;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: تفاوت های دو تصویر ماهی قرمز را پیدا کنید!

آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز : آزمون ها و چالش هایی که شما در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنید، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. شما باید 3 تفاوت تصویر ماهی قرمز را در کمتر از 7 ثانیه شناسایی کنید. اگر بتوانید در آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز، تفاوت ها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید مشخص می شود که شما دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین هستید. این موفقیت مستلزم دقت، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. پس اگر جرات دارید تا میزان توانائیهای شناختی خود را مورد سنجش قرار دهید با آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز همراه شوید.

باید گفت که برای حل آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. طراح و سازنده آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 19 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 3 تفاوت موجود میان دو تصویر ماهی قرمز را شناسایی کنند. آیا آماده هستید که یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید؟ پس با آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: عدد شانس متولدین هر ماه در سال جدید + روش محاسبه

آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز

باید آنچه که شما در آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز با آن روبرو هستید: باید در کمتر از 7 ثانیه 3 تفاوت میان این دو تصویر ماهی قرمز را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. تمام جزئیات آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 3 تفاوت را پیدا کنید. همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید: کدامیک از این 3 نفر نقاش نیست و داره ادای نقاش ها را در میاره!؟

آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل هیزم تر به کسی فروختن از کجا آمده است!؟

.

.

.

 

.

.

.

شاید بپسندید: کدام زندانی در صدد فرار از زندان است!؟

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز

در صورتی که 3 تفاوت دو تصویر از ماهی قرمز را در 7 ثانیه پیدا کردید به شما تبریک می گوئیم. فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند که در رتبه های بالای در آزمون های چالشی قرار دارد. لذا اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. پس می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. می دانیم که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

شاید بپسندید: حکایت حاجی کنس و ننه خدیجه : داستان در رمزگشایی این سوال که مردان بیشتر مکارند یا زنان!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان:به گردی یک تابه است و به گودی یک تشت، ولی با آب اقیانوس هم نمی‌توان آن را پر کرد!

پاسخ آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز: تمام تفاوت ها در تصویر ذیل علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان مشخص شده، این تفاوت ها را پیدا کنید.

شاید بپسندید: تست هوش: با حرکت دادن یک لیوان، لیوان های پر و خالی را یکی در میان قرار دهید!

جواب شناسایی تفاوت ماهی قرمز

امیدوارم از آزمون شناسایی تفاوت ماهی قرمز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

آزمون قدرت دید: شیری را که به دنبال طعمه است را در تصویر شناسایی کنید!

ضرب‌المثل‌ دیوانه تر از خودش ندیده بود | حکایت دو دیوانه در حمام!

 یکی از نیمکت ها را انتخاب کن تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

 آزمون ریاضی: پاسخ عبارت 48÷2 (9+3)=؟ چند می شود!؟

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام بشقاب سالاد با بقیه فرق دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا