;
تفریح و سرگرمی

با شناسایی پلیس تقلبی اثبات کن که در باهوشی دست کمی از هرکول پوآرو نداری!؟

آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی : بخش تفریح و سرگرمی چشمک امروز با شماست با یک تصویر معمایی دیگر. در واقع این سوال می تواند دقت و هوش شما را به خوبی به چالش بکشد. شما در آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی باید بتوانید، افسر تقلبی و غیرواقعی را شناسایی کنید. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی همراه باشید.

یک پازل منطقی یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند حداکثر استفاده را از آن ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، چالش ها یا پازل های منطقی شناخته می شوند.

می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: تست روان شناسی: نوع خوابیدن چه چیز درباره رابطه عاطفی شما می گوید!؟

آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی

شما باید با دنیال کردن شواهد موجود در تصویر که در اختیارتان گذاشته شده، افسر غیرواقعی را از افسران اصلی پلیش تشخیص دهید. مطمئن هستیم که شما با کمی دقت و تمرکز و همچنین دنبال کردن اطلاعات به مانند یک کارآگاه، خواهید فهمید که افسر تقلبی کیست؟ به نظر شما چه کسی پلیس واقعی نیست؟ اگر آماده هستید تصویر آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی را مرور می کنیم. یادتان باشد برای شناسایی پلیس تقلبی فقط 8 ثانیه وقت دارید.

شاید بپسندید:داستان شنیدنی بهلول و مهمانی قاضی!

آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی

شاید بپسندید: اگه چشات عقابی باشه در 20 ثانیه تفاوت های دو تصویر کف دریا را پیدا می کنی!

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل گربه را دم حجله کشتن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید:یک بالش را انتخاب کن تا بگم از نظر دوستات قابل اعتمادی یا غیرقابل اعتماد!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی

امیدواریم توانسته باشید که پلیس تقلبی را شناسایی کرده باشید. با کمی دقت و ردگیری شواهد این کار بسار آسان است. اگر می خواهید شانس خود را دوباره امتحان کنید به بالا برگشته و دوباره به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تنها یک چشم تیزبین میتونه در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: اسم پسرانه است که سه حرف اولش با اسم یک گل شروع می‌شود!

پاسخ آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی: شواهد را ببننید. مرد پلیس سمت راستی یک پلیس واقعی نیست. کلاه او هیچ آرمی ندارد. همچنین به دستبندی که به کمر بسته است دقت کنید. بیشتر شبیه دستبند اسباب بازی است. بی سیم او هم شبیه یک بی سیم واقعی نیست. همچنین به آرمی که روی بازوی او وجود دارد هم دقت کنید. مشخص است که به نحوی ناشیانه دوخته شده است.

شاید بپسندید: تست هوش: اگه خیلی باهوشی، سریع بگو عدد وسط دایره چی میشه!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت پلیس تقلبی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چند تا اختلاف بین دو تصویر جشن هالووین می بینی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: عروسک را بین 3 تا نوزاد پیدا کن | خیلی ها موفق نشدن و نتونستن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه در این تصویر بیابانی مملو از کاکتوس ها، ساعت شنی را پیدا کنی نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:معمای خطای دید: چه کسی روی صندلی نشسته، مرد یا زن!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: فقط باهوشا موفق میشن: چند عدد 7 در تصویر وجود دارد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان زن زیبا و قاضی هوس باز که در صندوق گرفتار شد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه 4 تا تفاوت دو تصویر کدو حلوایی را تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

تست هوش: با توجه به ترتیب رنگ ها، کدام دایره رنگی با آن مطابق است!؟

آیا می توانی این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنی!؟

 چند آهو در تصویر می بینی!؟ | دیدن همه اونها چشمای عقابی لازم داره!

کدامیک از افراد تحت تعقیب، همسر این زن است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =

دکمه بازگشت به بالا