی روابط جدید خود برای سطوح بالاتر صمیمیت هدایت می کند.

جغد شماره 2 در تست شخصیت شناسی تصویری جغد

پرنده زمستانی، سفید مانند برف و احاطه شده با رنگ های مایل به آبی، اولین انتخاب کسانی است که بخاطر خوش خلقی خود می درخشند. این افراد با خودشان صادق هستند، بنابراین به راحتی می توانند آنچه را که دیگران درباره آنها فکر می کنند و یا حتی می گویند را نادیده بگیرند.

شادی و رضایت آنها از زندگی و تجربه فعالیت‌های مورد علاقه‌ آنها، معمولا  با افرادی است که بیشتر دوستشان دارد. اما اگر شما کسی هستید که جغد شماره 2 را انتخاب کردید باید بدانید که بدبختی‌تان زمانی ظاهر می‌شود که اطراف خود را با افراد نادرست احاطه کنید. افرادی که ارزش‌های مشابه با شما ندارند.

جغد شماره 3

جغدی که در کنار درختان گلدار صورتی قرار دارد، معمولاً توسط فهمیده ترین افراد انتخاب می شود. قلب و منطق شما، قطب نمای اخلاقی شماست که شما را راهنمایی می کند تا سالم ترین، اخلاقی ترین و مثبت ترین گزینه هایی را که زندگی می تواند به شما ارائه دهد را انتخاب کنید.

جو خوش‌بینی‌ای که ایجاد می‌کنید معمولاً بیشتر از کسانی است که حلقه درونی شما را تشکیل می‌دهند . این افراد تمایل دارند شما را به عنوان منبع الهام قرار دهند. همدلی و سخاوت مشخصه شما در میان افراد معمولی برجسته است و میل به کمک به همنوعان را در میان همه افزایش می دهد.

جغد شماره 4 در تست شخصیت شناسی تصویری جغد

در نهایت، اگر جغد چهارم واقع در جنگل سرسبز را انتخاب کردید، به این معنی است که واقع گرایی تارهای وجود شما را تشکیل می دهد.

تجربه در این زندگی به شما آموزش داده است تا هر گونه نشانه ای از فریب یا دروغ را شناسایی کنید، نگرشی که برای شما غیرقابل قبول است. خودسازی یکی از موتورهایی است که هر روز شما را وادار می کند تا به خوبی عمل کنید و در نهایت پاداش آن را ببینید.

شخصیت چیست؟

شخصیت یک الگوی کلی از ویژگی های پایدار یک فرد در تفکر، احساس، رفتار و ارتباط و ارتباط با مردم است. اگرچه شخصیت شامل برخی از تمایلات ذاتی است، اما عمدتاً توسط تعاملات فرد با اطرافیان از دوران کودکی و تجربیاتی که در نتیجه این تعاملات تجربه می کند، شکل می گیرد.از نظر روانشناسان، شخصیت به عنوان کل ویژگی های منحصر به فرد، فرد تعریف می شود. یکی از جنبه های شخصیت، نگرشی است که فرد در روابط خود با دیگران دارد، رفتاری که از خود نشان می دهد، یعنی نقابی که بر چهره می گذارد.

انسان دائماً با محیط خود در تماس است و اغلب سعی می کند به احساسات، افکار، نگرش ها و رفتارهای خود شکلی متفاوت از آنچه هست بدهد. در برخی افراد این وضعیت دائمی است. برخی دیگر بسته به موقعیت مکانی خود می خواهند متفاوت به نظر برسند. بنابراین، افراد سعی می کنند با پنهان شدن در پشت ماسکی که به طور مداوم یا هر از گاهی از آن استفاده می شود، خود را آنطور که می خواهند یا می خواهند نشان دهند. بنابراین مفهوم شخصیت شامل واکنش فرد در روابط با دیگران و نحوه نشان دادن خود نیز معنا می یابد.

شخصیت؛ کل رفتارهای فردی است و ارزشی است که محیط به فعالیت فیزیکی، عاطفی و ذهنی فرد می دهد. شخصیت فرد متشکل از ویژگی های شخصی و قضاوت های ارزشی محیطی است که در آن زندگی می کند. شخصیت از کودکی در خانواده، مدرسه و محیط شروع به رشد و شکل گیری می کند.

اهمیت تست شخصیت شناسی؟

تست های شخصیتی با هدف بررسی، شناخت و ارزیابی ویژگی‌های شخصیتی افراد اعمال می شوند. این تست ها اساساً به دو آزمون شخصیت تصویری و عینی تقسیم می‌شوند.آزمون‌های شخصیت عینی، آزمون‌هایی هستند که در آن مطالب ساختاریافته ارائه می‌شود و یک روش نمره‌گذاری و تفسیر استاندارد وجود دارد. در این مرحله اکثر تست های کاغذی مدادی مربوط به شخصیت در گروه تست های عینی قرار می گیرند.

از سوی دیگر، آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

درستی و نادرستی تست های شخصیت شناسی

انتخابی که در این تست ها انجام می دهیم براساس ضمیر ناخودآگاه ما می بشاد. تست های شخصیت شناسی تصویری براساس ضمیر ناخودآگاه شکل گرفته اند. ضمیرناخودآگاه ما در پس همه فعالیت های ما قرار دارند و برخی معتقدند هر انتخاب و عملکردی براساس همین ضمیرناخودآگاه صورت می گیرد. بر همین اساس می توان گفت که ضمیرناخودآگاه رابطه مستقیم و نزدیک با شخصیت هر فرد دارد. لذا این تست ها می توانند به راحتی بخشی از واقعیت های آدمی را منعکس کنند.

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی چشمک، تست های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های پنهان و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این تست ها مراجعه کنید. لطفا این تست و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات چشمک در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

مطلب مرتبط:

تست:چند تا چهره دیدید؟ بیشتر افراد تنها قادر به دیدن 4 چهره از 13 چهره در تصویر هستند!

 آیا توانستید خرس پنهان شده را در این عکس پیدا کنید؟

تست شخصیت: در نگاه اول بگوئید چه دیدید، تا بگوئیم چه جور آدمی هستید!؟

لاک ناخنی که انتخاب می کنید، بهترین ویژگی شخصیتی شما را آشکار می کند!

تست:قدرت بینایی و چشم عقابی بودن خود را با پیدا کردن چهره‌ها اثبات کنید!

 با انتخاب یکی از درختان، خود را بهتر بشناسید!

تست شخصیت: پری را که انتخاب می‌کنید، قدرت پنهان شما را آشکار می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سه =

دکمه بازگشت به بالا