;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما:آیا مرد درون هواپیما واقعا یک زندانی فراری است!؟

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما از جمله معماهایی است که سلول های خاکستری شما را مجبور به فعالیت دو چندان می کند. این آزمون تنها در صورتی که مهارت های ذهنی و هوشی بالا داشته باشید، قابل حل است. این معمای تصویری می تواند میزان احاطه شما بر حواس های پنج گانه را مشخص کند.

خود را بهتر بشناسید! |در نگاه اول، چه چیزی در تصویر دیدید؟

شما با کمک سوالات هوش و تست های مجله خبری چشمک می توانید مهارت های شناختی خود را افزایش دهید. در سوالات هوش به توضیحات باید دقت کنید و براساس توضیخات معقولانه ترین و بهترین پاسخ را ارائه دهید. این سوالات مغز شما را به فعالیت وادار می کند و بهترین ورزش برای مغزتان به شمار می رود. با آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما و بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: بر اساس گزارشات،یکی از این دو زندانی از زندان فرار کرده است، اما کدامیک؟ چگونه؟

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

در تصویر آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما، شما فضای درون یک هواپیما را مشاهده می کنید. یک مسافر خانم و یک مسافر اقا در این هواپیما حضور دارند. سازنده این معما، به خاطر راحت تر شدن معما، دیگر مسافران هواپیما را نامرئی کرده است. شما شاهد این هستید که مهماندار هواپیما با مرد تصویر حرف می زند. گویا عصبانی است.

بله، مسافر خانم سمت چپ به مهماندار هواپیما گفته است که مسافر سمت راستی مشکوک است و احتمالا یک زندانی فراری است. مهماندار مرد را تهدید می کند که در فرودگاه او را به پلیس ها تحویل خواهد داد. اما مرد که تعجب کرده است مدعی است این چنین نبوده و او یک متهم فراری نیست! به نظر شما کدامیک راست می گویند!؟

سعی کنید از تمام نبوغ و استعداد خود استفاده کنید تا بتوانید در زمان مشخص این بازی فکری را رمزگشایی کنید. شما برای حل این معمای تصویری یا آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما تنها 10 ثانیه فرصت دارید. این سوال معمایی، تمام حواس و مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد.

شما برای ارائه پاسخ درست تر و منطقی تر باید به جزئیات توجه دقیق داشته باشید. بنابراین، تا آنجا که می توانید فکر کنید و تجزیه و تحلیل کنید. اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر زیر نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ درست و منطقی تر تنها 10 ثانیه وقت دارید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بیگانه در مترو: اگر تیزبینی در 6 ثانیه آدم فضایی تصویر را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

.

برایتان جالب خواهد بود:آیا می توانید آدم فضایی را در 5 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: تست قدرت بینایی نوشته مبهم: قدرت بینایی خود را با شناسایی نوشته درون تصویر بسنجید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی مادر بی فکر: کدام مادر بی توجه تر و بی فکرتر به وضعیت کودک خود است!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما

اگر تاکنون نتوانستید پاسخ درستی برای آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما ارائه دهید و نیاز به تمرکز دارید، ما این زمان را در اختیار شما قرار می دهیم. امیدوارم در 5 ثانیه اضافی بتوانید با توجه به شواهد معما را حل کنید.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی مسیر امن: ماریا از کدام مسیر عبور کند تا بدون خطر به شهر برسد!؟

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی دکتر واقعی آزمایشگاه: اگر نکته سنج و تیزبنی،دکتر واقعی آزمایشگاه را شناسایی کنید!

 

به نظر می رسد که مهماندار اشتباه می کندو هیچ نشانه ای از اینکه مرد زندانی فراری است در لباس او دیده نمی شود. کثیف بودن لباس یا شماره سریالی از زندانی که این مرد در آن زندانی بوده در لباس او مشاهده نمی شود. این لباس فقط شبیه لباس زندانی ها است. در ضمن می دانیم که اوراق شناسایی و کارت پرواز مسافران قبل از سوار شدن به هواپیما در بخش بازرسی نهایی، مورد بررسی قرار می گیرد و غیرممکن است یک متهم فراری بتواند به اسانی با هواپیما مسافرت کند. پس زن مسافر و مهماندار هر دو اشتباه کرده و به دروغ مردم را متهم کرده اند.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پدر کودک: آیا می توانید پدر کودک را در این تصویر شناسایی کنید!

پاسخ آزمون

برایتان جالب خواهد بود: فقط یک جزئی‌نگر قادر است دریک نگاه، اشتباه موجود در شیرینی فروشی را پیدا کند!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: معمای تصویری اسب را در این منظره بیاب!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود: چالش تصویری 15 ثانیه ای: در 15 ثانیه چند عدد 7 می توانید در این تصویر پیدا کنید!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: ثابت کنید که مشکل بینایی ندارید: بلافاصله گربه را پیدا کنید

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد دروغگو در هواپیما استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

هر دو زن تصویر قاتل‌اند، اما کدام یکی همسر خود را به قتل رسانده است!؟

آزمون شناسایی همسر اصلی مرد: کدامیک از این دو زن دروغ می گوید؟

اگر فکر می‌کنی ریاضی‌ات خوبه، سوال هوش ریاضی چالشی را در 10 ثانیه حل کن!

آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی: نابغه ای اگر در 5 ثانیه کارآگاه خصوصی را پیدا کنی!

آزمون شناسایی مادر کودک فراموشکار:کدامیک از این دو زن مادر دخترک است، چرا؟

شناسایی دزد گردنبند الماس: دزد گردنبند الماس چه کسی است!؟

آزمون شناسایی فرد غیر عادی:کدامیک از افراد تصویر یک انسان معمولی نیست!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا