;
تفریح و سرگرمی

یکی از بیمارای حاضر در بخش رادیولوژی، بزودی می میره!| تیزبین باشی سریع متوجه میشی!

آزمون شناسایی بیمار رو به موت: تمام جزئیات تصویر را مورد بررسی قرار دهید و معما را تنها در 3 ثانیه حل کنید: فقط بگوئید کدام یک از مراجعه کنندگان به بخش رادیولوژی رو به موت هست!؟ شما با شکستن پرونده ای که حتی ماموران FBI هم نتوانستند از پس آن برآیند، ثابت می کنید که توانایی های “ماوراء طبیعی” دارید. لحظه اثبات کردن شما فرا رسیده است! با آزمون شناسایی بیمار رو به موت و مجله خبری چشمک همراه شوید.

“شما برای انجام این آزمون باید از تمام توانائیهای شناختی خود استفاده کنید. پس حس ششم” خود را فعال کنید و جرأت کنید به یکی از مرموزترین معماهایی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود پاسخ دهید. آیا می خواهید به دوستان خود ثابت کنید که چابک ترین و قوی ترین کارآگاه هستید؟ اگر موفق به حل تست تصویری آزمون شناسایی بیمار رو به موت شوید، می توانید تاج قهرمانی خود را به دست آورید. چرا که آزمون تصویریکه در ادامه خواهید دید، تنها می تواند توسط درخشان ترین ذهن های جهان رمزگشایی شود.

شاید بپسندید:معمای ریاضی چالشی سخت: ضریب هوشی خود را با حرکت 2 چوب کبریت و تصحیح معادله اثبات کنید!

آزمون شناسایی بیمار رو به موت

کدام بیمار رو به موت است؟ سوال بسیار ساده و تصویر ارائه شده نیز بسیار ساده است. با توجه به آزمون شناسایی بیمار رو به موت ما یک چالش تصویری خاص را به شما ارائه می‌کنیم که شما را مجبور می‌کند تا مغزتان را «ورزش» دهید. برای حل آزمون شناسایی بیمار رو به موت فقط 3 ثانیه فرصت دارید. باید بدانید که تنها 3 درصد از شرکت کنندگان در اولین فرصت خود موفق به حل آن شدند. فقط اگر مطمئن باشید که توانایی‌های منحصربه‌ فرد دارید، می‌توانید ادعای پیروزی کنید.

شما در آزمون شناسایی بیمار رو به موت، چهار بیمار را مشاهده می کنید که به بخش رادیولوژی یک بیمارستان مراجعه کرده اند. مأموریت شما این است که تمام جزئیات را بررسی کنید و بگوئید که کدامیک از افراد تصویر در وضعیت چندان خوبی قرار ندارد. یکی از این بیماران وضعیت نامساعدی دارد و ممکن است بزودی جان خود را از دست بدهد. به نظر شما کدامیک از این افراد در چنین وضعیتی قرار دارند!؟ تنها 3 ثانیه فرصت دارید تا خود را مورد آزمایش قرار دهید. حالت “کاراگاهی” را فعال کنید و برای “رمزگشایی” آماده شوید! زمان شما آغاز می شود.

شاید بپسندید: تو دوستی چه جور هستی!؟ | کافیه بگی اول تو تصویر چی دیدی تا نتیجه شگفت زده ات کنه!

آزمون شناسایی بیمار رو به موت

احتمالا بپسندید: میخای بدونی شخصیت ات به صورت کلی چه جوریه، کافیه یه تصویر از سایه ها رو انتخاب کنی!

.

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود: آیا راحت برای کارهات تصمیم می گیری!؟| اگه نمی دونی فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه باهوش و زرنگی 5 تفاوت بین دو تا تصویر “اما واتسون” را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کن!

پاسخ آزمون شناسایی بیمار رو به موت

تمام عوامل حواس پرتی را کنار بگذارید و سعی کنید تمام حواس خود را روی تمرین متمرکز کنید. وقت شما به پایان رسیده است. آیا پیروز ظاهر شدید؟ شما می توانید به فرصت دوم خود مراجعه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: قابل توجه افراد تیزبین: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی واقعا تیزبین و نابغه ای!

 

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت دسته گل به آب داده!

 

.

 

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

پاسخ آزمون شناسایی بیمار رو به موت: به یاد داشته باشید که این موردی بود که حتی کارشناسان آن را برای رمزگشایی بسیار پیچیده می‌دانند، بنابراین اگر در فرصت اول و دوم قادر به رمزگشایی نشدید، احساس بدی نداشته باشید. نکته مهم این است که برای تقویت استدلال منطقی خود به تمرین ادامه دهید. در اینجا ما پاسخ شما را ارائه می دهیم.

برایتان جالب خواهد بود: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

آزمون شناسایی بیمار رو به موت

اگر دقت کنید پیرزن وضعیت نامساعدی ندارد. زن جوان و کودک نیز بیشتر آثار خستگی در آن ها دیده می شود و طبیعتاً برای این مسئله، پزشک در مرحله اول آنها را به بخش رادیولوژی ارجاع نمی دهد. اما اگر به مرد سمت راست دقت کنید او کتف خود را با یک دست گرفته است. احتمالا درد استخوان دارد. عکسی نیز در کنار او دیده می شود که احتمالا عکس خود اوست. استخوان های قفسه سینه او به شکل غیر طبیعی صاف شده اند و این مسئله می تواند بزودی سبب مرگ او شود.

شاید بپسندید: تیزبین و دقیق باشی خیلی راحت، سه تا تفاوت تصویر پنگوئن شال و کلاه کرده را پیدا می کنی!

شناسایی بیمار رو به موت

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش تصویری: با حل این معادله ریاضی، میزان هوش خود را محک بزنید!

امیدوارم از آزمون شناسایی بیمار رو به موت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

معمای شناسایی چه کسی دروغ می گوید: آیا مرد تصویر، واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه باهوشا: تو این شیرینی فروشی یه اشتباه وجود داره، اون اشتباه چیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت ماستمالی کردن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:دو تا عدد 5 میان 3 ها گم شده، اگه چشات قوی باشه تو 5 ثانیه پیداشون می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی نوزاد واقعی: فقط یه تیزبین نابغه میتونه تو یه نگاه عروسک را بین نوزادا شناسایی کنه!

 حکایت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو !

تنها تیزبین ها قادر به شناسایی اشتباهات تصویر آشپزخانه زن خانه دار هستند!

شاید کمی عجیب باشد، اما با انتخاب یکی از این گل ها متوجه میشی که برای موفقیت چی کم داری!؟

اگه در کمتر از 5 ثانیه معادله ریاضی را اصلاح کنی، ضریب هوشی ات خیلی بالاست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا