;
خانواده و زناشوییزندگی

شک کردن زن به شوهر: این رفتارها نشان می ده که همسرت بهت شک کرده!

شک کردن زن به شوهر: اعتماد بزرگترین و مهم ترین بخش ضروری و اساسی در یک رابطه رمانتیکِ زناشویی است. بدون اعتماد، رابطه با همسر به خوبی پیش نمی رود و در نتیجه این حس رمانتیک ممکن است به مرور کم شود.

بی‌ اعتمادی می‌ تواند به خاطر چیز های مختلفی مانند خشم، سابقه خیانت، شنیدن دروغ یا چنین اتفاقاتی رخ دهد. به هر حال در این قسمت از خانواده و زناشویی قصد داریم بررسی کنیم که چه علامت هایی در همسرتان نشان می‌ دهد که به شما اعتماد نداشته و شک دارد‌.

بیشتر بخوانید: خصوصیات همسر خوب: ۱۰ نشانه که همسر خوبی انتخاب کردی

۱.چک کردن گوشی موبایل

چک کردن گوشی موبایل و خواندن پیام های متنی، پیام های صوتی، ایمیل ها، شبکه های اجتماعی یا حتی تاریخچه مربوط به لوکیشن‌ ها علامت این است که همسرتان به شما اعتماد کافی ندارد.

بیشتر بخوانید: فراری دادن مردان: این رفتارهای زنانه هر مردی را فراری می دهد!

۲.سوالات زیاد و ادامه دار

شک کردن زن به شوهر، اگر همسرتان مدام در مورد جایی که بوده اید، آشنایان، فامیل‌ ها و برنامه‌ ریزی‌ های آینده تان از شما سؤال می پرسد و این سؤال ها پشت سر هم ادامه پیدا می کند؛ یعنی خیلی به شما اعتماد ندارد.

بیشتر بخوانید: دختران و زنانی با این ۹ ویژگی مناسب ازدواج نیستند!

شک کردن زن به شوهر

شاید بپسندید: دلسردی همسر: این ۶ رفتار باعث دلسرد شدن و دوری همسرتان می شود!

۳.توجه کردن به تناقضات

کسی که به شما شک داشته باشد، تمام جملات تان را به خوبی گوش می کند و به تناقضات جملات شما خیلی دقت می کند؛ مثلاً به او می گویید که من مستقیم از محل کار به خانه آمدم. احتمالاً از شما سؤال می پرسد که مسیر خانه تا محل کار فقط 15 دقیقه است؛ اما تو نیم ساعت در مسیر بودی، پس چه کار میکردی؟ که تمام این جملات نشان دهنده بی اعتمادی خواهد بود.

احتمالا بپسندید: ازدواج با مرد زیبا: زیبایی مرد چه تاثیری در طول رابطه و ازدواج داره؟

۴.تمایل نداشتن به حضور شما در اجتماع

کسی که به شما شک داشته باشد، دوست ندارد یک شب را بدون او با دوستان تان سپری کنید و این به خاطر اعتماد ناکافی به شماست. اگر او اصرار می‌ کند که همیشه با شما باشد و شما را تنها نگذارد، بدانید که مشکلش بی اعتمادی است.

بیشتر بخوانید: ازدواج با زن زیبا دوام داره یا نه + معایب و مزایا

۵.عصبانی شدن به خاطر جواب ندادن به پیام ها

شک کردن زن به شوهر، اگر همسر شما زمانی که به پیام های او پاسخ نمی‌ دهید، چندین پیام می فرستد یا چندین بار زنگ می زند، احتمالا نشان دهنده این است که به شما اعتماد ندارد و می‌ خواهد بداند که در لحظه دقیقا چه کار می کنید.

بیشتر بخوانید: ۵ ویژگی مهم زوج های خوشبخت

۶.توجه بیش از حد

شاید با خودتان فکر کنید که این توجه بیش از حد به خاطر این است که او شما را خیلی دوست دارد؛ اما گاهی اوقات این توجه زیاد برای این است که بداند دقیقاً چه کار می کنید و هر ساعت از روز خود را چگونه سپری می‌ کنید و این می‌ تواند علامت شک به شما باشد.

بیشتر بخوانید: ازدواج با دختر پولدار + مزایا و معایب

شک کردن زن به شوهر

بیشتر بخوانید: اینطوری هم شام بخور، هم لاغر شو + ۴ راز لاغری آسان!

۷.تنفر داشتن از همه دوستانتان

شک کردن زن به شوهر، فرقی ندارد که دوستان تان، خانم یا آقا باشند؛ در هر صورت او هرگز اعتمادی ندارد که شما را با آنها تنها بگذارد و می خواهد شما را از آن ها جدا کند و به گونه ای نشان می دهد که انگار از دوستانتان متنفر است.

شاید بپسندید: ۱۱ راز زنی که شوهرش واسش میمیره!

۸.متهم کردن شما به دروغگویی

شک کردن زن به شوهر، این یکی از بدترین کار هایی است که افراد در حق هم انجام می دهند که نشان دهنده بی اعتمادی است. او ممکن است بتواند برای مدتی شک و ظن خود را نسبت به شما حفظ کند، اما به زودی خود را به عنوان مردی نشان خواهد داد که به کسی اعتماد ندارد. هر زمان که او از شما سوالی می پرسد، همیشه در پاسخ تان شک می کند؛ زیرا تصور می کند که شما دروغ می گویید.

شاید بپسندید: متولدین این ماه ها عاشقان و دلباخته های زیادی دارند!

۹.منحصر کردن زمان شما به خودش

شک کردن زن به شوهر، کسی که به شما شک داشته باشد، احتمالا آرامش زیادی را برایتان به ارمغان می آورد، زیرا می‌ خواهد زمان شما را فقط مختص خودش کند. قطعاً که سپری کردن اوقات با کیفیت در کنار همسر لذتبخش است؛ اما اگر احساس کردید که او می خواهد شما را مجبور کند تا هر طور شده در کنارش باشید، بدانید که این علامت بی اعتمادی است.

بیشتر بخوانید: زن مورد علاقه مردان: ۲۰ ویژگی یک همسر خوب و ایده آل

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

احتمالاً بپسندید: دعای جذب محبت شوهر + ذکر جادویی عزیز شدن پیش شوهر!

شاید جالب باشد: چرا مردان نمی توانند ابراز عشق کنند + ۱۰ دلیل جالب که نمی دانستید!

احتمالا بپسندید: جذب شوهر با ارسال پیامک به این ۱۰ روش خاص!

این مطلب هم جالب خواهد بود: جذب شدن مرد به زن: هر مردی جذب این ۵ ویژگی یک زن می شود!

احتمالا بپسندید: خجالت و کمرویی: با ۵ راهکار ساده از شرش خلاص شو!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا