;
تفریح و سرگرمی

اولین برداشت شما از یک تصویر می تواند ویژگی های شخصیتی شما را روشن کند!

تست شخصیت برداشت اول: بر اساس اولین چیزی که می بینید، شخصیت خود را آشکار کنید. اگر تا به حال به این فکر کرده اید که این آزمون ها چگونه کار می کنند اما نتوانسته اید آن را بفهمید، در مکان خوبی هستید. ما اینجا هستیم تا توضیح دهیم مغز انسان به دو بخش اصلی تقسیم می شود: نیمکره چپ و نیمکره راست. این دو طرف عملکرد متفاوتی دارند، اما در کنار هم کار می کنند. با تست شخصیت برداشت اول همراه باشید.

راجر دبلیو اسپری، روانشناس و برنده جایزه نوبل، دریافت که عملکرد نیمکره چپ و راست مغز متفاوت است و بر نحوه تفکر و شخصیت ما تأثیر می گذارد. این آزمون بر اساس تحقیقات او می تواند بینش های جالبی را در مورد فرآیندهای فکری و ویژگی های ما نشان دهد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل سگ و گربه به هم پریدن| داستان شنیدنی دشمنی سگ و گربه!

تست شخصیت برداشت اول

اینکه ما چگونه فکر می کنیم و اطلاعات را پردازش می کنیم، تحت تأثیر این است که کدام سمت مغز در هر زمان معین، غالب یا فعال تر است. این یک تعامل جذاب از هر دو نیمکره است که افکار و ادراک ما را شکل می دهد. به این تصویر نگاه کنید. اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند چیست؟ با تست شخصیت برداشت اول و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط تیزبین ها و باهوشا میتونن قطعه گمشده پازل را در 7 ثانیه پیدا کنند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط نابغه ها متوجه میشن: چه چیز غیر عادی در تصویر می بینید؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان تاریخی حماقت بشر انتها ندارد!

تفسیر تست شخصیت برداشت اول

برای اطلاع از نتایج برداشت خود می توانید به تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که نتایج شما را شگفت زده خواهد کرد. ویژگی های شخصیتی شما وابسته به برداشت شماست.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه 6 تا تفاوت دو تصویر برج پیزا را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: (ویدیو) فرآیند جالب ساخت کاسه های طرح دار چینی!

فیل

اگر در نگاه اول یک فیل دیدید، برای دیگران محترم هستید، به دوستانتان وفادار هستید و شنونده خوبی هستید. شما عاشق، دلسوز و متفکر هستید و به همین دلیل است که بسیاری از مردم شما را دوست دارند.

تست شخصیت برداشت اول

شما به مهربانی و صداقت معروف هستید و ارتباطات اجتماعی قوی دارید. شخصیت شما متواضع، با اعتماد به نفس و سخاوتمند است. ممکن است متوجه شوید که اغلب در افکار گذشته گم می شوید.

شاید بپسندید: کدام پنگوئن با بقیه فرق دارد!؟ | اکثر افراد نمی توانند این پنگوئن را شناسایی کنند!

روستا

اگر هیچ فیلی ندیدید و این تصویر شبیه روستایی با کلبه‌ها، پرندگان و درختان است، ممکن است نشان‌دهنده این باشد که ارزش‌های سنتی را دارید و از یک روش ساده زندگی قدردانی می‌کنید. استقلال برای شما بسیار مهم است و دوست ندارید به دیگران تکیه کنید.

شاید بپسندید: آیا می توانید سه اختاپوس متفاوت را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید؟

پاسخ تست شخصیت برداشت اول

شما ترجیح می دهید وظایف را به طور مستقل انجام دهید و خود را فردی راضی و شاد نگه دارید.  در حالی که اعتماد کامل برای شما چالش برانگیز است، شما یاد گرفته اید که برای جلوگیری از ناامیدی از داشتن انتظارات بالا اجتناب کنید. گاهی اوقات ممکن است کنترل احساسات خود را از دست بدهید.

امیدوارم از پاسخ آزمون پیدا کردن قطعه درست پازل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم که در کارها وظیفه شناسی یا یک آدم زیرکار در رو!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل بز خری کردن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل این شتری است که در خانه هر کس می خوابه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اگر در میان خطوط، حیوان تصویر را شناسایی کردی بینایی ات مشکلی نداره!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: نام ورزشی است که اگر دو حرف آخرش رو برداریم، مکانی برای تفریح می‌شود!؟

داستان ضرب المثل مثل سگ پشیمان است!

کدوم دختر ژاپنی قرن 18 ثروتمنده!؟ | فقط افراد با اطلاعات عمومی بالا میتونن جواب بدن!

تست شخصیت: اگه فقط بتونی یکی از این دخترا رو نجات بدی، کدوم یکی رو نجات میدی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 18 =

دکمه بازگشت به بالا