;
تفریح و سرگرمی

اگر با جابجایی 1 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کنی نابغه ای!

سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت: جرات دارید با این بازی فکری عقل خود را به چالش بکشید؟ با چالش جایه جایی و اصلاح عبارت ریاضی با 1 چوب کبریت که با عنوان سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت در مجله خبری چشمک منتشر شده است شما می توانید ضریب هوشی بالا خود را آزمایش کنید. آیا می توانید سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت را رمزگشایی کرده و معما را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید؟ با مجله خبری چشمک و سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت همراه شوید.

امروز قصد داریم شما را با یک معمای معادله چوب کبریت به چالش بکشیم که فقط کسانی که ضریب هوشی بالایی دارند می توانند آن را حل کنند. آیا برای آزمایش مهارت های حل مسئله خود آماده اید؟ معادله چوب کبریت که به شما ارائه شده است نادرست است. وظیفه شما این است که فقط 1 چوب کبریت را برای تصحیح معادله حرکت دهید و فقط 10 ثانیه برای انجام آن فرصت دارید!

شاید بپسندید: چشمات مثل شاهین باشه تفاوت های دو تصویر آزمایشگاه را پیدا می کنی!

سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت

باید بدانید که سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت، فقط آزمونی برای مهارت های ریاضی شما نیست، بلکه سرعت و خلاقیت شما را نیز امتحان می کند. این معادله نادرست در سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت ارائه شده است: 8+9=5. بله درست خواندید این معادله که تماماً از چوب کبریت تشکیل شده است، نادرست است. وظیفه شما در سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت رفع مشکل و اصلاح عبارت ریاضی درست شده با چوب کبریت است.

به یاد داشته باشید، شما باید دقیقا 1چوب کبریت را حرکت دهید، نه بیشتر، نه کمتر. و شما فقط 10 ثانیه برای انجام آن فرصت دارید. می دانیم که این کار ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما نگران نباشید! در اینجا چند نکته برای کمک به شما وجود دارد. ابتدا به این فکر کنید که تنها با حرکت دادن چند چوب کبریت می توانید چه اعدادی ایجاد کنید. با مجله خبری چشمک و سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت همراه شوید.

شاید بپسندید: تست بینایی: چشمات تیز مثل عقاب باشه وزغ های مرداب را پیدا می کنی!

سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت

شاید بپسندید: حکایت پسر پارچه فروش و زن هوس باز | داستانی شنیدنی و واقعی!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:تست شخصیت: یکی از پنگوئن ها را انتخاب کنید تا خودتان را بهتر بشناسید!

پاسخ سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت

راه حل پازل ها از ما می خواهند که هم از ذهن و هم از خلاقیت خود استفاده کنیم. برای حل این چالش، باید به دقت نگاه کنیم و تمرکز کنیم. این کار آسانی نیست، اما می توان آن را انجام داد! ما باید به روی احتمالات مختلف باز باشیم و از تخیل خود برای کشف راه حل استفاده کنیم.

احتمالا بپسندید: اگر با جابجایی 2 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کنی نابغه ای!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که در آسمان فقط یکی از آن هست اما در زمین بسیار زیاد!؟

پاسخ سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت: معادله صحیح 0+9=9 است. ما راه حل تصویری زیر را برای شما قرار داده ایم. برخی از شما ممکن است راه حل جایگزین داشته باشند. در بخش نظرات آن را با ما به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: آزمون هوش: کدومیکی تا چند لحظه دیگه بی برو و برگشت می میره!؟

پاسخ سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت

امیدوارم از سوال هوش ریاضی با جابجایی 1 کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگر چشمات مثل عقاب باشه 13 چهره مخفی تصویر را پیدا می کنی!

تست قدرت بینایی: در تصویر برفی کریسمس چند گوزن شمالی وجود دارد!؟

داستان شنیدنی خبر دادن خرکی!

اگه 3 پروانه را در تصویر طاووس پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 − یک =

دکمه بازگشت به بالا