;
تفریح و سرگرمی

یکی از درخت ها را انتخاب کن تا بگم آیا نسبت به اطرافیانت حسادت داری یا نه!؟

تست شخصیت براساس درخت فانتزی: آیا خودتان را به صورت کامل می شناسید؟ ایا فکر می کنید آدمی هستید با ویژگی ها کامل که هیچ نقصی ندارد؟ آیا شما فردی حسود هستید؟ درختی که شما در تست شخصیت براساس درخت فانتزی انتخاب می کنید به همه سوالات شما در این زمینه پاسخ دهد و بسیاری از حقایق را برای شما روشن کند، حقایقی که تاکنون از آن بی اطلاع بودید. با مجله خبری چشمک و  تست شخصیت براساس درخت فانتزی همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد الماس گالری: اگه فکر می کنی خیلی تیزی، سریع بگو الماس رو کی دزدیده!؟

تست شخصیت براساس درخت فانتزی

بسیاری از افراد می گویند حسادت زمانی احساس می شود که شخص واقعاً به ما علاقه مند باشد، در حالی که برخی دیگر معتقدند که این حسادت نشانه ناامنی است. بر این اساس یک سوال جالب مطرح می شود: آیا شما فرد حسودی هستید؟ اگر نشانه هایی دال بر این موضوع دارید، امروز می توانید با این تست شخصیت بیشتر در مورد خودتان بدانید.

اگر شرکت در تست شخصیت براساس درخت فانتزی را انتخاب کردید، به شما اطمینان می دهیم که پشیمان نخواهید شد، زیرا نتایج 100% تعجب آور است. آیا اماده اید؟ خب پس بیایید هر چه سریعتر شروع کنیم. توصیه می کنیم ذهن خود را خالی کرده و روی تصویر درخت هایی که به شما نشان خواهیم داد تمرکز کنید. یک درخت را انتخاب کنید و بیشتر در مورد شخصیت خود کشف کنید. زیاد فکر نکنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت تصویر سگهای بامزه:تیزبینی خودت رو با پیدا کردن تفاوتهای دو تصویر اثبات کنید!

تست شخصیت براساس درخت فانتزی

اختمالاً بپسندید:قابل توجه باهوشا و زرنگا: با تجزیه و تحلیل تصویر،سریع بگو کدوم یکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد راستگو در بوتیک: باهوشا بگن، آیا زن جوان تصویر یک زندانی فراری است!؟

 

.

.

.

اختمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار کودک ربا کیه: با توجه به سرنخا کی مشکوک می زنه!؟

پاسخ تست شخصیت براساس درخت فانتزی

موضوع جالب و مهم در این تست های تصویری این مسئله است که زمان زیادی از شما نمی گیرد. بسیار سرگرم کننده هستند و در عین حال اطلاعات جالبی را به شما ارائه می دهند. به یاد داشته باشید که باید در انتخاب خود صادق و خودجوش باشید. احتمالاً درخت مورد نظر خود را انتخاب کنید. بنابراین تفاسیر انتخاب ها را با هم مرور می کنیم.

درخت 1

درخت 1

 

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناقلا: کدومیکی دزده و کسی این رو متوجه نشده!؟

اگر درخت شماره 1 را در تست شخصیت براساس درخت فانتزی انتخاب کردید:  شما فردی هستید که به آسانی عاشق شده و خیلی سریع هیجان‌زده می‌شوید. بنابراین وقتی با مجموعه‌ای از احساسات مواجه می‌شوید، کنترل آنچه تجربه می‌کنید برایتان دشوار است. در مورد حسادت، گاهی اوقات شما تمایل دارید آن را احساس کنید، اما نه بیش از حد، علاوه بر این، اینطور نیست که شما آن را آشکارا نشان دهید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت دزد لباس: اگه فکر می کنی چشات تیزه، در 3 ثانیه دزد لباس را شناسایی کنید!

درخت 2

درخت 2

در صورتی که درخت شماره 2 در تست شخصیت براساس درخت فانتزی انتخاب شما بود باید گفت که  شما فکر می کنید که حسادت فقط مختص و برای افراد بی اعتماد است، کسانی که شخصیت کامل ندارند. معتقدید که شخصیت کامل شما و منیت شما اجازه نمی دهد آن را به طور کامل تجربه کنید. با این حال، مطمئن هستیم که شما در زندکی بارها شکلی از حسادت به اطرافیان را احساس کرده اید و متوجه شده اید که نمی توانید از آنها اجتناب کنید، حتی اگر با شخصیت خود مبارزه کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مأمور آتش نشان واقعی:باهوشا بگن که مأمور آتش نشان واقعی کدوم یکی هست!؟

درخت 3

درخت 3

انتخاب درخت 3 در تست شخصیت براساس درخت فانتزی : شکی نیست که شما فردی بسیار حسود هستید و این حسادت بیش از اندازه می تواند وضعیت را از کنترل شما خارج کند. به یاد داشته باشید که هر چیزی بیش از حد بد است و هیچکس متعلق به کسی نیست. سعی کنید زخم های درونی خود را التیام بخشید، زیرا دیگران مسئول آنچه قبلا برای شما اتفاق افتاده نیستند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت خون آشام در اتاق عمل: اگر فکر می کنی خیلی تیزی سریع بگو کدومیکی یه خون آشامه!؟

درخت 4

تست شخصیت براساس درخت فانتزی

اگر درخت شماره 4 را در تست شخصیت براساس درخت فانتزی انتخاب کردید: شما فردی بسیار متعادل هستید، از اعمال خود آگاه بوده و مهمتر اینکه تلاش می کنید از همه محافظت کنید. به همین دلیل دوست دارید از کسانی که بیشتر از همه دوستشان دارید مراقبت کنید، با این حال، احساس می کنید که گاهی حسادت نسبت به کسی که برایتان اهمیت دارد، شما را فرا می گیرد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی راست مغزی یا چپ مغزی: در این آزمون خواهید فهمید که راست مغز هستید یا برعکس!

درخت 5

تست شخصیت براساس درخت فانتزی

انتخاب درخت 5 در تست شخصیت براساس درخت فانتزی: راستش را بخواهید، هیچ چیز یا هیچ کس نمی تواند سبب حسادت شما شود. حتی اگر کسی را دوست داشته باشید یا حتی در یک رابطه باشید، در صورت شکست به راحتی خداحافظی می کنید و ترجیح می دهید زندگی خود را با او پیچیده نکنید. این موقعیت ها از نظر شما موقتی هستند.

احتمالاً بپسندید: یه نابغه تیزبین میتونه بگه که کدومیک از این دوقلوها، همسر این زنه است!؟

امیدوارم از تست شخصیت براساس درخت فانتزی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت گربه ملوس:اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوت دو گربه ملوس رو پیدا کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی تعداد فیل ها: تنها یه ذهن آروم و چشم عقابی میتونه تو 5 ثانیه تمام فیلا را پیدا کنه!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: اگه خیلی باهوش ونکته سنجی،بگو کدوم یکی از این 3 تا مرد خیلی وقته که جان به جان آفرین تسلیم کرده!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: یکی از نمادها را انتخاب کن تا بگم در این لحظه روح و روانت تشنه چیه و به چی نیاز داره!!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی همسر مرد مافیا| باهوشا بگن: کدومیک از این خانم خوشکلا، همسر مرد مافیاست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی اشکال تصویر کافه: اگه تو یه نگاه اشتباه کافه را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی زن مجرم: اگه زن مجرم تصویر را در یک نگاه شناسایی کنی، آخر تیزبینا و باهوشا هستی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن خوش شانس: کدام یک از این دو زن حاضر در جنگل آفریقا، شانس زنده ماندن دارد!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از کریستال ها را انتخاب کن تا بگم بزرگترین هدف و آرزوت چیه!؟ نتیجه شگفت زده ات میکنه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی صاحب سگ در پارک: فقط تیزبین ها می تونن بگن که صاحب سگ چه کسی است؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی تفاوتهای میمون بامزه: فقط یک نابغه واقعی می تواند 5 تفاوت را پیدا کنند!

برایتان جالب خواهد بود

اگه تو یه نگاه اشتباه عکس این دختر خانم زیبا را پیدا کنی، آخر تیزبینا هستی!

آزمون شناخت مادر نوزاد: اگر تیزبین و باهوش باشی می تونی به راحتی مادر نوزاد را شناسایی کنی!؟

شناخت فرد باردار: اگه هوش کارآگاهی شبیه شرلوک هلمز داری، سریع بگو کدومیکی بارداره!؟

بگو کدوم کوله پشتی را انتخاب کردی، تا بگم در برخورد با دیگران دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

آزمون شناسایی تفاوت دو گرگ باشخصیت:فقط تیزبینا میتونند تفاوتای این دو تا گرگ شهری راپیدا کنند!؟

احتمالاً بپسندید: یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نه =

دکمه بازگشت به بالا