تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن پاسخ معادله تصویری، نبوغ بالای ریاضی‌ات رو اثبات کن!

آزمون هوش ریاضی جذاب: بخش تفریح و سرگرم چشمک امروز برای اینکه بیشتر مغز و ذهن شما را مورد ارزیابی قرار دهد، آزمون هوش ریاضی جذاب را برایتان در نظر گرفته است. تمام کسانی که علاقه به سوالات معمایی و تست هوش دارند، می توانند آزمون هوش ریاضی جذاب را که در زمینه ریاضیات است را مورد بررسی قرار دهند.

این سوال شاید ساده به نظر برسند، اما می توانند برای مدت کوتاهی ذهن و مغز شما را درگیر کرده و هر چه بیشتر مجبور به فعالیت کند. این فعالیت ها می‌توانند در رشد مهارت ها و توانائی های فردی همچون نکته سنجی، دقت نظر، توجه و تمرکز موثر بوده و در افزایش آن تأثیرگذار باشد. تمرکز و دقت، اصل موفقیت در هر کاری است. با مجله خبری چشمک و آزمون هوش ریاضی جذاب همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان دست فروش و الاغی که فکر می کرد می تواند دستفروش را خر کند!

آزمون هوش ریاضی جذاب

پرش تالوالکار یک ریاضیدان آمریکایی است که به‌ویژه به خاطر بازی‌های فکری که مرتباً در MindYourDecisions پست می‌کند، شناخته شده است. مسائل معمولا بر اساس تمرین های ساده ای است که می توان آنها را با عملیاتی که همه ما در سال های اول مدرسه یاد گرفتیم حل کرد: جمع، تفریق، ضرب و تقسیم. موردی که اکنون پیشنهاد می کنیم از این چهار عمل استفاده می کند و اعداد را جایگزین سه شکل ساده می کند: چندضلعی، موز و ساعت. اگر می خواهید مهارت های منطقی خود را آزمایش کنید، یک مداد و کاغذ بردارید. هدف یافتن مقادیر واقعی هر شکل و یافتن راه حل برای آخرین عملیات است.

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

اماده ای؟ معمولاً بسیاری به خود می بالند که تقریباً پاسخی فوری برای این معادله یا آزمون هوش ریاضی جذاب را پیدا می کنند. امیدوارم شما هم به خود ببالید و در پایان، جواب درست همانی باشد که شما حل کرده اید. به شکل دقت کنید!

به نظر شما عدد صحیح به جای علامت سوال در تصویر آزمون هوش ریاضی جذاب، چه عددی می تواند باشد. برای انجام آزمون هوش ریاضی جذاب تنها 8 ثانیه فرصت دارید. یادتان باشد این زمان محدود، زمان رکوردی است که افراد نابغه توانسته اند در این زمان، این تصویر و آزمون را حل کنند.

شاید بپسندید: آیا بچه زن وسطی زایشگاه واقعاً دزدیده شده است!؟ | باهوشا بگن!

آزمون هوش ریاضی جذاب

شاید بپسندید: اگه نمی دونی اعتماد به نفس ات چقدره، کافیه یکی از گل های ارکیده رو انتخاب کنی تا متوجه بشی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: کدام کلمه است که همه آن را نادرست تلفظ می کنند!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: همین که عکس رو دیدی متوجه چی شدی!؟ جواب بده تا بگم چقدر ریسک پذیری!؟

پاسخ آزمون هوش ریاضی جذاب

آیا به پاسخ آزمون هوش ریاضی جذاب دست پیدا کردید؟ آیا هنوز در حال محاسبه هستید و به دنبال زمان بیشتر برای حل آزمون. اشکالی ندارد، ما این زمان را در اختیار شما قرار می دهیم.

شاید بپسندید: اگه چهره مرد مخفی رو تو 7 ثانیه پیدا کنی، دقت و بینایی ات مثل عقابه!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام سه عدد را در همدیگر جمع و یا ضرب کنیم، نتیجه یکسانی دارند؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: کدومیکی همسر واقعی مَرده است!؟ | فقط باهوشایی مثل هرکول پوآرو تو یه نگاه می فهمن!

پاسخ آزمون هوش ریاضی جذاب: باید ایتدا به جزئیات دقت کنید. به تعداد موزها، ضلع ها و زمانی که هر ساعت نشان می دهد، باید دقت شود.

راه حل،  11×3+3+2  معنای 38 می شود. مهم است که به یاد داشته باشید، همانطور که در مدرسه به ما گفتند، اولین کاری که باید انجام دهید همیشه ضرب است و به دنبال آن جمع. اگر شما جواب صحیح را بدست آورید،در نظرات به ما اطلاع دهید. باید به تعداد چند ضلعی در ابتدایی ها و بعد صورت سوال دقت کنید.

در حالت نرمال:

چند ضلعی: 45/3= 15

موز: 23-15= 8   8/2=4

ساعت: 10-4= 6   6/2=3

در صورت سوال ما یک مربع کم داریم. یک موز و ساعت هم زمان 2 را نشان می دهد.

شاید بپسندید:چیستان: آن چیست که در هر قرن یک بار و در هر دقیقه دوبار می آید ولی درسال هیچ وقت نمی آید!؟

آزمون ریاضی جذاب

امیدوارم از آزمون هوش ریاضی جذاب استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: ضریب بالای هوشی ات رو با پیدا کردن زندانی بی گناه، اثبات کن!

شاید برایتان جالب باشد

کدومیکی از این خانمای خوشکل، همسر آقای خوش تیپه!؟

شاید عحیب باشه، اما یه گل رو انتخاب کن تا بگم بقیه تو رو چه جوری می شناسن!؟

نکته تصویر اتاق بیمار را پیدا کن! | فقط تیزبینا و نابغه ها متوجه میشن!

چیستان: قبل از کشف قله‌ اورست، کدام قله بلندترین قله‌ روی زمین بود؟

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

11 دیدگاه

  1. کاملادرسته.درودبرشماو هزارآفرین برشما. منم دقیقا همین جواب شمارابدست آوردم.👌👍👏اون کسیکه این جواب اشتباه را دراینجا نوشته وقرارداده است،مطمئنم ویقین دارم که درحدکلاس دوم ابتدایی هم سواد ریاضی وشعورنداشته است!!🙄🤔🤨🤨😁😆😆😅😅🤪🤪واقعاکه خاک برسرش کنم!!😳😳🤔🤨🤨😡😡👺👹👹

 1. احسنت به نبوغ شما و خاک بر سرتون
  جواب ۶۷ میشه سه ساعت توضیح دادی آخرش سه رو ضربدر ۱۱ کردی؟😐😐

 2. کاملادرسته.درودبرشماو هزارآفرین برشما. منم دقیقا همین جواب شمارابدست آوردم.👌👍👏اون کسیکه این جواب اشتباه را دراینجا نوشته وقرارداده است،مطمئنم ویقین دارم که درحدکلاس دوم ابتدایی هم سواد ریاضی وشعورنداشته است!!🙄🤔🤨🤨😁😆😆😅😅🤪🤪واقعاکه خاک برسرش کنم!!😳😳🤔🤨🤨😡😡👺👹👹

 3. رفقایی که میگن جواب سایت اشتباهه به تعداد موز و اضلاع و ساعت در دو حالت اول و در حالت سوم توجه فرمایید

 4. بابا نابغه جوابت اشتباهه سایت کاملا درست میگه.
  یه بار برگرد به تعداد اضلاع و موز ها و ساعتی که عدد دو رو نشون میده نه ۳ دقت کن سایت کاملا درست میگه

 5. بابا نابغه جوابت اشتباهه سایت کاملا درست میگه.
  یه بار برگرد به تعداد اضلاع و موز ها و ساعتی که عدد دو رو نشون میده نه ۳ دقت کن سایت کاملا درست میگه بله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا