;
تفریح و سرگرمی

در اولین نگاه متوجه چه چیزی شدی، بگو تا بهت بگم آدم خوش خیالی یا منطقی!؟

تست شخصیت براساس نوع نگاه اول: آیا دکارتی هستید یا اتوپیست؟ این تست کوتاه را انجام دهید تا متوجه شوید! به سادگی به دنیای اطراف خود نگاه کنید و ابتدا آنچه را که می بینید در نظر بگیرید. آیا آینده ای روشن با امکانات بی پایان می بینید یا دنیا را از نظر پارامترهای منطقی می بینید؟ پاسخ به این سوال ماهیت واقعی شما را آشکار خواهد کرد!  وقت آن رسیده که با تست شخصیت براساس نوع نگاه اول متوجه شوید. با مشاهده تصویر ارائه شده در این تست، متوجه خواهید شد که جزو کدام دسته هستید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس نوع نگاه اول همراه باشید.

شاید بپسندید: حیوان زیبایی در این تصویر وجود دارد، فقط تیزبین ها در یک نگاه متوجه می شوند!

تست شخصیت براساس نوع نگاه اول

مردم دکارتی کسانی هستند که ترجیح می‌دهند به توضیحات منطقی و معقول پایبند باشند، در حالی که آرمان‌شهرها رویکردی خلاق‌تر و با ذهن باز را ترجیح می‌دهند. این تست به شما کمک می کند تا تشخیص دهید که به کدام دسته تعلق دارید و چگونه بر تصمیمات شما تأثیر می گذارد. فقط به ما بگویید که چه چیزی را در این تصویر می بینید.

شاید بپسندید: چیستان جالب:اسم شهری است که اگر حرف اول آن را برداری، اسم یکی از ادوات جنگی می‌شود؟

تست شخصیت براساس نوع نگاه اول

بیشتر بخوانید:ضریب هوش ریاضی خود را با انجام آخرین معادله توپ نخی ارزیابی کنید!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام سلسله ایرانی است که با اضافه کردن یک حرف به ابتدای آن، نام یک پسر بدست می آید!

.

.

.

.

حکایت بهلول و مرد کفشدوز دزد از سری داستان های بهلول عاقل!

جواب تست شخصیت براساس نوع نگاه اول

اکنون که انتخاب خود و برداشت خود را از تصویر بدست آورده اید، بهتر است به بخش جواب یا تفاسیر تست شخصیت براساس نوع نگاه اول مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که شما با خواندن این جواب شگفت زده خواهید شد. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا متأهله!؟ | تو یه نگاه متوجه شدی برا خودت اسپند دود کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس چمدان: مسافرت میری، چمدانت شبیه کدامیک از چمدان هاست!

 

 

 

شاید بپسندید: کدومیک از این خانمای عصبانی، همسر مرد جوانه!؟

تست شخصیت براساس نوع نگاه اول

دیدن چهره زن

افرادی که برای اولین بار یک چهره زن را می بینند ممکن است شخصیت دکارتی داشته باشند. این نوع افراد تحلیلگر، منطقی هستند. آنها با تکیه بر حقایق و شواهد برای تصمیم گیری به مسائل از دیدگاه عینی برخورد می کنند. آنها دوست دارند مفاهیم پیچیده را به قطعات کوچکتر تقسیم کنند تا آنها را بهتر درک کنند. آنها اغلب بسیار سازماندهی شده اند و در محیط های ساختاریافته رشد می کنند.

همگان دکارت را از جملهٔ بنیان‌گذاران فلسفهٔ جدید (فلسفهٔ پس از روزگار نوزایش) می‌دانند. او نخستین فیلسوف بزرگ پس از سده‌های میانه است و به همراه فیلسوفانی چون اسپینوزا و گوتفرید لایبنیتز به مکتب خردگرایی تعلق دارد؛ مکتبی که بر این بود که: «به آنچه حواس انسان ارائه می‌دهند نمی‌توان اطمینان کامل داشت، بلکه تنها از راه عقل است که شناخت حقیقی و یقین‌آور صورت می‌گیرد.»

احتمالاً بپسندید: با 4 حرکت چوب کبریت، 2 مربع ایجاد کنید، به طوری که یکی از آنها درون دیگری باشد!؟

دیدن گل

کسانی که برای اولین بار یک گل را در تست شخصیت براساس نوع نگاه اول وب سایت چشمک می بینند ممکن است یک شخصیت معتقد به آرمان شهر داشته باشند.  به واقع این افراد خوش خیال باشند. این افراد تمایل به خلاقیت، شهود و تخیل دارند. آنها ترجیح می دهند از شهود خود در هنگام تصمیم گیری استفاده کنند، نه اینکه صرفاً بر حقایق یا شواهد تکیه کنند. این افراد اغلب به سمت هنر کشیده می شوند و از بیان خود به روش های منحصر به فرد لذت می برند. آنها همچنین ممکن است معنوی تر باشند و به قدرت تفکر مثبت اعتقاد قوی داشته باشند.

شاید بپسندید: یکی از گربه ها یه تفاوت جزئی با بقیه داره که فقط یه تیزبین متوجه میشه

امیدوارم از تست شخصیت براساس نوع نگاه اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه سیب متفاوت رو تو یه نگاه تشخیص بدی، دقت و دیدت عالیه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:حکایت شاه و دو غلام زرخریدش!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: حکایت سلمان کر و شعبان کر از مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دخترا نوه پیرزنه است اما کتمان می کنه، اون بی ادب رو شناسایی کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

آیا تفاوتی بین دو تا تصویر دخترک را می بینی! | فقط آدمای تیز متوجه 3 تفاوت میشن!

فقط یه نابغه میتونه “بابانوئل قلابی” را که در واقع یک دزد است را شناسایی کند!

داستان ضرب المثل دست کسی را توی حنا گذاشتن!

چیستان جالب: آن چیست که جز حضرت آدم همه آن را خورده اند!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا