;
خانواده و زناشوییزندگی

راه تسلط بر شوهر: خیلی راحت و بی دردسر

راه تسلط بر شوهر: بسیاری از خانم ها در زمان عصبانیت همسرشان و یا برای رسیدن به خواسته خود در زندگی مشترک که همان هدف تسلط بر شوهر است، دائما در حال جنگیدن با او هستند و از روش قهر، دعوا، داد و هوار استفاده می کنند، این روش ها شما را نزد همسرتان خوار و ذلیل خواهد کرد پس با سیاست رفتار کنید و به جای جنگیدن با همسر پرچم صلح را نشان داده و از روش های گفته شده در این بخش از خانواده و زناشویی استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: تسخیر قلب همسر با ۵۰ جمله ناب عاشقانه و محبت آمیز!

۱.با سیاست باشید

مردان جذب زنانی می شوند که نرم و لطیف هستند، نه زنان خشن و قدرت طلب پس به جای قدرت زبان و داد و هوار از قدرت عشق و دلبری استفاده نمایید.

۲.آرامش خود را حفظ کنید

اگر همسرتان عصبانی است با او مانند خودش رفتار نکنید و برای حفظ ارزش و آرامش خود از جنگیدن دست بردارید، هر چه بتوانید آرامش خود را حفظ کنید و آرام بمانید، شوهرتان نیز سریعتر بر طغیان و عصبانیت خود غلبه خواهد کرد. نگرش آرام، مسالمت آمیز و بالغ شما ممکن است به شوهرتان کمک کند تا متوجه شود که تا چه اندازه بد رفتار کرده است.

شاید بپسندید: نشانه های مردان بی تعهد: ۱۲ رفتار مردی که به همسرش تعهد ندارد!

شاید بپسندید: چگونه بهترین باشیم | با به کارگیری این 4 راز، در هر چیزی بهترین باشید!

راه تسلط بر شوه

۳.رفیق همسرتان باشید

راه تسلط بر شوهر، با همسرتان رابطه خود را طوری تنظیم کنید که بهترین دوست و رفیقش هم باشید، هنگامی که با او هستید به نحوی رفتار کنید که شریک زندگیتان از بودن کنار شما لذت ببرد و با نبود شما احساس خلا کند.

بیشتر بخوانید: درمان تنبلی: روش 1 دقیقه ای ژاپنی ها برای تنبلی نکردن!

احتمالاً بپسندید: خانم ها بخوانند: مردها عاشق این ۸ مدل موی زنانه هستند!

۴.با خودتان صادق باشید

با خودتان صادق باشید و ببینید چه رفتاری در شما موجب خشم و عصبانیت شوهرتان شده است، اگر احساس می کنید که رفتارهای اشتباهی داشته اید، پس با قدرت از شوهرتان عذرخواهی کنید.

بیشتر بخوانید: این مرد بی برو برگرد عاشق شما شده | نشانه های عاشق شدن مردان

۵.حد و مرز تعیین کنید

راه تسلط بر شوهر، برای روابطتان حد و مرزهای محکم و خاصی را تعیین کنید تا شوهرتان قبول کند همه روابط برای شکوفا شدن و موفق بودن به احترام متقابل نیاز دارند.

شاید بپسندید: با این نشونه میفهمی واقعا دوستت داره یا نه!

۶.از شوهرتان دور شوید

گاهی اوقات شوهرتان نیاز به تنها بودن دارد، این شرایط را درک کنید و سعی کنید او را تنها بگذارید تا ناخودآگاه تمام عصبانیتش را بر سر شما خالی نکند.

شاید بپسندید: اگر این ویژگی ها را دارید درونگرا هستید + تفاوت درونگرایی و خجالتی بودن!

بیشتر بخوانید: این عادت های رفتاری، شما را به فردی با کلاس و باشخصیت تبدیل می کند!

راه تسلط بر شوه

شاید بپسندید: ساعت تحویل سال 1403 | 1403 سال نهنگ است یا اژدها!؟

۷.زمان مناسب گفتگو کنید

راه تسلط بر شوهر، اگر همیشه به جای گفتگو کارتان به دعوا می‌کشد و گله و شکایت که :تو به حرف‌های من گوش نمی‌دهی و جواب که :تو خیلی حرف می‌زنی. باید بگوییم که شما در زمان مناسبی با همسر گفتگو نمی کنید.

شاید بپسندید: چیزی که هر قیافه ای رو جذاب می کنه!

۸.مهربان و خوش رفتار باشید

به جای جنگیدن با همسرتان مهربان و خوش رفتار باشید و با او مودبانه و با احترام برخورد کنید و هنگام صحبت با او کلمات و جملات خود را با ملایمت و واضح بیان کنید.

احتمالا بپسندید: این 9 رفتار نشان می دهد که شما دارای مهارت های اجتماعی بالا هستید!

۹.انعطاف پذیر باشید

راه تسلط بر شوهر، هنگامی که همسرتان از کاری که انجام داده اید یا گفته اید ابراز نارضایتی می کند،سعی کنید حالت تدافعی به خود نگیرید، انعطاف پذیر بودن و فکر کردن در مورد موقعیت و شرایط می تواند مفید باشد.

احتمالا بپسندید: این نشانه ها نشان می دهد که این فرد عاشق شماست، حتی اگر به زبان نیاورد!

شاید بپسندید: با توجه به این رفتارها، از دیدگاه دیگران فردی اجتماعی به نظر می رسید!

راه تسلط بر شوهر

بیشتر بخوانید: رابطه جنسی زیاد در مردان: ۳ خطر جدی رابطه جنسی زیاد در مردان که نمی دانستید!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: ازدواج با این افراد، شما رو پولدار می کنه!

احتمالا بپسندید: ازدواجی نبودن: متولدین این ماه اهل ازدواج نیستن!

جالب خواهد بود: راسته زنی که خرج داره ارج داره ؟

احتمالا بپسندید: افراد نامناسب برای ازدواج :اگر فرد مقابل‌تان این رفتارها را دارد، او بدترین گزینه برای ازدواج است!

شاید بپسندید: این ۱۴ خوراکی بدون آنکه متوجه شوید، میل جنسی تان را نابود می کند!

بیشتر بخوانید: 8 بهترین راههای افزایش آسان اعتماد به نفس!

شاید بپسندید: با تکرار این ۱۵ جمله، زندگیت تغییر می کنه و تبدیل به یک انسان موفق، شاد و ثروتمند میشی!

نوشته های مشابه

13 دیدگاه

 1. بسیارتاثیر‌گذار‌بود‌ایکاش‌زنان‌این‌موارد‌رارعایت‌کنن‌تاهمه‌جا‌مدینه‌فاضله‌شود

 2. مرد خوب نعمته
  شوهر من فوق العاده آدم شلخته و بی اعصابیه. و برعکس من آدم گرمی هستم که ابراز احساسات و نظم براش مهمه. چند روز پیش تنها برای اینکه تو خونه کمک حالم باشه منو به باد کتک گرفت، دوتا بازوهای کامل سیاهه، و چند روزیه که باهاش در حد سلام و خداحافظ صحبت میکنم. بگردید مرد با اخلاق اجتماعی بگیرید. پول خودش میاد

 3. خیلی بده که طرف آدم یه شخص بیمار باشه، شماهم سعی کنید خودتون رو از این زندگی نجات بدید، و برای خودتون ارزش قائل شید، خودتون رو فدا نکنید شما هم مثل همه خانومای غزیز لیاقت بهترینهارو دارید، فراموش نکنید اگه همیشه و هرروز یه کار تکراری رو انجام بدیدنباید انتظار معجزه و پیشرفت رو داشته باشیدهمچین اشخاصی تغییر نمیکنند پس شما سعی کنید تغییر کنید و قوی از یک رابطه سمی خارج شید. و با کسی باشید که قدرتون رو بدونه اینایی ک گفتم نصیحت نبود تجربه یک دختر 28ساله س که چند یال از قشنگ ترین روزای عمرم رو یک بیمار نابود کرد، و موفق شدم از شرش راحت شم و الحمدالله الان زندگی خوبی(آرامــش) دارم. امیدوارم شما هم به آرامش برسید🤍

 4. حالا من نمیدونم …. ولی شاید از یه جایی تحت فشار باشه که شما ندونین یا تو گذشته اتفاقی افتاده که شما در جریانش نیستین و روی اخلاقو اعصابش تاثیر گذاشته یا تحت فشار زیاد کاریه …… اگه صلاح میدونین و فک میکنین واکنش بدی نشون نمیده بهش پیشنها مشاوره یا یه روانشناس رو بدین اما اگه فک میکنین واکنش خیلی بدی نشون میده به نظر من خودتون برین پیش یه دکتر تا راهنماییتون کنه در طی مسیر زندگی چطوری این مشکلتونا درست کنین تا یکم بهتر بشه …… من انتخاب راه دومی رو بهتون پیشنهاد میکنم ولی خود دانید ……..

 5. زنا پول پرست هستند ، میخان سر مادرتو براشون ببری ، فقط خونواده خودشون بیان خونتون ، یکطرفه مثل کارگر ازتون کار بکشه و فقط خرج کنن ، خودشون هم هیچی ، وقتی هم حرب می‌زنند…
  زن نگیرید بدبخت میشید ، از من گفتن بود ، از شما گوش نکردن …

 6. من تقریبا 70% از اینارو عمل کردم ، خیلی جواب داده ، شوهرمون آقا شده ، آقا …

 7. موافق تیتر شما نیستم
  تسلط بر شوهر یعنی چی؟!
  وقتی دوتا دوست در کنارهم هستند
  مگه یکی باید بریکی دیگه مسلط بشه؟!!
  آخه این چه طرز فکر بیخودی هست که بین ما ایرانی ها هست؟!!
  ما درکنار هم هستیم
  نه روبرو و مقابل هم!!!!

 8. من حرف های آسمان خانم رو به شدت تأیید میکنم..چون خودمم همینطوری بودم..ولی خداروشکر تو عقد خودمو راحت کردم..

 9. مرداهمشون خانواده خودشونودوسدارن به ماکه میرسن پول مول یوخدی.فقط هم فحش بدوبیراه.حتی به مرده هم فوش میدن.شوهرمنکه یه روانیه حرف میزنم میزنه حرف نمیزنم میزنه تنهاش میذارم میزنه.دعواکردنی روانی میشه همشم بخاطرخانواده محترمشه.اقا.

 10. یه آدمایی هستن ب هیچ صراطی مستقیم نیستن تو قرآنم از همون قوم صحبت شده کسایی ک پیامبراروهم بامعجزه قبول نداشتن خدا گرفتار همچین آدمایی نکندتون من دارم باهاش زندگی میکنم همه ی حرفایه روانشناسارو کشک کرده اگ ازش بچه نداشتم اگ رفاه مالی داشتم حتمن زندگیمو عوض میکردم برام دعا کنید بهش التماس میکنم مارو تامین کن برو زن بگیر وضع مالیش عالیه ولی میگ زن واسه چی بازار آزاد بی دردسر منم همیشه آزار میده برام دعا کنید

 11. نمیشه
  میدونید چی میگم؟ مرد یا زن باید خوش اخلاق باشه تا اینارو اجرا میکنی بهت دل بده باهات راه بیاد پابه پات
  ولی وقتی اخلاق نداشته باشه از اهلاق خوبت سواستفاده میکنه
  فکرمیکنه چیشده که زنم داره کوتاه میاد
  مرد بداخلاق یا زن بداخلاق رو ذاتا نمیشه تغییر داد فقط میشه اندکی کنترلش کرد این افراد حتی با خانواده ی خودشونم درست بامحبت رفتار نمیکنند دیکتاتور هستن اینجوری تربیت شدن میخان فقط حرف خودشون باشه تو زندگی
  برای همین تاکید میکنم خانومم و برادر عزیز تو ازدواج فقط و فقط اخلاق که مهمه و میمونه بقیه چیزا فرمالیتست عادت میشه یا خودش میاد ولی شما با اخلاق طرفتون قراره یک عمر زندگی کنید وسروکله بزنید
  تجربه من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا