;
تفریح و سرگرمی

اگر تیزبین باشی، اشتباه میز غذاخوری را تو یه نگاه متوجه میشی!

آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری : احتمالاً شما هم از آن دسته افرادی هستید که خود را یک تیزبین به تمام معنا می دانید. بر همین اساس معتقدید که انجام چالش تصویری در زمان مشخص شده برایتان کار چندانی ندارد. لذا اگر می خواهید این مسئله را اثبات کنید، کافی است که پازل تصویری امروز یا آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری را پیدا کنید. برای انجام این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید و شما باید از حداکثر دقت، تمرکز و بینایی خود استفاده کنید.

پس اگر خود را در چالش های تصویری متخصص می دانید. پس ادامه دهید و پاسخ آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری را تنها در 5 ثانیه بیابید. آیا شما قادر به انجام آن خواهید بود؟ پس چشمان خود را آماده کنید و با دقت وتمرکز به تصویر آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل باز فیلش یاد هندوستان کرده!

آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری

همانطور که اشاره شد این معمای تصویری یا آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری به شما کمک می کند تا شما به دیگران ثابت کنید که در این نوع فعالیت ها استاد هستید، چرا که تنها 90٪ از مردم موفق به انجام و پاسخگویی به این آزمون در زمان تعیین شده اند.

در تصویر آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری دو کودک هم بازی در رستورانی مشغول خوردن ناهار خود هستند. آن دو از کودکستان و مربی های خود با یکدیگر در حال سخن گفتن هستند. همه چیز خوب و نرمال به نظر می رسد. اما صبر کنید. یک اشتباه فاحش در تصویر مشاهده می شود. تنها یک چشم تیزین و ذهن جزئی نگر می تواند این اشتباه را در یک نگاه متوجه شود! آیا شما متوجه این اشتباه شدید؟

شاید بپسندید:تست هوش: در صورت ادغام شدن 2 قطعه، نتیجه کدام گزینه است!؟

آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری

شاید بپسندید: معمای خطای دید: چه کسی روی صندلی نشسته، مرد یا زن!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی ملانصرالدین و دزد کفش!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چند خرگوش در تصویر وجود دارد | فقط تیزبین ها متوجه میشن!

پاسخ آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری

ما پیش‌بینی می‌کنیم که 90 درصد از کاربران اینترنت که سعی در حل این معمای تصویری داشتند، شکست خوردند، زیرا محدودیت زمانی فقط 5 ثانیه است. اگر اشتباه را پیدا نکرده اید، 5 ثانیه دیگر به شما وقت داده می شود. به بالا برگشته و با دقت بیشتر به تصویر نگاه کنید.

بیشتر بخوانید: اگه چشات مثل عقاب باشه تو نگاه اول گربه را بین جغدها پیدا می کنی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ!؟

واقعاً آنقدرها هم سخت نبود. چوب غذا خوری چینی و ژاپنی ها! این چاپستیک ها برای خوردن نودل مناسب هستند اما نه برای لذت بردن از یک کاسه سوپ سرشار از غلات و شیر.

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: 6 تفاوت تصویر دیگ جادویی را پیدا کنید!

پاسخ آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری

امیدوارم از آزمون شناخت اشتباه میز غذاخوری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:داستان جالب و شنیدنی بی عقل و با عقل !

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بگو در نگاه اول چی دیدی، تا بعدش تفسیرش رو بگم | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شرلوک هولمز باشی در یک نگاه مادر کودک را شناسایی می کنی!

اگر تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر دخترک را پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

یک خفاش را انتخاب کنید تا به شما بگوئیم که سنتی هستی یا مدرن!؟

فقط باهوشا موفق میشن: چند عدد 7 در تصویر وجود دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا