;
خانواده و زناشوییزندگی

دلتنگی مرد برای زن: ۲۱ نشانه که نشان می دهد مردی دلتنگ تان شده است!

دلتنگی مرد برای زن: مردان و زنان در نحوه ی بروز احساسات تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. زنان بسیار راحت تر از مردان عشق و علاقه و دلتنگی خود را ابراز می کنند اما آقایان احساسات خود را به سختی بروز می دهند و بیشتر تمایل دارند تا احساساتشان را در خود نگه دارند، پس از کجا می توانیم بفهمیم که همسرمان دلتنگ ما است؟

اگر می خواهید دریابید همسر شما عاشق و دلتنگ شماست، این مطلب را مطالعه نمایید. چنانچه جایی دور از همسرتان هستید و اینکه شما یا او بنا به دلایل شغلی و…. در کنار یکدیگر نیستید، با دیدن این علائم میتوانید متوجه دلتنگی اش شوید.

بیشتر بخوانید: همسر خوب: ۱۰ بهترین ویژگی یک زن خوب و برازنده در زندگی

۱.زیاد تماس می گیرد

مردان معمولاً وقتی دلتنگ همسرشان می شوند با او تماس می گیرند. در عصر گوشی های هوشمند امروزی، می توانید وقتی دلتنگ می شوید و می خواهید به نوعی به او نزدیک تر شوید، تماس تصویری بگیرید. شوهرتان وقتی به شما فکر می کند تمایل دارد صدایتان را بشنوند و صحبت کند و از هر فرصتی استفاده می کند تا زنگ بزند و به صحبت هایتان گوش دهد و با شما ارتباط برقرار کند.

احتمالاً بپسندید: چرا همه از من بدشون میاد + ۱۶ دلیل جالب که نمی دانستی!

۲.بلافاصله به پیامک های تان پاسخ می دهد

دلتنگی مرد برای زن، دلتنگی مرد برای زن، هر بار که به او پیامک می فرستید یا با او تماس می گیرید به مدت زمانی که او برای پاسخ دادن به پیام شما یا دریافت تماس نیاز دارد توجه کنید. اگر فوری پاسخ می دهد آن را به عنوان یک نشانه واضح در نظر بگیرید که او به شدت دلتنگ تان شده است.

شاید بپسندید: عشق مردان مغرور: ۱۰ نشانه عاشق شدن مردان مغرور!

۳.در سراسر شبکه های اجتماعی شما حضور دارد

آیا شوهرتان همه پست های شما را در شبکه های اجتماعی مشاهده و لایک می کندو در مورد آن نظر می دهد؟ اینها را نشانه های واضحی در نظر بگیرید که در ذهن او هستید و او دلتنگ است. اگر او به حدی برسد که شما را در پست ها تگ کند، می توانید به خودتان اطمینان دهید که به شدت دلتنگ شده است.

احتمالاً بپسندید: درخواست ازدواج مرد از زن: درخواست ازدواج از دختر متولد کدوم ماه سخت تره؟

دلتنگی مرد برای زن

۴.مستقیم ابراز می کند

دلتنگی مرد برای زن، همه ما می دانیم که ابراز عشق یکی از سخت ترین کارها برای مردان است اما، اگر مستقیماً به شما بگوید که دلش برایتان تنگ شده است، واضح ترین نشانه دل تنگی است.

۵.عکس تان را می خواهد

اگر زمانی که هر یک از شما برای مدتی دور از هم هستید مدام عکستان را می خواهد، به این معنی است که او می خواهد احساس نزدیکی به شما کند.

برایتان جالب خواهد بود: ترس از مدرسه: والدین موفق با ترس کودک شان از مدرسه این گونه برخورد می کنند!

۶.گفتگو را به هر بهانه ای ادامه می دهد

اگر شوهرتان وقتی با شما تماس می گیرد یا پیام می دهد، هر کاری می کند تا مکالمه را ادامه دهد، می تواند به این معنا باشد که او می خواهد نزدیک تان باشد.

شاید بپسندید: صدا زدن همسر: شوهرت را در جمع چگونه صدا بزنید؟

۷.بدون هیچ دلیلی سراغتان را می گیرد

دلتنگی مرد برای زن، ممکن است شوهرتان فقط با شما تماس بگیرد و بگوید “سلام” یا “حال تان چطور است؟ بدون اینکه برنامه خاصی در ذهن داشته باشد. اگر او این کار را انجام می دهد، می توانید آن را به عنوان نشانه ای از اینکه شما را در قلب خود عزیز می داند در نظر بگیرید.

۸.به آهنگ های مورد علاقه تان گوش می دهد

ممکن است تمام آهنگ های موجود در لیست پخش شما را بدون اینکه متوجه شود پخش کند. اگر بیشتر آهنگ های لیست پخش همسرتان مورد علاقه تان است یا او زنگ خور گوشی اش را آهنگی مورد علاقه شما انتخاب کرده این یکی از نشانه های ظریفی است که دلش برایتان تنگ شده است.

۹.روزهای خوب گذشته را مطرح می کند

دلتنگی مرد برای زن، اگر شوهرتان روزهای خوبی که با هم بودید را در صحبت هایش مطرح می کند و یا تصاویر قدیمی تان را در آلبوم و… بررسی می کند می توان گفت که سخت دل تنگ شماست.

احتمالا بپسندید: مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد پولدارش + جشنی که به جهنم تبدیل شد

دلتنگی مرد برای زن

۱۰.کنجکاو است

اگر شوهرتان در مورد اتفاقاتی که در زندگی تان رخ می دهد کنجکاو است و در مورد روزتان، افرادی که با آنها ارتباط دارید و هر چیزی که به شما مربوط می شود می پرسد شاید دلش برایت تنگ شده است.

۱۱.غافلگیرتان می کند

برخی از مردان معتقدند که احساسات خود را عملی ابراز می کنند. اگر شوهرتان برایتان هدیه ای می فرستد یا با یک عمل محبت آمیز غافلگیرتان می کند، ممکن است این روشی باشد که نشان می دهد برایش خاص هستید و دلش برایتان تنگ شده است.

۱۲.از روز خود صحبت می کند

با وجود مشغله زیاد شوهرتان زمانی را برای گفتن رویدادهای روز، کارهایی که انجام داده و کسانی که با آنها ملاقات کرده است اختصاص می دهد و این نشانه این است که در زندگی او مهم هستید و دلش برایتان تنگ شده است.

۱۳.برای دیدن تان برنامه ریزی می کند

دلتنگی مرد برای زن، اگر شوهرتان برای دیدن شما برنامه ریزی می کند یا در مورد برنامه های خود برای دفعه بعدی که ملاقات دارید با شما صحبت می کند دلتنگ است.

۱۴.چیزی را می پوشد که به او هدیه داده اید

اگر شوهرتان از تی شرت یا لوازمی را که به او هدیه داده اید، استفاده می کند این نشانه بارزی است که هنوز در ذهن او هستید.

۱۵.برایتان عکس می فرستد

اگر همسرتان برای شما عکس هایی از خوش گذرانی خود و دوستانش می فرستد که در کنار تان نیست، نشانه آن است که آرزو می کند آنجا بودید و آن زمان را با او به اشتراک می گذاشتید.

۱۶.برنامه های شما برایش مهم است

دلتنگی مرد برای زن، اگر شوهرتان در مورد دوستان یا برنامه های آینده تان می پرسد این یک نشانه مطمئن است که هنوز به او نزدیک هستید و گاهی ممکن است بخواهد در کنار شما بماند.

۱۷.او تنهایی را ترجیح می دهد

اگر همسرتان زمانی که شما نیستید، ترجیح می دهد در خانه تنها بماند و سرکار، دانشگاه و یا با دوستانش نباشد، او دلتنگ شماست زیرا ترجیح می دهد با افکارش تنها باشد تا وقتش را با کسانی که هرگز دلتنگی او را نمی توانند درک کنند، بگذراند.

دلتنگی مرد برای زن

۱۸.از صحبت نکردن یا ندیدن شما عصبانی می شود

اگر همسرتان از صحبت نکردن شما بیش از حد ناراحت می شود و هرچه شما او را بیشتر کنار می زنید، او بیشتر به سمت شما می آید و می خواهد علت صحبت نکردن شما را بداند، او به شما علاقمند و دلتنگ تان است.

۱۹.به مردان زندگی شما حسادت می کند

اگر همسرتان تحمل دیدن شما را با مردان خانواده مثل برادر یا… را ندارد و حسادت تمام وجود او را می خورد، این یک نشانه واضح از دلتنگی اوست.

۲۰.برایتان نامه یا شعر می نویسد

دلتنگی مرد برای زن، اگر همسر شما برای شما نامه یا شعر می نویسد به این معنا است که او می خواهد در زمان دوری، توجه شما رابه خود جلب کند و بگوید دلتنگ تان است.

۲۱.با شما دعوا می کند

اگر شوهرتان به خاطر ساده ترین چیزها شروع به بحث یا از اینکه نمی تواند شما را ببیند ابراز ناراحتی می کند، می تواند نشانه ای از این باشد که دلش برایتان تنگ شده است.

بیشتر بخوانید: زن مورد علاقه مردان: ۲۰ ویژگی یک همسر خوب و ایده آل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا