;
تفریح و سرگرمی

آیا همونطور که رئیس میگه دختر خانمه دیر اومده سر کار!؟

آزمون شناسایی دروغگو در اداره از جمله معماهایی است که سلول های خاکستری شما را مجبور به فعالیت دو چندان می کند. این آزمون تنها در صورتی که مهارت های ذهنی بالا داشته باشید، قابل حل است. این معمای تصویری می تواند میزان احاطه شما بر حواس های پنج گانه اتان را مشخص کند. شما در تصویر آآزمون شناسایی دروغگو در اداره با تصویر جالبی روبرو هستید. به نظر می رسد که خانم رئیس، کارمند را توبیخ می کند که او سر کار دیر امده، اما کارمند مدعی است او سر وقت آمده! چه کسی دروغ می گوید! با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی دروغگو در اداره همراه باشید.

شما با کمک سوالات هوش و تست های مجله خبری چشمک می توانید مهارت های شناختی خود را افزایش دهید. در سوالات هوش به توضیحات باید دقت کنید و براساس توضیخات معقولانه ترین و بهترین پاسخ را ارائه دهید. این سوالات مغز شما را به فعالیت وادار می کند و بهترین ورزش برای مغزتان به شمار می رود. با آزمون شناسایی دروغگو در اداره و بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: حاصل عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | خیلی ها فکر کردن ساده است!

آزمون شناسایی دروغگو در اداره

تصویر آزمون شناسایی دروغگو در اداره از یک تصویر جالب تشکیل شده است. این تصویر آغاز یک روز کاری را در یک اداره به تصویر کشیده است. کارمندی در دفتر کار خود حضور دارد که خانم رئیس وارد دفتر شده و مدعی است که کارمند دیر کرده است و سر ساعت وارد اداره نشده است. اما کارمند هم مدعی است که سر ساعت به اداره آمده است. به نظر شما کدامیک حقیقت را می گوید؟ کدامیک دروغگو است؟

سعی کنید از تمام نبوغ و استعداد خود استفاده کنید تا بتوانید در زمان مشخص این بازی فکری را رمزگشایی کنید. شما برای حل این معمای تصویری یا آزمون شناسایی دروغگو در اداره تنها 5 ثانیه فرصت دارید. این سوال معمایی، تمام حواس و مهارت های شما را مورد آزمایش قرار می دهد.

برای ارائه پاسخ درست تر و منطقی تر باید به جزئیات توجه دقیق داشته باشید.بنابراین تا آنجا که می توانید فکر کنید و تجزیه و تحلیل کنید. اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر زیر نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ درست و منطقی تر تنها 5 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید: یه چیز تو تصویر بابانوئل درست نیست، اون چیه!؟

آزمون شناسایی دروغگو در اداره

شاید بپسندید: سوال ریاضی: مقدار عددی لیونل مسی و توپ و کفش ورزشی را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: معشوقه مرد جوان را بین سه زن تصویر پیدا کنید!؟

پاسخ آزمون شناسایی دروغگو در اداره

اگر تاکنون نتوانستید پاسخ شایسته ای برای این معما یا آزمون شناسایی دروغگو در اداره ارائه دهید، ثانیه های بیشتری برای شما ارائه می دهیم. امیدوارم در 5 ثانیه اضافی بتوانید با توجه به شواهد دروغگوی تصویر را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: چهره های مخفی رهبران سیاسی جهان را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چند چوب کبریت در تصویر وجود دارد | خیلی ها اشتباه کردند!

پاسخ آزمون شناسایی دروغگو در اداره: کاملا مشخص است که رئیس حقیقت را گفته است. کارمند دیر به دفتر کار خود رسیده است. چرا که هنوز کامپیوترش خاموش است!

شاید بپسندید: اعتماد به نفس داری یا نه | یکی از اُرکیده ها را انتخاب کنم تا بهت بگم!

پاسخ آزمون شناسایی دروغگو در اداره

امیدوارم از آزمون شناسایی دروغگو در اداره استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

با دلیل بگو کدوم پدر یا مادر بی فکر و بی مسئولیت هست!؟

چیستان: کدام شهر ایران است که اگر حرف اول آن را برداریم یکی از برندهای مشهور نوشت افزار می شود!؟

معمای ریاضی: جواب  30 تقسیم بر نیم و به اضافه 10 چند می شود؟

چیستان: خواهر دایی است اما خاله نیست! او کیست؟

شاید بپسندید: تست هوش: با دلیل بگو چه کسی در ساخت لانه سگ نقش نداشته است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا