;
تفریح و سرگرمی

کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

تست شخصیت براساس بازخورد اول: آنچه می بینید ابتدا نشان می دهد که چگونه به خیانت واکنش نشان می دهید. دریابید که چقدر خیانت می تواند روی شما تأثیر بگذارد. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس بازخورد اول همراه شوید.

شاید بپسندید: نکته سنجی و هرکول پوآرو بودن خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه پولداره، اثبات کن!

تست شخصیت براساس بازخورد اول

آیا کنجکاو هستید که اولین واکنش خود به خیانت را بفهمید؟ این تست را انجام دهید تا متوجه شوید! این به شما کمک می کند تا درک کنید که چگونه موقعیت های خیانت را مدیریت می کنید و بینش های ارزشمندی را در مورد رفتار خود بفهمید. چرا آن را امتحان نمی کنید تا ببینید چه چیزی می توانید یاد بگیرید؟

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله!

تست شخصیت براساس بازخورد اول

شاید بپسندید:هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

تفسیر تست شخصیت براساس بازخورد اول

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که واکنش شما به خیانت در مورد شخصیت شما چه می گوید؟ انجام تست شخصیت می تواند بینشی در مورد چگونگی واکنش فرد به موقعیت خیانت ارائه دهد.  این آزمون بر اساس این ایده است که آنچه که شخص در ابتدا در یک تصویر می بیند، جنبه هایی از شخصیت او را آشکار می کند. از طریق این آزمون می توان درکی از واکنش های ذاتی آن ها به سناریوهای خاص به دست آورد.

شاید بپسندید: فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر اسکیمو پیدا کنند!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تست هوش چند وجهی: نام کودک ششم، چگونه با نام کودکان دیگر این خانواده مرتبط است؟

 تست براساس بازخورد اول

زن

افرادی که برای اولین بار یک زن را در تست شخصیت براساس بازخورد اول می بینند از خیانت ناامید می شوند. این افراد اغلب کاملاً مستقل هستند و نمی خواهند به نظرات دیگران تکیه کنند. آنها معمولاً کاملاً مصمم هستند و احساس ارزشمندی قوی دارند. آنها ممکن است در ابتدا به دیگران اعتماد نداشته باشند، زیرا از تجربیات گذشته آموخته اند که اعتماد بیش از حد به دیگران می تواند منجر به ناامیدی شود.چنین افرادی نیاز شدیدی به دانش و درک دارند و از تجربیات خود برای ارزیابی موقعیت ها و تصمیم گیری استفاده می کنند.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی خروسی که با بقیه متفاوته، پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

کتاب ها

افرادی که برای اولین بار کتاب ها را در تست شخصیت براساس بازخورد اول می بینند ممکن است ماهیت پذیرنده تری داشته باشند. آن‌ها می‌دانند که اشتباهات اتفاق می‌افتد و بخشش آن اشتباهات مهم‌تر از تنبیه آنهاست. این افراد اغلب صبور و مراقب هستند، زیرا احساس اشتباه کردن را درک می کنند. آنها همچنین حس همدلی قوی دارند و می توانند با نحوه انتخاب افراد یا رفتار نامناسب ارتباط برقرار کنند. توانایی بخشیدن سریع چیزی است که این افراد ارزش زیادی برای آن قائل هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی ریاضی ات خیلی خوبه، این معادله به ظاهر ساده رو تو 10 ثانیه حل کن!

درب

کسانی که برای اولین بار یک درب را در تست شخصیت براساس بازخورد اول می بینند با خشم مواجه می شوند و تمایل دارند کاملاً مراقب احساسات خود باشند. ممکن است به دلیل احساس خیانت یا صدمه دیدن از تجربیات قبلی، اعتماد به دیگران برای آنها دشوار باشد.

این افراد ممکن است در ظاهر سرد و دور به نظر برسند، اما ممکن است در واقع به دلیل ترس از صدمه دیدن دوباره احساسات خود را آشکارا ابراز کنند. آنها نیاز شدیدی به عدالت و انصاف دارند و کینه ها را به عنوان راهی برای احساس اعتبار برای شکایات خود نگه می دارند.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مربع تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

برگه های کاغذ

افرادی که برای اولین بار برگه های کاغذی در حال پرواز می بینند: اگر به آنها خیانت شود، ممکن است زودرنج و تندخو شوند. آنها اغلب وقتی احساس می کنند مورد ظلم یا خیانت قرار گرفته اند، عصبانی می شوند و به دنبال انتقام گرفتن به عنوان راهی برای بازگرداندن تعادل هستند.

این افراد اغلب فراتر از آنچه لازم است برای اجرای عدالت در مورد کسانی که به آنها ظلم کرده اند فراتر می روند. در برخی موارد، این رفتار می تواند هم برای فرد انتقام جو و هم برای اطرافیان وی مخرب باشد.

امیدوارم از  تست شخصیت براساس بازخورد اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با 2 حرکت یک معادله صحیح درست کرده و ضریب هوشی خود را ثابت کنید!؟

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل خر در گل ماندن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:باهوشا بگن!| چگونه ممکن است که زن تصویر روز دوشنبه در تصویر روز سه شنبه زنده است!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن اشتباهات کارگاه مکانیکی، اثبات کن که نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: قدرت هوش ریاضی خود را ارزیابی کنید!|  این چالش را با حرکت دادن یک چوب حل کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آدم منطقی و تحلیل گر هستی یا خلاق!/ | یه پروانه رو انتخاب کن تا متوجه بشی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی کی دروغ میگه: آیا مرده واقعاً به همسرش خیانت کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:یکی از سه کودک تصویر پسر نیست و یک دختر بچه است، اما کدومیکیه!؟ فقط باهوشا متوجه میشن!

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی عدد 626: اگه تیزبین باشی سریعاً عدد 626 رو میون اعداد پیدا می کنی!

اگه 5 تا تفاوت رو تو تصویر قورباغه سبز چپ و راست پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

 سبک ارتباط‌ با اطرافیانت چه جوره، یک هدیه را انتخاب و از نتیجه برای بهبود ارتباطات خودت استفاده کن!

با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا