;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت دید: خرگوش مخفی تصویر کجاست!؟

آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش: تصاویر معمایی یا آنچه که تصاویر توهم نوری خوانده می شوند، شگفت انگیز و جالب هستند. این تصاویر حاوی تصاویری هستند که تنها یک چشم تیزبین و جزئی نگر قادر به دیدن آنهاست. بواقع تمرکز و دقت سبب می شود که زوایای یک تصویر در کسری از ثانیه مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت تصویر و یا تصاویر مخفی شناسایی شوند. در آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه، خرگوشی که در تصویر مخفی است را شناسایی کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش همراه باشید.

یادتان باشد که زمان کم به خاطر آن است که سطح سختی آزمون افزایش پیدا کند. چرا که شما تلاش خواهید کرد از حداکثر دقت، تمرکز و حتی بینایی خود استفاده کنید. آیا می توانید خرگوش پنهان را در 5 ثانیه پیدا کنید؟

شاید بپسندید:حکایت پینه‌دوز و آهنگری که دو تا زن داشت!

آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش

مجله خبری چشمک و بخش سرگرمی این وب سایت هر روز با جدیدترین تست ها، پازل ها، سوالات هوش و … در خدمت مخاطبان خود است. شما با پرداختن به آزمون ها و بازی های فکری این وب سایت، خواهید توانست که فعالیت های مغزی خود را افزایش دهید.

دقت کردن و تمرکز بر روی یک پازل سطح استفاده از سلول های خاکستری را افزایش خواهد داد. به یاد داشته باشید که برای سلامت مغز نیز شما نیازمند به تمرین روزانه مغزی هستید. به باور محققان حل سوالات هوش، تست ها و پازل ها و … بهترین ابزار برای افزایش فعالیت مغز و تمرین برای آن می باشد. این تمرین ها می توانند از بیماری های مربوط به سلامت مغز همچون فراموشی و آلزایمر جلوگیری کنند.

در آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش شاهد تصویری هستید. اما سوال اصلی اینجاست که خرگوش درون تصویر پنهان شده است. شما باید در کمتر از 5 ثانیه این خرگوش را شناسایی کنید. اگر آماده هستید می توانید تصویر آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش را مرور کنید.

شاید بپسندید:تست شخصیت: دوست دارید در کدام مسیر قدم بزنید؟

آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش

بیشتر بخوانید: در تصویر اول چی دیدی تا بهت بگم بهترین ویژگی شخصیتی ات چیه!؟

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید:  آش نخورده و دهان و سخته | داستان شاگرد بازاری که از خجالت خودش را به دندان درد زد!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی لاک پشت و مار | داستان از چاله درآمد داخل چاه افتاد!

پاسخ آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش

بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی مدعی شدند که الاغی در تصویر وجود ندارد. احتمالا این افراد با یک نگاه سطحی به پرداش این تصویر پرداخته بودند. ما قبل از اینکه پاسخ را به شما ارائه دهیم، برای بار آخر یک راهنمایی ارائه می دهیم.

چطور است که تصویر را از زاویه دیگری ببینید. حالا می توانید آن را تشخیص دهید؟ قطعا باید این حیوان را شناسایی کرده باشید. کافی است همانطور که اشاره شد، تصویر را به سمت راست بچرخانید و سپس خرگوش را شناسایی کنید.

شاید بپسندید:با دلیل بگو که کدام زندانی تصمیم دارد از زندان فرار کند!؟

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: چشات تیز مثل عقاب باشه، خرگوش های مخفی تصویر را پیدا می کنی!

گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می شود، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند. عکس های توهمات نوری در حال حاضر در رسانه های اجتماعی در حال گسترش هستند.

بیشتر بخوانید: تست قدرت دید: با پیدا کردن سگ بین گاوها قدرت تمرکز خود را محک بزنید!

پاسخ آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش

امیدوارم از آزمون قدرت دید با تصویر خرگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: خواهر دایی است اما خاله نیست! او کیست؟

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل مرغ همسایه غاز است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تست قدرت بینایی: مار را بین زرافه ها پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:زن یا مرد، کدامیک خیانتکار است و تصمیم داشته به دیگری آسیب برساند! 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:  اگر پلنگ خالدار را در تصویر پیدا کنی، چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت دید: کرگدن را بین فیل ها شناسایی کنید!

حکایت اختلاف انگوری | داستان چهار گدا که کتاب لغت نوشتند!

چشات تیز باشه 10 تفاوت دو تصویر دخترک گلفروش را پیدا می کنی!

حکایت هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند |ببین اگر زرده را بالا بکشد چه خواهد کرد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یک =

دکمه بازگشت به بالا