;
تفریح و سرگرمی

کدام بابانوئل یک زن است!؟

آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن: کدامیک از اشخاص ذیل که لباس بابانوئل را پوشیده اند، یک زن است؟ با کمک آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن شما می توانید مهارت های شناختی خود را محک بزنید. با آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن و مجله خبری چشمک همراه باشید و آن را دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید.

معمای تصویری امروز را که با نام آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای حل کنید. آیا شما جزو 2 درصد کاربرانی هستید که این عمای تصویری را حل کرده اند؟ اگر می خواهید خود و اطرافیان خود را محک بزنید، جای درستی آمده اید. مجله خبری چشمک هر روز با جذاب ترین و جالب ترین معماها و سوالات تصویری با شما همراه است.

شاید بپسندید: حکایت راز ازدواج پادشاه و دختر چوپان | داستان پادشاهی که عاشق دختر چوپان می شود!

آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن

محمد شایسته در مجله خبری چشمک، امروز یکی از بهترین و جالب ترین معماهای تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. آیا می توانید آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن را در زمان مشخص شده حل کنید؟ به باور سازنده این آزمون، تنها افراد تیزبین و نکته سنج می توانند در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای این آزمون را حل کنند.

آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن و آزمون های مشابه به یک روند در پلتفرم های مختلف دیجیتالی تبدیل شده اند، زیرا برای کاربران اینترنت بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور هستند. از این نظر در آزمون شناخت بابانوئل زن یک تمرین ذهنی را به شما ارائه می شود که بسیاری از کاربران نتوانستند در زمان 5 ثانیه ای آن را حل کنند.

شما ماموریت دارید که بابانوئل زن را در مدت زمان 5 ثانیه شناسایی کنید و برای این کار باید به تمام جزئیات معما دقت کنید. منتظر نمانید تا زمان بگذرد. هم اکنون حل و رمزگشایی آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن را شروع کنید!

شاید بپسندید: کدام ویژگی ات را برای موفقیت باید تقویت کنی!؟ | در نگاه اول چی دیدی!؟

آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن

شاید بپسندید: چشات تیز مثل عقاب باشه، خرگوش های مخفی تصویر را پیدا می کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: سوال ریاضی: مقدار عددی لیونل مسی و توپ و کفش ورزشی را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: تست قدرت بینایی:پاندا را میان سگ ها پیدا کنید!

پاسخ آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن

آیا توانستید مشکل را حل کنید؟ اگر در زمان مربوطه این کار را انجام ندادید یا در نهایت تسلیم شدید، نگران نباشید، مهم این است که تلاش کرده اید. در صورتی که در مورد پاسخ خود شک دارید، به زمان شما اضافه می کنیم، اما متأسفیم که به شما می گوییم که شما بخشی از 98 درصدی خواهید بود که نتوانستند آن را در زمان مشخص شده حل کنند..

بیشتر بخوانید: تست قدرت بینایی: دزد اسب کجا قایم شده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: سوغاتی شیراز است که از هر طرف بخوانیش، همان است!

پاسخ آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن: به موهای بابا نوئل ها دقت کنید. بابا نوئل علامتگذاری شده، موی بافته شده زنانه دارد.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: چند دختر در تصویر وجود دارد!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت بابانوئل زن استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:اگر با جابجایی 1 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کنی نابغه ای!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر صورتک خوک را در تصویر پیدا کنی چشمات مثل شاهین تیزه!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: اشتباهات تصویر برفی رو تو 3 ثانیه پیدا کن!

اگر حیواناتی که در تصویر کوهنورد مخفی اند را پیدا کنید، چشم هاتون مثل عقاب تیزه!

معما: چگونه یک فیل را داخل یخچال جا می کنی!؟

تست هوش: زن جادوگر را بین شاهدخت ها پیدا کن!

حکایت پادشاه و دختر کشاورز | داستان جالب شرط کشاورز برای ازدواج پادشاه با دخترش!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یازده =

دکمه بازگشت به بالا