;
تفریح و سرگرمی

تست هوش: اگر 11×11=4 و 22×22=16 باشد عبارت 33×33= ؟ چند می شود!؟

آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای: با توجه به ناکام بودن 78 درصدی در رمزگشایی این دنباله عددی، آیا تمایل دارید که شما نیز شانس خود را امتحان کنید؟ آیا برای تشخیص عدد معادله آخر در این دنباله معادله ای توانایی کافی را دارید؟ ما شرط می‌بندیم که نمی‌توانید در برابر این چالش مجله خبری چشمک مقاومت کنید! چالش شما این است که عدد مناسب عبارت آخر را در یک دنباله معادله ای منطقی که در تصویر ارائه شده است، پیدا کنید. با آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای و مجله خبری چشمک همراه باشید.

باید بدانید که تصویر آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای فقط یک پازل تصویری نیست، این آزمون یا تست یک بازی فکری است که شما برای جل و رمزگشایی آن لازم است از تمام توانائیهای شناختی علی الخصوص منطق و تمرکز خود استفاده کنید. بر همین اساس این چالش یا آزمون که با عنوان آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای در مجله خبری چشمک منتشر شده است می تواند به تقویت مهارت های تفکر انتقادی، بهبود حافظه و سرعت بخشیدن به مهارت های پردازشی شما کمک می کنند. پس حواس خودتان را جمع کنید.

شاید بپسندید: اگر چشمات مثل عقاب باشه در 10 ثانیه حلزون، قورباغه و موش را بین گربه ها پیدا می کنی!؟

آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

با توجه به آنچه که اشاره شد این چالش که یکی از چالش های محبوب در شبکه های اجتماعی است هم مهارت های تحلیلی و هم مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند، هدف چالش یافتن عدد گمشده در یک دنباله منطقی است. این کار مستلزم آن است که شما یک الگو یا قاعده ای را شناسایی کنید که بر توالی داده شده حاکم است.

به عنوان مثال، یک تصاعد حسابی، پیشروی هندسی، یا حتی قوانین پیچیده تر که شامل عملیات ریاضی مانند جمع، تفریق، ضرب یا تقسیم است. سطح دشواری این چالش می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، چرا که می توان زمان پاسخگویی آن را افزایش یا کاهش داد. این چالش سخت تر می شود زیرا ما محدودیت زمانی را اعمال می کنیم: 15 ثانیه!

به این ترتیب، این پازل نه تنها توانایی های عددی شما را آزمایش می کند، بلکه صبر و پشتکار شما را نیز آزمایش می کند. اگر 11×11=4 و 22×22=16 باشد عبارت 33×33= ؟ چند می شود!؟ با مجله خبری چشمک و آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت خواهر ندار و خواهر دارا | داستان خواهری که صداقتش عاقبت خوش را برایش رقم زد!

آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

شاید ببینید: اگه چشمات مثل عقاب باشه در یک نگاه گربه دوم تصویر را پیدا می کنی!

.

.

.

.

.

 

.

.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که بیمار باندپیچی شده زن است یا مرد!؟

پاسخ آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

اگر نمی توانید فوراً الگو را تشخیص دهید، سعی کنید تفاوت بین عناصر یا نسبت های متوالی را برای دنباله هایی که شامل ضرب یا تقسیم هستند پیدا کنید. به یاد داشته باشید که الگوها می توانند پیچیده باشند و ممکن است فوراً آشکار نشوند. رمزگشایی آنها ممکن است به زمان و تفکر انتقادی نیاز داشته باشد. بازی های فکری، به ویژه آنهایی که بر روی شناسایی عدد گمشده در یک دنباله منطقی متمرکز هستند، ترکیبی جذاب از سرگرمی و تحریک فکری را ارائه می دهند.

این چالش ها مستلزم شناخت الگوها، روابط ریاضی، یا قوانین خاصی هستند که بر این توالی حاکم هستند. کلید حل آنها در مشاهده دقیق و استدلال منطقی نهفته است.

شاید بپسندید: آزمون هوش: چه کسی مجرم و احتمالاً در صدد آدم ربایی است!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر دقیق و تیزی دو زن حاضر در تصویر را شناسایی کن!

جواب آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای: پاسخ صحیح عدد 36 است. اگر دقت کنید الگو به این صورت است:

(1+1) × (1+1) = 2 × 2 = 4

در خط دوم

(2+2)×(2+2)= 4×4=16

لذا در عبارت آخر

(3+3)×(3+3)= 6×6=36

شاید بپسندید: با دلیل بگو صاحب گربه کدومیکی از این 3 کودک است!؟

پاسخ آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای

امیدوارم از آزمون هوش ریاضی با عبارت دنباله ای استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: با پیدا کردن پاسخ عبارت سوم دایره و مربع ثابت کن نابغه ای!

با هوشابگن: عدد بعدی در عبارت 12، 24، 45، 86، ؟ چیه!؟

 معما: کدام درخت است که تا به حال کاشته نشده است!؟

خواسته های واقعی درونی ات را با این تست شخصیت کشف کنید!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

دکمه بازگشت به بالا