;
تفریح و سرگرمی

اگه اشکال تصویر خیابان را پیدا کنی، در باهوشی رو دست شرلوک هولمز زدی!

آزمون تصویری اشتباه در خیابان: برای شناسایی اشتباهات و جزئیات یک تصویر باید ذهنی متمرکز و توانایی دیدی عالی داشته باشید. جزئی نگری به معنای قدرت توانائیهای شناختی شماست وبرای تقویت این توانائی ها شما نیاز دارید به صورت مرتب و مستمر سطح توانائیهای خود را تمرین داده و مانع از رکود آنها شوید. اما چه چیز برای رشد مهارت های شناختی مفید است؟

به باور محققان مغز و ذهن همچون جسم برای بهبود عملکرد و کارآیی خود نیازمندترین و ورزش روزانه است. انواع بازی های فکری، ورزش مناسبی برای مغز هستند. شما با کمک سوالات و معماهای تصویری چشمک میتوانید به خوبی یک تمرین عالی برای ذهن و مغز خود داشته است. کافی است هر روز با بخش تفریح و سرگرمی مجله خبر چشمک همراه باشید. امروز نیز با آزمون تصویری اشتباه در خیابان با شما همراه هستیم.

شاید بپسندید:مقدار عددی گربه نارنجی و قهوه ای را پیدا کن | ریاضی‌ات چقدر خوبه!؟

آزمون تصویری اشتباه در خیابان

این معمای تصویری که تحت عنوان آزمون تصویری اشتباه در خیابان در مجله خبری چشمک منتشر شده است و اثبات کنید واقعا یک نکته سنج و تیزبین هستید. تنها 16 درصد از شرکت کنندگان توانسته اند در زمان مشخص شده، آزمون را حل کنند.  تلاش کنید شما نیز آزمون تصویری اشتباه در خیابان را امتحان و در زمان مشخص شده 3 ثانیه ای حل کنید.

شما بهترین و جذاب ترین معماها و پازل های تصویری را می توانید در مجله خبری چشمک مشاهده کنید. این معماها برای نابغه ها بسیار آسان هستند و می توانند در یک نگاه حل کنند. در تصویر آزمون تصویری اشتباه در خیابان، با تصویری از یک خیابان و یک روز عادی روبرو هستید. در نگاه اول همه چیز طبیعی به نشر می رسد، اما اگر خوب نگاه کنید اشتباه فاحشی را در تصویر خیابان می ینید.

یک نگاه تیزبین در همان نگاه اول این اشتباه را شناسایی می کند! آیا شما نیز تیزبین هستید؟ با چشمک و آزمون تصویری اشتباه در خیابان همراه باشید.

شاید بپسندید: گل بابونه متفاوت را شناسایی کنید!

آزمون تصویری اشتباه در خیابان

شاید بپسندید: تست هوش: اگر 63=17، 27=13 و 38=23 باشد 11=؟ چه عددی است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تفاوت های دو تصویر باغ وحش و بازدید کنندگانش را پیدا کن!

پاسخ آزمون تصویری اشتباه در خیابان

آزمونی که در شرف حل آن بودید، نیاز به توجه و تمرکز زیادی دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم در محیط ارامی قرار بگیرید. زمان به پایان رسیده است! امیدواریم توانسته باشید این پرونده پیچیده را در زمان مشخص شده حل کنید. اگر نه، نگران نباشید، پاسخ را در زیر به اشتراک خواهیم گذاشت. اما بهتر است قبل از دیدن پایخ به بالا برگشته و بیشتر تصویر آزمون تصویری اشتباه در خیابان را بررسی کنید.

احتمالا بپسندید: ویژگی اصل شخصیتی‌ات رو با انتخاب یکی از حیوانات شناسایی کن!

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تصویری اشتباه در خیابان: همانطور که می بینید تابلو نشان می دهد خیابان یکطرفه است. اما راننده ای قانون شکن در این جاده یک طرفه در حال تردد است.

شاید بپسندید: تست هوش: اگر 4+4=16، 5+5=20 و 6+6=24 باشد 7+7=؟ چند می شود؟

جواب آزمون تصویری اشتباه در خیابان

امیدوارم از آزمون تصویری اشتباه در خیابان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:چیستان: چه چیز میان دربا و رادیو مشترک است!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: با دلیل بگو که کدوم مشتری رستوران آدم فضایی هست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تست قدرت دید: صاحب الاغ کجاست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید: خرگوش مخفی تصویر کجاست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:گاوچران کجاست | اگه دقت و تمرکزت بالا باشه، پیداش می کنی!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان عاشقانه بلوچی شی مرید و هانی | داستان مردی که عشق‌اش را به خاطر قولش فدا کرد!

تست هوش: آیا مرد داخل هواپیما، زندانی فراری است!؟

تست قدرت دید: کدام تصویر گربه بیسبال باز با بقیه فرق داره!؟

تست قدرت دید: پلنگی که شکارش را بالای درخت گذاشته شناسایی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا