;
تفریح و سرگرمی

اگر موش رو میان قارچ ها پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

آزمون شناسایی موش میان قارچ : شما یک محدودیت زمانی برای پیدا کردن موش سفید رنگ در میان گله قارچ ها در تصویر دارید. سطح تمرکز و مشاهده خود را با این معمای تصویری آزمایش کنید. همین حالا شروع کنید! با یک تست تصویری با شما هستیم. در این تست تمرکز، دقت و ذهن شما مورد چالش قرار می گیرد. در این تصویر غیر از قارچ های رنگارنگ و زیبا هیچ چیز دیگری وجود ندارد، اما اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که بک موش در میان قارچ ها خود را پنهان کرده است.

آیا می توانید پاسخ این چالش را در عرض 5 ثانیه پیدا کنید؟ با آزمون شناسایی موش میان قارچ با مجله خبری چشمک همراه باشید. چالش های تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای افرادی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش ها، معمولاً شامل پیدا کردن یک شخص، یک حیوان، یک شی، یک عدد یا یک نقص در یک تصویر خاص است. در برخی موارد گذاشتن محدودیت زمانی، حل این چالش ها را پیچیده می کند. با آزمون شناسایی موش میان قارچ و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: ویژگی اصل شخصیتی‌ات رو با انتخاب یکی از حیوانات شناسایی کن!

آزمون شناسایی موش میان قارچ

برای انجام این تست، یک لحظه بایستید، نفس بکشید، ذهن خود را پاک کنید و سپس به ارائه جواب برای این چالش اقدام کنید. این چالش یک جایگزین عالی برای سرگرمی هزاران کاربر است که می‌خواهند از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را ببرند. علاوه بر این پرداختن به این تست ها می تواند، قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهد.  اگر آماده اید تصویر آزمون شناسایی موش میان قارچ را ببینید!

باید بدانید که آزمون شناسایی موش میان قارچ مهارت های شناختی و توانایی های ادراک شما را به حداکثر می رساند. موضوع اصلی این آزمایش گلابی است که در رژیم غذایی ما به عنوان منبعی مهم برای سلامتی اهمیت دارد، زیرا یکی از میوه هایی است که دارای خواص زیادی برای بدن است.

در تصویر تعداد زیادی قارچ رنگی دیده می شود. در نگاه اول غیر از این قارچ ها هیچ حیوانی در تصویر وجود ندارد، اما یک نگاه تیزبین می تواند به آسانی یک موش سفید را شناسایی کند. اگر قدرت دید، دقت و تمرکز شما عالی باشد می توانید در یک نگاه این موش سفید را در آزمون شناسایی موش میان قارچ شناسایی کنید.

شاید بپسندید: حکایت حمالی که زنش به حمام زنانه رفت و بعد او را مجبور کرد که رمال شود + قسمت اول

آزمون شناسایی موش میان قارچ

شاید بپسندید: حکایت حمالی که توسط همسرش حسودش رمال شد+قسمت پایانی

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: کدومیکی نامزد اصلی مرد تصویره!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگر گل متفاوت را بین گل ها پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

پاسخ آزمون شناسایی موش میان قارچ

اگر موش سفید را ندیدید، احساس بدی نداشته باشید. صادقانه بگویم، افراد کمی موفق به حل این چالش تصویری شده اند. در مرحله بعد، ما به شما نشان می دهیم که این موش سفید در کجا قرار دارد؟

احتمالا بپسندید: تست هوش: با دلیل افسر پلیس را در کلاس شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: کدوم عروس عصبانی، همسر آقای داماده!؟

پاسخ آزمون شناسایی موش میان قارچ: در نگاه اول به نظر می رسد که غیر از قارچ ها ها چیز قابل توجهی در تصویر وجود ندارد، اما اکنون که پاسخ را در مقابل چشمان خود قرار داده اید، به طور محسوسی موش مشخص دیده می شود. آزمون های تصویری، تمرینی است که توانایی های شناختی شما را برای انجام یک کار آزمایش می کند. لازم به ذکر است که تمام فعالیت هایی که ما انجام می دهیم نیاز به استفاده از مغز دارد. این آزمون میزان قدرت تمرکز و بینایی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. با شناخت ضعف تمرکز می توانید به تمرین هایی بپردازید که قدرت تمرکز شما افزایش یابید. چرا که تمرکز شرط اصلی و اساسی برای رسیدن به موفقیت می باشد.

شاید بپسندید: تست هوش: با دلیل بگو کدوم زن عاشق شده!؟

پاسخ آزمون شناسایی موش میان قارچ

امیدوارم از آزمون شناسایی موش میان قارچ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چیستان: نام برادر شهردار شهر مایکل است، ولی مایکل می‌گوید، هیچ برادری ندارد؛ چه طور ممکن است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون هوش: اگر 8=56، 7=42، 6=30، 5=20، 3=؟ چند می شود!؟

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت دید: اگه 3 تا تفاوت دو تصویر روباه را پیدا کنی، دقیق و تیزی!

داستان بهلول و فروختن خانه در بهشت!

تست قدرت دید: خرس قهوه ای را در میان گوزن های شمالی پیدا کن!

اگه پروانه را تو تصویر پیدا کردی میشه گفت چشمات مثل شاهین تیزه!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =

دکمه بازگشت به بالا