;
تفریح و سرگرمی

اگه باهوشی قطعه درست پازل را در 7 ثانیه پیدا کن!

آزمون پیدا کردن قطعه پازل: توانائیها و مهارت های مشاهده خود را با پیدا کردن قطعات صحیح پازل در 7 ثانیه آزمایش کنید. پازل جستجو و یافتن قطعات صحیح نوعی بازی تصویری است که هدف آن یافتن اشیا یا شخصیت‌های خاص پنهان در یک تصویر بزرگتر است. این پازل ها اغلب به مشاهده دقیق و توجه به جزئیات نیاز دارند تا بتوان با موفقیت تمام عناصر پنهان را شناسایی کرد. آنها می توانند راهی سرگرم کننده و چالش برانگیز برای آزمایش مهارت های ادراک بصری شما و تیز نگه داشتن ذهن شما باشند.

تمرین چنین چالش هایی به صورت روزانه به شما کمک می کند خارج از چارچوب فکر کنید و راه حل های خلاقانه ای برای مشکلات پیدا کنید. همچنین یکی از بهترین راه‌ها برای بهبود توجه و تقویت مهارت‌های تفکر انتقادی است و همچنین در پیشگیری از زوال شناختی در بزرگسالان مفید است. اگر عاشق حل پازل هستید، از درگیر شدن با این معما لذت خواهید برد. با مجله خبری چشمک و آزمون پیدا کردن قطعه پازل همراه شوید.

شاید بپسندید: اگه هرکول پوآرو هستی بگو که کی راننده بخت برگشته رو کشته!؟

آزمون پیدا کردن قطعه پازل

تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، تکه‌ای از یک پازل است که شامل شخصیت موآنا از انیمیشن موآنا دیزنی است. آنچه می توانید ببینید این است که یک قسمت از پازل پاره شده یا گم شده است. چالش برای شما ساده است، باید قطعه گم شده پازل را پیدا کنید تا تصویر کامل شود. آیا می توانید قطعه درست پازل را در 7 ثانیه پیدا کنید؟ زمان شما از الان شروع می شود!

چهار گزینه در آزمون پیدا کردن قطعه پازل برای انتخاب وجود دارد. چشم و ذهن خود را بر روی تصویر متمرکز کنید و ببینید آیا می توانید قطعه صحیح را در محدوده زمانی مشخص کنید.این یک چالش ساده است که میزان تیزبینی مغز و چشمان شما را آزمایش می کند. با مجله خبری چشمک و آزمون پیدا کردن قطعه پازل همراه شوید.

شاید بپسندید: با پیدا کردن جغد درختی ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

آزمون پیدا کردن قطعه پازل

شاید بپسندید:بینایی ات مشکلی نداشته باشه چهره دوم را در تصویر مرد راهب پیدا می کنی!

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط یه نابغه میتونه 3 تفاوت تصویر عکاس و گوزن رو تو 10 ثانیه پیدا کنه!

جواب آزمون پیدا کردن قطعه پازل

آیا قطعه پازل گم شده آزمون پیدا کردن قطعه پازل  را پیدا کرده اید؟عجله کن؛ زمان در حال اتمام است.شاید بیشتر شما تا به حال این قطعه پازل را دیده باشید.اگر نمی توانید آن را تشخیص دهید، می توانید راه حل ارائه شده در پایان مطلب را بررسی کنید.

شاید بپسندید: آیا خاله زنک تصویر، داره واقعیت رو میگه و زن سمت راستی واقعاً هندونه دزدیده!؟

.

.

.

شاید بپسندید: آنچه در نگاه اول در تصویر می بینی ترس واقعی‌ات رو آشکار می کنه!

 

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل روغن ریخته را نذر امامزاده کرده!

پاسخ آزمون پیدا کردن قطعه پازل: قطعه درست پازل قطعه دوم است، زیرا کاملاً با پازل مطابقت دارد و آن را کامل می کند.

شاید بپسندید:فقط تیزبین ترین چشم ها می توانند در یک نگاه 969 را در میان 959 تشخیص دهند!

پاسخ آزمون پیدا کردن قطعه پازل

امیدوارم از آزمون شناسایی عدد 969 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدوم حیوونه که قسمت دوم اسمش، اسم یه سازه!؟

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:بگو دوست داری روی کدام نیمکت بنشینی تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: گربه از پله ها بالا میرود یا پائین!؟ |پاسخ سطح خوش بینی شما به آینده را افشا می کند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

حکایت جالب و شنیدنی ضرب‌المثل نه شیر شتر نه دیدار عرب!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

 احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن دو موش مخفی در تصویر شیر اثبات کن که خیلی زبل و تیزی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه تو 5 ثانیه معادله رو با حرکت دادن یه چوب کبریت اصلاح کنی، نابغه ای!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:چیستان: کدام شهر است که هم نام شهر است و هم زیورآلات پا!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

اطرافیان تو رو احساساتی می شناسند یا فرد قابل اعتماد!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

چیستان:دیده و چشیده نمیشه، با دستا لمس نمیشه، اما همه جا هست و همه بهش نیاز دارند!

تست هوش: با پیدا کردن پاسخ معادله سوم، ثابت کن خیلی باهوشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − دو =

دکمه بازگشت به بالا