;
تفریح و سرگرمی

اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، عینک رو تو رختخواب پیدا کن!

آزمون قدرت دید با عینک: مجله خبری چشمک از وب سایت هایی که هر روز مخاطبان خود را به چالش های تصویری جدید دعوت می کند. در این چالش ها تلاش می شود که تا فعالیت های مغزی افراد افزایش یابد. به باور محققان جل پازل ها، بازی های فکر و … که نیازمند دقت و تمرکز فراوان است، فعالیت مغزی را افزایش می دهد. با افزایش عملکرد مغز، سطح توانائیهای شناختی افراد افزایش پدیا می کند. امروز هم با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با عینک همراه شوید.

در آزمون قدرت دید با عینک، شما باید از تمام دقت و تمرکز خود برای یافتن عینکی که بر روی رختخواب افتاده است، استفاده کنید. البته برای یافتن این عینک فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: اگه تو 10 ثانیه 6 تا تفاوت دو تصویر برج پیزا را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

آزمون قدرت دید با عینک

همانطور که اشاره شد در چالش جدید یا آزمون قدرت دید با عینک، تصویر جدیدی برای شما به اشتراک گذاشته شده است. در تصویر آزمون قدرت دید با عینک باید شما بتوانید گیره موی مخفی را در عرض 5 ثانیه پیدا کنید. 5 ثانیه زمان مناسب و کافی برای یافتن یک عینک در این تصویر است. اگر شما بتوانید در کمتر از 5 ثانیه موفق به شناسایی گیره مو شوید، نشان می دهد که از قدرت دید و تمرکز عالی برخوردار هستید. با دقت به تصویر نگاه کنید!

این نوع بازی با جواب از بازی های بسیار مهیج است که در این مطلب شما را با “بازی اشیا پنهان شده را پیدا کنید” آشنا می کنیم. برای این بازی فکری و آموزشی هرچه قدر هم که درگیر مشغله‌های روزمره باشیم حداقل چند دقیقه وقت آزاد داریم که حوصله بر خواهد بود بهترین انتخاب حل معما و تست هوش است. در درجه اول یک سرگرمی مهیج بوده، خود رامحک می‌زنیم وهم از زمان خود استفاده مفیدی برده و با حل معماها ذهن خود را ریکاوری کرده و به چالش می‌کشیم.

شاید بپسندید:اولین برداشت شما از یک تصویر می تواند ویژگی های شخصیتی شما را روشن کند!

آزمون قدرت دید با عینک

شاید بپسندید:داستان تنبل ها و شاه عباس، تنبل خانه شاه عباس کجاست!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا می توانید سه اختاپوس متفاوت را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

 

 

شاید بپسندید: کدام پنگوئن با بقیه فرق دارد!؟ | اکثر افراد نمی توانند این پنگوئن را شناسایی کنند!

پاسخ آزمون قدرت دید با عینک

اگر در زمان معین عینک را در آزمون قدرت دید با عینک پیدا کرده اید، شما یک نابغه هستید و مغزتان خیلی سریع کار می کند. توهمات نوری در افزایش سطح تمرکز و ذهن شما بسیار موثر هستند. اگر هم تاکنون موفق به پیداکردن این عینک نشدید می توانید به بالا مراجعه کرده و شانس خود را بیشتر امتحان کنید. و یا اینکه به پاسخ تست در پایین مراجعه کنید.

شاید بپسندید: داستان تاریخی حماقت بشر انتها ندارد!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط نابغه ها متوجه میشن: چه چیز غیر عادی در تصویر می بینید؟

انجام مکرر بازی های فکری نقش مهمی در افزایش دقت و تمرکز شما دارند. شما می توانید با انجام این تست ها، توانائیهای شناختی خود را افزایش دهید. وب سایت چشمک با شماست و در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل سگ و گربه به هم پریدن| داستان شنیدنی دشمنی سگ و گربه!

پاسخ آزمون قدرت دید با عینک

امیدوارم از آزمون قدرت دید با عینک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی: اگه گورخر را بین ببرها پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل بز خری کردن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل این شتری است که در خانه هر کس می خوابه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر دخترک جلو آینه چیه!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

فقط تیزبین ها و باهوشا میتونن قطعه گمشده پازل را در 7 ثانیه پیدا کنند!

(ویدیو) فرآیند جالب ساخت کاسه های طرح دار چینی!

چیستان: نام ورزشی است که اگر دو حرف آخرش رو برداریم، مکانی برای تفریح می‌شود!؟

داستان ضرب المثل مثل سگ پشیمان است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا