;
تفریح و سرگرمی

آزمون بینایی انسان و الاغ: الاغ کجاست؟

آزمون بینایی انسان و الاغ:تصاویر معمایی یا آنچه که تصاویر توهم نوری خوانده می شوند، شگفت انگیز و جالب هستند. این تصاویر حاوی تصاویری هستند که تنها یک چشم تیزبین و جزئی نگر قادر به دیدن آنهاست. بواقع تمرکز و دقت سبب می شود که زوایای یک تصویر در کسری از ثانیه مورد بررسی قرار گیرد و در نهایت تصویر و یا تصاویر مخفی شناسایی شوند. در آزمون بینایی انسان و الاغ شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه، الاغی که در تصویر مخفی است را شناسایی کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

یادتان باشد که زمان کم به خاطر آن است که سطح سختی آزمون افزایش پیدا کند. چرا که شما تلاش خواهید کرد از حداکثر دقت، تمرکز و حتی بینایی خود استفاده کنید. آیا می توانید الاغ پنهان را در 5 ثانیه پیدا کنید؟

شاید بپسندید: تست بینایی لیوان: آیا می‌توانید در 15 ثانیه،لیوان را در میان پنگوئن‌ها پیدا کنید!

آزمون بینایی انسان و الاغ

مجله خبری چشمک و بخش سرگرمی این وب سایت هر روز با جدیدترین تست ها، پازل ها، سوالات هوش و … در خدمت مخاطبان خود است. شما با پرداختن به آزمون ها و بازی های فکری این وب سایت، خواهید توانست که فعالیت های مغزی خود را افزایش دهید.

دقت کردن و تمرکز بر روی یک پازل سطح استفاده از سلول های خاکستری را افزایش خواهد داد. به یاد داشته باشید که برای سلامت مغز نیز شما نیازمند به تمرین روزانه مغزی هستید. به باور محققان حل سوالات هوش، تست ها و پازل ها و … بهترین ابزار برای افزایش فعالیت مغز و تمرین برای آن می باشد. این تمرین ها می توانند از بیماری های مربوط به سلامت مغز همچون فراموشی و آلزایمر جلوگیری کنند.

در ازمون بینایی انسان و الاغ شاهد تصویری هستید. اما سوال اصلی اینجاست که الاغی درون تصویر آزمون بینایی انسان و الاغ پنهان شده است. شما باید در کمتر از 5 ثانیه این الاغ را شناسایی کنید. اگر آماده هستید می توانید تصویر را مرور کنید.

 

شاید بپسندید: تنها تیزبین‌ها در یک نگاه، 2 آهوی کوهی را در تصویر شناسایی می کنند!

آزمون بینایی انسان و الاغ

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش سیب: چگونه دو تا سیب را بین سه نفر به طور مساوی برش داده و تقسیم کنیم؟

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: سگ را در بین حوله ها پیدا کنید، 5 ثانیه فرصت دارید

 

.

 

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری پل: 3 ثانیه برای یافتن اشتباه تصویر وقت دارید

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود: معمای قطار: کدام مرد احتمالا تصادف می کند؟!

پاسخ آزمون بینایی انسان و الاغ

بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی مدعی شدند که الاغی در تصویر وجود ندارد. احتمالا این افراد با یک نگاه سطحی به پرداش این تصویر پرداخته بودند. ما قبل از اینکه پاسخ را به شما ارائه دهیم، برای بار آخر یک راهنمایی ارائه می دهیم.

چطور است که تصویر را از زاویه دیگری ببینید. حالا می توانید آن را تشخیص دهید؟ قطعا باید این حیوان را شناسایی کرده باشید. کافی است همانطور که اشاره شد، تصویر را به سمت راست بچرخانید و سپس الاغ را شناسایی کنید.

 

شاید بپسندید: با تست شخصیت براساس تصاویر نقشه، محرک خشم خود را شناسایی کنید!

پاسخ تست

برایتان جالب خواهد بود: آیا می توانید پسر اسب دریایی را در تصویر پیدا کنید؟

ورزش مغز و بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

شاید بپسندید: تست هوش قاتل فرودگاه: چه کسی قصد خودکشی در هواپیما دارد؟!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: برای حل این معادله ساده 10 ثانیه وقت داری!

تصاویر توهم نوری

گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می شود، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند. عکس های توهمات نوری در حال حاضر در رسانه های اجتماعی در حال گسترش هستند.

این به منظور مطالعه ذهن و چشم ها و شناخت میران توانایی های آن مهم هستند. مردم اغلب با دیدن این تصاویر با چشمان خود گیج می شوند. به واقع یافتن راه حل برای رمز و راز این تصاویر دشوار است. ذهن و تمرکز و حتی بینایی افراد در آماده ترین شکل ممکن خود قرار می گیرد. به این ترتیب با آمادگی ذهن، مغز نیز مجبور به فعالیت بیشتر می شود. انجام منظم فعالیت های مغزی، در رشد توانائیهای شناختی، تأثیر بسزایی دارد.

 

اگر تیزبینی، در تست قدرت بینایی مداد پنهان شده را در 10 ثانیه پیدا کنید؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

امیدوارم از تست بینایی انسان و الاغ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

نابغه ای اگر در 7 ثانیه به سوالات هوش ریاضی جالب پاسخ بدی!

تست قدرت بینایی سگ:اگردر 8 ثانیه سگ پنهان را پیدا کنی، چشم عقابی هستی!

تست شخصیت شناسی تارزان: آنچه که ابتدا در تصویر می‌بینید،شخصیت شما را افشا می‌کند!

آزمون دقت تفاوت تصاویر:افراد جزئی‌نگر در 5 ثانیه مرد با چهره متفاوت را شناسایی می‌کنند!

تست شخصیت تصویر خاص، نحوه برخورد شما با زندگی را نشان می‌دهد!

اولین چیزی که در تصویر می‌بینید،تعیین می‌کند که آیا یک رهبر هستید یا خیر؟

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

    1. عکس رو برعکس کن میشه سر الاغ…سر مرد میشه دهنش و پاهاش میشه گوشاش و اون دکمه روی لباس میشه چشمش

    1. عکس رو برعکس کن میشه سر الاغ…سر مرد میشه دهنش و پاهاش میشه گوشاش و اون دکمه روی لباس میشه چشمش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا