;
تفریح و سرگرمی

آزمون دقت ذهن: موجودات بیگانه را در فروشگاه پیدا کنید!

آزمون شناسایی موجودات بیگانه :در ماه‌های اخیر، چالش ها، سوالات و تصاویر معمایی به یکی از مطالب پرطرفدار و محبوب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. چرا که این مطالب توانسته اند به عنوان سرگرمی اوقات فراغت مردم را پر کنند و هم اینکه می توانند با افزایش عملکرد مغز، زمینه رشد و توسعه مهارت های شناختی افراد را بهبود ببخشند.

مجله خبری چشمک و بخش سرگرمی این وب سایت از شما دعوت می کند که امروز نیز با یک سوال تصویری تحت عنوان آزمون شناسایی موجودات بیگانه همراه شوید. در این سوال شما باید بتوانید فردی را که ممکن است یک انسان نباشد را شناسایی کنید. لازم به ذکر است که این نوع چالش های تصویری به افراد کمک می کند تا سطح تمرکز، چابکی تصویری، مهارت ذهنی و خلاقیت خود را در حل تعارض بهبود ببخشند. با چشمک و آزمون شناسایی موجودات بیگانه در فروشگاه همراه باشید.

شاید بپسندید: خودت و دوستات را بهتر بشناس | در نگاه اول در تصویر چه چیزی دیدی!؟

آزمون شناسایی موجودات بیگانه

قبل از شروع باید ذکر کنیم که از هر 10 نفر فقط 3 نفر موفق به غلبه بر آزمون شناسایی موجودات بیگانه در زمان تعیین شده شده است، بنابراین باید از هرگونه حواس پرتی خودداری کنید.

در تصویر زیر گروهی از افراد را مشاهده می کنید که در یک مرکز خرید برای پرداخت محصولات انتخابی مورد نظر خود صف کشیده اند. در نگاه اول همه چیز عادی است. اما اگر بهتر نگاه کنید، خواهید دید که یکی از آنها یک بیگانه است. آیا می توانید این راز را کشف کنید؟ گکدامیک از آنها واقعا یک انسان نیست؟

بیگانه یا بیگانه گان را در یک محدودیت زمانی 5 ثانیه ای شناسایی کنید، تنها در این صورت با غلبه بر این نوع تمرینات تصویری ثابت خواهید کرد که مهارت های عالی دارید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی موجودات بیگانه همراه باشید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: یک روح میان افراد پنهان شده است، آن را پیدا کنید!

آزمون شناسایی موجودات بیگانه

 

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی باز فیلش یاد هندوستان کرده! 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

.

.

پاسخ آزمون شناسایی موجودات بیگانه

آیا به زمان بیشتری نیاز دارید؟ مجله خبری چشمک همیشه به شما فکر می کند، به همین دلیل است که ما به شما فرصتی دوباره می دهیم تا بتوانید نشان دهید شما بهترین هستید. اما این بار فقط 3 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: چه اشکالی در این تصویر می بینید | اگر در یک نگاه متوجه بشی نابغه ای!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

می توانی بیگانه را در فروشگاه ببینی؟ اگر پاسخ را پیدا نکردید، جواب را که در تصویر علامتگذاری شده را بررسی کنید. اولین بیگانه پسری است که در صف آخر قرار گرفته است، زیرا دم عجیبی دارد که از بدنش خارج شده است. یکی از زن ها دو گوش دارد که بسیار عجیب است. زن حامله اگر چه شش انگشت دارد، اما این مسئله چندان غیر طبیعی نیست. اما اگر به دستان مرد تصویر دقت کنید متوجه می شوید که دستان او فلس دارد. لذا فقط زن حامله انسان واقعی است.

شاید بپسندید: اگه فکر می کنی باهوشی سریع بگو اشتباه تصویر دوقلوها چیه!؟

جواب شناسایی موجودات بیگانه

امیدوارم از آزمون شناسایی موجودات بیگانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان جالب و شنیدنی نه کور می کند نه شفا می دهد!

وقتی میگن مثل بز از دیوار راست بالا و پائین میره! | این ویدیو رو ببین تا متوجه مفهوم جمله بشی!

با دلیل بگوئید که همسر مرد تصویر، کدامیک از این دو زن عصبانی است!؟

درونگرایی یا برونگرا ؟ | برای پاسخ فقط بگو در نگاه اول به تصویر اول چی دیدی!

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی تصویر اثبات کنید که چشمانی تیز مثل عقاب دارید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا