;
تفریح و سرگرمی

کدام فرد تصویر، تازه از زندان آزاد شده است!؟| زن جوان یا بابانوئل!؟

آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان: بر اساس شواهد باید مشخص کنید که کدامیک از افراد تصویر از زندان به تازگی آزاد شده است. خود و توانائی های خود را با آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان امتحان کنید. پس از انتشار آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان در فیس بوک تنها 18 درصد از اشتراک کنندگان توانسته اند که آن را رمزگشایی کنند. بدین ترتیب فقط یک نابغه واقعی که تیزبین و نکته سنج است، می توانند آن را در 4 ثانیه رمزگشایی کند.

اگر آماده هستید و برای انجام آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان و آزمون های مشابه علاقه دارید، باید بخش تفریح و سرگرمی چشمک را همواره مرور کنید. این ازمون ها می توانند میزان توانایی های شما را روشن کنند. پس فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ آیا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن یعنی زمان 4 ثانیه ای آن را رمزگشایی کنید؟ با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان همراه باشید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: عدد متفاوت را در میان اعداد 640 پیدا کنید!

آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان

پس با توجه به مطالبی که در سطور بالا به آن اشاره شد، شما اگر “کارآگاه” خوبی هستید، می توانید این معمای تصویری جالب را که با عنوان آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان، در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را حل کنید. جذاب ترین، پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین سوالات و  معماهای تصویری به همراه پاسخ در مجله خبری چشمک منتشر می شود تا شما بتوانید مهارت های خود را بسنجید و حتی آنها را توسعه ببخشید.

شما در تصویر آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان با دو شخص مواجه می شوید. یک زن جوان بابانوئل. در نگاه اول مسئله مشکوکی در تصویر دیده نمی شود. اما اگر بیشتر دقت کنید متوجه خواهید شد که یکی از این دو نفر به تازگی از زندان آزاد شده است. سوالی که آزمون امروز نیز از شما می خواهد که به آن پاسخ دهید همین موضوع است: چه کسی به تازگی از زندان آزاد شده است. شما برای پاسخگویی به آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان، فقط باید به دنبال یک نشانه باشید.

اگر آماده هستید تصویر آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان را با هم مرور می کنیم. یادتان باشد که برای رمزگشایی آزمون، تنها 4 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: حکایت ریش گرو گذاشتن: از چه زمان ریش گرو گذاشتن میان مردان ایرانی مرسوم شد!

آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان

شاید بپسندید: تست شخصیت: در نگاه اول، چی دیدی تا بگم کلاً چه جور شخصیتی داری!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون بینایی: آیا می توانید پرنده مخفی تصویر را پیدا کنید!؟

پاسخ آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان

درجه سختی آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان، می تواند هر کسی را گیج کند. بنابراین ممکن است در تلاش اول ممکن است به پاسخ نرسیده باشید. اگر تمایل داشته باشید می توانید، 5 ثانیه دیگر تلاش کنید.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدام مخزن زودتر از بقیه، پر می شود!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با قرار دادن + و × بین عبارت 2، 1، 6، 6=48، یک عبارت ریاضی صحیح ایجاد کنید!

پاسخ آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان: ما پاسخ را در تصویر زیر علامتگذاری کرده ایم. اگر دقت کنید متوجه می شوید که مچ دست و پای زن جوان، قرمز رنگ است. مشخص است که در چند روز گذشته به دست او مچ بندی وصل بوده است که سبب شده خون در این قسمت از مچ او جمع شود. همین نشانه کافی است که متوجه شویم او تازه از ندان ازاده شده و با حتی فرار کرده است.

شاید بپسندید: در میان تصاویر مرد، کدامیکی با بقیه فرق دارد!؟

جواب آزمون فرد آزاد شده از زندان

امیدوارم از آزمون تصویری فرد آزاد شده از زندان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست هوش: عدد پایانی عبارت 14, 15, 18, 27, ؟؟ چیست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: با پیدا حرف متفاوت تصویر، اثبات کن که قدرت تمرکز و دیدت مثل عقابه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اشتباه میز غذاخوری اثبات کنید که دست کمی از هرکول پوآرو ندارید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی تصویر اثبات کنید که چشمانی تیز مثل عقاب دارید!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت ها، پاسخ عبارت 5+8=؟ چند می شود!؟

تست قدرت تمرکز: کدام آب نبات چوبی با بقیه فرق دارد!؟

کدام سطل آب زودتر پر می شود!؟

آزمون هوش: کدامیک از 3 نفر تصویر گرگینه است!؟

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. قرمزیه دست وپاش رو دیدیم اما از اونجا که به دست و پای زندانیها زنجیر زده نمیشه نتیجه نگرفتیم که که دختره زندان بوده. توی سیصد سال گذشته مثلاً کسیکه ۲۰ سال زندان بوده فقط اون یک ساعتی که در دادگاه حاضر میشه به دستشون دستبند میزنند که اون یک ساعت هم دست کسی رو قرمز نمیکنه. شاید در قرون وسطی به دست و پای زندانیها زنجیر میزدن اما زمان طولانی قبل تا الان دیگه چنین چیزی وجود نداره. به نظر میرسه کسی که میخواد سوال هوش طرح کنه باید باهوش تر از طراح این سوال باشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هشت =

دکمه بازگشت به بالا