;
تفریح و سرگرمی

یه زنبور ناقلا خودشو تو رختخواب مخفی کرده، قبل اینکه دخترک رو نیش بزنه پیداش کن!

آزمون شناسایی شبه زنبور: آزمون امروز از جمله آزمون هایی که پاسخ به آن به میزان قدرت دید و دقت شما وابسته است. آیا زنبور ناقلا را در تصویر می بینی؟ شما برای پیدا کردن این زنبور وقت زیادی ندارید. چرا که دخترک به خواب رفته و هر لحظه ممکن است زنبور او را نیش بزند. پس او را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید. می توان گفت که تنها یک نابغه تیزبین دارای مهارت های شناختی بالا می تواند زنبور را در این تصویر آزمون شناسایی شبه زنبور به راحتی و در زمان مشخص شده پیدا کند.

شاید بپسندید: تو تصویر چی دیدی تا بگم که آدم رمانتیکی هستی یا فقط فکر می کنی!| نتیجه عجیبه و جالبه!

تصاویر چالش و معمایی چند سالی است که به شدت مورد توجه کاربران اینترنت قرار گرفته اند. این تصاویر هم سرگرم کننده هستند و به خوبی اوقات فراغت کاربران را پر می کنند و هم اینکه می توانند در سلامت مغز نقش مهمی را ایفا کنند. به باور کارشناسان مغز برای حفظ سلامت خود نیازمند ورزش است و تصاویر معمایی می توانند سلامت این اندام حیاتی بدن را تأمین کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی شبه زنبور همراه باشید.

شاید بپسندید: معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی شبه زنبور

در این تصویر معمایی که با عنوان آزمون شناسایی شبه زنبور، در مجله خبری چشمک منتشر شده است، یک زنبور پنهان وجود دارد. او به خوبی توانسته است خود را استتار کند. گویا تلاش دارد پس از به خواب رفتن همگی، کارهایی انجام دهد. شاید تلاش دارد دختربچه ای که تازه به خواب رفته است را نیش بزند. با امتحان کردن این چالش تصویری و انجام آن، مهارت های مشاهده ای خود را آزمایش کنید!

احتمالاً بپسندید: تا حالا کسی بهت گفته چه اخلاقای زشتی داری!؟ این تست رو انجام بده تا خودت بفهمی!

توهم‌های نوری یکی از راه‌های افزایش مهارت‌های بینایی و کارآمدتر کردن مغز ما در برخورد با تصاویر است. برای پیدا کردن زنبور پنهان در آزمون شناسایی شبه زنبور باید بیشتر دقت کنید. برای چالش برانگیزتر کردن آن، تنها 5 ثانیه فرصت دارید تا این چالش را کامل کنید. زمان شما اکنون شروع می شود!

شاید بپسندید: مدیر کل رو کی کشته!؟ | افراد ضریب هوشی بالا در یک نگاه قاتل را شناسایی می کنند!

آزمون شناسایی شبه زنبور

شاید بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست روان شناسی آینه: اونی که دوست داری انتخاب کن تا بگم عیب بزرگت چیه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: درونگرا هستید یا برونگرا!؟| بگو همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی تا جوابو بگم!

پاسخ آزمون شناسایی شبه زنبور

نزدیکتر نگاه کنید اما به چشمان خود فشار نیاورید. وقت شما به پایان رسید. آیا زنبور پنهان را در عرض 5 پ ثانیه پیدا کردید؟ اگر بله جواب شماست، ما به شما تبریک می گوئیم. مهارت های شناختی شما در وضعیت بسیار خوبی است. در غیر این صورت باز هم فرصت دارید تا زنبور را در آزمون شناسایی شبه زنبورپیدا کنید.

شاید بپسندید: اگه در یک نگاه دانش آموزی رو که داره تقلب می کنه، شناسایی کنی یه نابغه تمام عیار هستی!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی رئیس و کارمند، اگر باهوشی سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر چه کسی است!؟

.

 

 

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو نفر دزد هستند!؟|به پلیس در شناسایی دزد تصویر کمک کنید!

پاسخ آزمون شناسایی شبه زنبور: کسانی که چشمان عقابی دارند ممکن است قبلا زنبور پنهان را دیده باشند. اگر برای شناسایی زنبور پنهان به کمک نیاز دارید، برای آشکار شدن پاسخ به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تیزبینی و قدرت دیدت رو با پیدا کردن موش مخفی تصویر اثبات کن!| افراد تیزبین در یک نگاه موفق میشن!

پاسخ آزمون شبه زنبور

احتمالاً بپسندید: هوش کارآگاهی ات بالاست، پس بگو کدومیک از این 3 زن، فرزند خودش رو بغل نکرده!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی شبه زنبور استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: اخر تیزبینا هستی، پس 2 تا آهوی زبل رو تو این عکس پیدا کن!

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت خانواده واقعی: کدوم یکی از این دو خانواده تقلبی و فیک هستند!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی برنده ساندویچ خوری: چه کسی برنده این مسابقه خواهد بود!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی همسر واقعی: همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود

 فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

این مرد خوش تیپ همسر کدوم یک از این خانم خوشکلاست!؟ | فقط نکته سنجا درست جواب میدن!

 آیا چشمی مثل عقاب داری!؟| فقط تیزبین ها قادرند تا در 3 ثانیه عدد 7 را در میان اعداد 2 پیدا کنند!

 با صداقت بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بفهمی آیا آدم منطقی و خلاقی هستی یا خیر!؟

 نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

دکمه بازگشت به بالا