;
تفریح و سرگرمی

اگه چشات مشکلی نداره بگو کی روی مبل دراز کشیده است، زنه یا مَرده!؟

آزمون خطای دید جالب: یکی از چیزهایی که باعث می شود به چشمان خود تا اندازه ای بی اعتماد شویم، تصاویر توهم نوری است. این تصاویر بسیار شگفت انگیزند. این تصاویر سبب شگفتی شما می شوند و از طرف دیگر روشن می کند که چه اندازه ممکن است شما دچار خطای دید باشید. در آزمون خطای دید شما برای لحظه ای دچار اشتباه خواهید شد. اما یک چشم تیزبین می تواند این خطا را شناسایی کند و اشتباه نکند.

در آزمون خطای دید جالب شما باید در یک نگاه متوجه شوید که بر روی مبل مرد دراز کشیده است یا زن؟ اگر در یک نگاه چشمان شما دچار اشتباه نشده و فرد صحیح را شناسایی کنید، می توانید برای همیشه به چشمان و دقت خود اطمینان پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون خطای دید جالب همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان:  آن چیست که انگشت شصت و چهار انگشت را دارد، اما دست نیست!؟

آزمون خطای دید جالب

زمانی که شما به این تصویر نگاه می کنید، در ابتدا ممکن است دچار شک و تردید شوید. اینکه واقعا چه کسی بر روی مبل دراز کشیده است؟ تنها یک چشم تیزبین می تواند دچار اشتباه نشود.

در این تصویر آزمون خطای دید جالب، در نگاه اول تصویری معمولی از یک مرد و یک زن دیده می شود که گویی به صورت معمولی همدیگر را به آغوش کشیده اند. یکی روی کاناپه دراز کشیده است و دیگری ایستاده است. اما وقتی دقیق‌تر نگاه می‌کنید، در مورد اینکه چه کسی دراز کشیده و چه کسی ایستاده به شدت گیج می‌شوید!

به نظر شما چه کسی ایستاده و چه کسی دراز کشیده است؟ می توانید به من بگویید چه کسی در این عکس چه کسی را در آغوش گرفته است؟ آیا دختر پسر را در آغوش می گیرد یا بالعکس!؟ اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون خطای دید جالب نگاه کنید!

شاید بپسندید: برای اثبات تیزبینی بودن در کمتر از 10 ثانیه عدد 200 را در میان کلمات zoo پیدا کنید!

آزمون خطای دید جالب

شاید بپسندید:نکته سنج باشی مردی که لباس زنانه پوشیده را شناسایی می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در این کافه رستوران یک دزد حضور دارد، او را شناسایی کنید!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: کدوم مادر تصویر نسبت به فرزندش، بی خیال تر و بی مسئولیت تر است!؟

پاسخ آزمون خطای دید جالب

تصویر آزمون خطای دید جالب امروز فقط یک توهم جالب/ خنده‌دار برای سرگرمی بود. همچنین گوشزد کردن اینکه چقدر چشمان ما می تواند دچار اشتباه شود.

شاید بپسندید: گاو بابانوئل کجاست!؟ | تو یه نگاه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: مردی سگ خود را از آن طرف رودخانه صدا می زند. سگ بدون استفاده از پل یا قایق از رودخانه عبور کند و خیس نشود. چطور امکان دارد؟

 

 

 

.

شاید بپسندید: اگه چشات مشکلی نداره بگو کی روی مبل دراز کشیده است، زنه یا مَرده!؟

پاسخ آزمون خطای دید جالب: بله با توجه به پاها می توان فهمید که مرد بر روی کاناپه دراز کشیده است. اما ممکن است چشمان شما برای لحظه ای شما را دچار شک و تردید کردند.

شاید بپسندید: کدومیکی از این سه نفر تظاهر می کنه یه زن هست!؟

خطای دید جالب

احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: کدام حیوان درنده است که اگر وارونه کنید بر روی مردان می روید؟

امیدوارم از آزمون خطای دید جالب امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه بینایی ات مشکلی نداره، 2 آهوی مخفی شده تصویر را راحت پیدا می کنی!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

چیستان: شهر آن سرخ است اما مردمش سیاه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: یکی از حبوبات است که اگر نام آن را وارونه کنید یک وعده غذا می‌شود، آن چیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تفاوت ها رو بین دو موش مکزیکی پیدا کن! | فقط تیزبین ها متوجه تفاوت ها میشن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آیا یوز پلنگی که در کمین غزال های زیباست را می بینی!؟ | قدرت دیدت رو با این تصویر محک بزن!

شاید برایتان جالب باشد

اگه نمی دونی اعتماد به نفس ات چقدره، کافیه یکی از گل های ارکیده رو انتخاب کنی تا متوجه بشی!

حکایت خیاط دزد از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

کدوم یکی از خوشکل خانما برای مراسم ازدواج هزینه کمتری کرده یا اینکه اصلاً فقیره!؟

چیستان: آن چیست که خودش آب است، دشمنش هم آب!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سه =

دکمه بازگشت به بالا