تفریح و سرگرمی

در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

آزمون شناسایی دزد نان: فکر می کنید از جمله افرادی هستید که هیچ نکته جزئی از مقابل چشمان تیزبین شما درو نمی ماند و به راحتی می توانید هر آزمون و سوال تصویری را حل کنید؟ پس اگر این گونه است جرأت کرده و خود و توانائی های خودر را با آزمون شناسایی دزد نان امتحان کنید؟ شما در این آزمون باید کسی را که تکه نان را از سبد نان برداشته است را شناسایی کنید. باید گفت که آزمون شناسایی دزد نان، یکی دیگر از آزمون هایی سختی است که شرکت کنندگان بسیاری را گیج کرده است. بدین ترتیب می توان گفت تنها نوابغ و کسانی که دارای مهارت ها و توانائیهای بالای شناختی هستند، می توانند این آزمون را رمزگشایی کنند.

 اگه نقاش این تصویر بودی، خورشید را کدوم قسمت تصویر می کشیدی!؟ بگو تا بگم ویژگی اصلی‌ات چیه!؟

زمان در نظر گرفته شده برای پاسخ گویی به این آزمون تنها 3 ثانیه در نظر گرفته شده است. به واقع شما باید در یک نگاه کسی که تکه نان را از سبد برداشته است را شناسایی کنید. پس اگر آماده هستید، باید فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون شناسایی دزد نان بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رمزگشایی کنید یا خیر؟  ما معتقدیم که اگر “کارآگاه” خوبی هستید، می توانید این معمای تصویری جالب ررا حل کنید. با آزمون شناسایی دزد نان و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

آزمون شناسایی دزد نان

مجله خبری چشمک به صورت منظم و مرتب جدیدترین و چالشی ترین معماهای تصویری را با شما به اشتراک می گذارد. لذا شما می توانید پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین سوالات و  معماهای تصویری را به همراه پاسخ در مجله خبری چشمک پیدا کنید. همکاران ما در مجله خبری چشمک تلاش دارند با انتشار این معماهای تصویری هم لحظاتی خوشی را برای اوقات فراغت شما رقم بزنند و هم در رشد و توسعه مهارت های فردی و شناختی شما نقش داشته باشند. شما با کمک این آزمون ها می توانید توانائیهای خود را بهبود ببخشید. پس با چشمک همیشه همراه باشید و این آزمون ها را با دوستان و نزدیکان خود همرسانی کنید.

آزمون شناسایی دزد نان آنقدر چالشی است که تنها 20 درصد از افراد در اولین تلاش موفق شدند پاسخ صحیح را ارائه دهند. این معما از آن حیث پیچیده است که ذهن و مغز ما عادت کرده است به کلی نگری و دیدن جزئیات برای او سخت است. پس اگر می خواهید پیروز آزمون شناسایی دزد نان باشید، تلاش کنید دقت خود را متمرکز کرده و با نگاهی دقیق تصویر را بررسی کنید.

شما در تصویر آزمون شناسایی دزد نان، تصویری از یک کافه رستوران را مشاهده می کنید. همه چیز عادی است. اما گویا صاحب رستوران متوجه شده است که یک تکه نان از سبد نان مفقود شده است. چه کسی این تکه نان را برداشته است؟ اما کدامیک از افراد تصویر؟ زمان 3 ثانیه شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید: آخر تیزبینایی!؟ پس بگو اشکال اساسی تصویر جزیره متروک و زن و مرد تنها چیه؟

آزمون شناسایی دزد نان

احتمالاً بپسندید: تست هوش کتری: اگه باهوشی، سریع بگو کدوم کتری چای بیشتری توش هست!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مرد مجرد:یه آدم نکته سنج، خیلی راحت میتونه مرد مجرد تصویر رو تو یه نگاه شناسایی کنه!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

پاسخ آزمون شناسایی دزد نان

زمان شما به پایان رسیده است. اگر به پاسخ نرسیدید، مطمئناً  درجه سختی آزمون شناسایی دزد نان، شما را گیج کرده است و هنوز به دنبال پاسخ هستید. اشکالی ندارد. می توانید زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید. به دنبال یک نشانه کوچک باشید تا این آزمون را رمزگشایی کنید.

احتمالاً بپسندید:زنه حقیقتو میگه یا آقاهه!؟ | آیا مرده بی خود زنه رو متهم به خیانت می کنه!؟

.

.

.

 احتمالاً بپسندید:کدومیکی از این دو تا دختر ژاپنی از اشراف ژاپنی قرن هیجده است!؟| افراد با اطلاعات عمومی بالا سریع جواب بدن!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا و تیزبینا، تو یه نگاه اشکال عکس این خانمه رو پیدا می کنند!؟

پاسخ آزمون شناسایی دزد نان: زن تصویر تکه نان را برداشته است و تلاش کرده آن را در زیر پیراهن خود مخفی کنید. آیا شما متوجه آن شدید!؟

شاید بپسندید:آزمون تشخیص زن ثروتمند: فقط باهوشا در یک نگاه زن ثروتمند تصویر را پیدا می کنند!؟

پاسخ آزمون دزد نان

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت زن خوش شانس: اگر نابغه ای سریع بگو که کدوم یکی از این دو زن در خطر نیست!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی دزد نان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی درب بی خطر:باهوشی سریعاً پسر بچه را از درب بی خطر به بیرون اتاق وحشت خارج کنید!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مادر کودک در حال بازی: نکته سنجا بگن کدوم خانمه مادر بچه است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تست شخصیت شناسی براساس تعداد اسب:بگو تو تصویر چند تا اسب دیدی تا بگم چقدر آدم منطقی هستی!؟

برایتان جالب خواهد بود

یه نابغه تیزبین میتونه بگه که کدومیک از این دوقلوها، همسر این زنه است!؟

آزمون شناخت مادر نوزاد در پارک: با پیدا کردن مادر نوزاد ثابت کنید که در حل معماهای تصویری نابغه اید!

یکی از اشکال هندسی که توجه ات رو جلب کرده انتخاب کن تا بگم واقعا برای شاد بودن چی لازم داری!؟

 شناسایی حلزون کجاست؟| تیزبین باشی می تونی یه حلزون بامزه رو تو تصویر پیدا کنی!

آزمون شناسایی زنی که مدتها زندان بوده:با توجه به تصویر کدومیک از این دختر خانما مدت زیادی زندان بوده!

قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این معلمای شیطون، برای عکس، عینک و سبیل کشیده است!؟

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا