;
تفریح و سرگرمی

آیا میتونی تو یه نگاه بگی کدومیکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند: باید بدانید که پازل ها، سوالات و معماهای تصویری از جمله مطالبی هستند که در اینترنت و شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارند.انواع و اقسام این بازی ها را می توانید در قالب سوالات هوش، معماهای تصویری، پازل ها، جدول ها، چالش های تصویری و … به صورت مکرر در فضای اینترنت منتشر می شوند. این بازی ها هم سرگرم کننده هستند و هم می توانند زمینه را برای ورزش مغز شما فراهم کنند. به همین دلیل علاقمندان زیادی دارند.

افزایش عملکرد مغز که با کمک بازی های فکری که یک تمرین ورزشی خوب را تجربه کرده است، سبب رشد مهارت های شناختی موثر شما می شوند. پژوهشگران حوزه سلامت معتقدند که در کنار جسم، مغز و ذهن آدم ها نیز نیاز به فعالیت و ورزش دارد. به باور این محققان، ورزش روزانه 20 دقیقه ای می تواند جسم ما را تا پایان عمر صحیح و سالم نگه دارد. مغز نیز برای سلامتی خود، نیازمند فعالیت است.

آزمون های هوش شبیه مطلب آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند می تواند به خوبی ذهن و مغز شما را ورزش دهد. البته باید بدانید که زمان پاسخگویی به این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند همراه باشید.

شاید بپسندید: داستان نجس ترین چیز، داستانی آموزنده و خواندنی!

آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند

نکته مهمی که هنگام انجام  معماها و چالش های تصویری باید در نظر گرفته شود این نکته است که این معماها در کنار قدرت ادراک، منطق و تحلیل، توانائیهای و مهارت های شناختی شما را مورد آزمایش قرار می دهند. به عنوان مثال در برخی از آنها خواسته می شود که شما شی پنهان شده در تصویر را پیدا کنید. در این آزمون تنها دقت و بینایی شما حرف اول می زند. برخی دیگر از شما می خواهند یک معما و سوال را حل و تکمیل کنید و حتی برای پاسخگویی از قدرت تحلیل خود استفاده کنید. سوالی که در مطلب آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند هستید، از همین سنخ است.

در تصویر آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند، دو زن را مشاهده می کنید که از یک فروشگاه خریدها و مایحتاج روزانه خود را تأمین کرده اند. به نظر شما کدامیک از زنان ثروتمندتر است؟ تحلیل و نظر شما چیست؟با دقت به تصویر آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند نگاه کنید و تلاش کنید در 5 ثانیه پاسخ را پیدا کنید.

شاید بپسندید: اگر دیدت عالی باشه، پلنگی که خودش رو استتار کرده در تصویر پیدا می کنی!

آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند

شاید بپسندید: آیا یوز پلنگی که در کمین غزال های زیباست را می بینی!؟ | قدرت دیدت رو با این تصویر محک بزن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اشتباه خوابگاه دختران را پیدا کنی، نابغه ای!

 

 

 

.

.

شاید بپسندید: مجموع عددی سبزیجات در معادله آخر چه مقدار است!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند

برای یافتن پاسخ آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند موفق شدید؟ آگر نتوانستید پاسخ آزمون را ارائه دهید؟ می توانید زمان بیشتری را برای بررسی جزئیات در نظر بگیرید. در نهایت اگر به پاسخ دست پیدا نکردید، می توانید به پائین صفحه مراجعه کرده و پاسخ را ببینید!

شاید بپسندید: چیستان: در بالای سر است و اگر وارونه شود فلز می گردد!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: از 3 مثلث 4 مثلث بسازید | اثبات کنید ضریب هوش تان بالاست!

 

 

 

 

شاید بپسندید: اگه چشات قوی باشه تو 10 ثانیه عدد 569 رو بین اعداد 599 پیدا می کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند: زن سمت چپ ثروتمندتر است. از مواد غذایی سالم که این زن خریده است مشخص است. او فرصت کافی برای رسیدگی به اموز منزل و تهیه غذاهای سالم دارد. او ثروتمند است و نیاز به کار بیرون ندارد. اما زن سمت چپی به دلیل اشتغال فرصت کمی برای پخت و پز دارد و نمی تواند غذای سالم در منزل تهیه کند. لذا او از مواد غذایی حاضری نظیر ژامبون و کالباس و … خریداری کرده است.

شاید بپسندید: اگه ضریب هوشت بالاست،بگو کدومیکی از این خانم خوشکلا یه قاتله!؟

آزمون شناخت زن ثروتمند

احتمالاً بپسندید: آیا می توانید آخرین معادله و مجموع میوه ها را حداکثر در 15 ثانیه بدست آورید!؟

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت زن ثروتمند استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: فقط نابغه ها تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر موش شهری را پیدا می کنند!

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تصاویر دیدنی از پیری ستارگان فوتبال با کمک هوش مصنوعی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

فقط 3% از مردم می توانند در 7 ثانیه کله گربه متفاوت را در تصویر شناسایی کنند!

شاید برایتان جالب باشد

چبیستان جالب: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ؟

 به گلادیاتور کمک کنید تا قبل از اینکه به راحتی کشته بشه، شمشیرش رو پیدا کنه!

کدوم شکلک شیطون با بقیه متفاوته!؟

چیستان: کدام جانور است که سرگرگ و کمر مار و دم آهو را دارد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − ده =

دکمه بازگشت به بالا