;
زندگیموفقیت

چرا همه از من بدشون میاد + ۱۶ دلیل جالب که نمی دانستی!

چرا همه از من بدشون می یاد: همه انسان ها تمایل دارند توسط دیگران دوست داشته شوند، اما این یک حقیقت غیر قابل انکار است و همیشه این اتفاق نمی افتد؛ زیرا افرادی وجود دارند که رفتار و شخصیت ما را نمی پسندند. در این مطلب به برخی از دلایل اینکه چرا کسی ما را دوست ندارد می پردازیم، با دقت و ظرافت این موارد را خوانده و برای اصلاح آنها هرچه سریعتر دست به کار شوید.

بیشتر بخوانید: ۱۱ عبارت و کلمه ای که هرگز افراد باهوش و زرنگ تو حرفهاشون استفاده نمی کنند!

۱.خسته کننده هستید

فاصله زیادی بین کسلی و صحبت کردن زیاد وجود دارد قبول کردن این که بامزه نیستید سخت است. با این حال، به این معنا نیست که شما خسته کننده هستید. گاهی شاید احساس خجالت کنید و شاید هم چیزی برای صحبت ندارید، برای دیگران ممکن است یک فرد کسل به نظر برسید. به جای اینکه فکر کنند ساکت هستید، فقط لبخند بزنید و سر تکان دهید.

۲.تصور می کنید همه چیز را می دانید

چرا همه از من بدشون می یاد، افراد متواضع دوست داشتنی تر هستند. بنابراین مدعی نباشید که همه چیز را می دانید. وقتی افراد از برتری اعتقادی رنج می برند، دیگران آن ها را کوچک محسوب می کنند. اگر فکر کنید همه چیز را درست می گویید، افراد از نظرات شما فرار می کنند. واقعیت این است که هیچ کس همه چیز را نمی داند. در برخی موارد اشتباه می کنید. همه نظر یکسانی نسبت به یکدیگر ندارند.

بیشتر بخوانید: ۸ اشتباهی که در پول خرج کردن انجام می دهید شما را فقیر می کند!

۳.دلی دوستتان ندارند

بعضی وقت ها هیچ دلیلی وجود ندارد که یک نفر شما را دوست نداشته باشد. آن ها نمی توانند دلیلی را مشخص کنند. همه چیز در مورد شخصیت ها مختلف است. گاهی اوقات افراد با شخصیت متفاوت یکدیگر را جذب می کنند در حالی که سایر اوقات نمی توانند یکدیگر را تحمل کنند.

۴.احساس نیازمندی می کنید

اگر دیگران احساس کنند که همیشه برای کمک به شما می آیند، با عذر و بهانه از خدمت به شما خارج می شوند. تماس های تلفنی ثابت و پیام ها، فرد مقابل را خسته می کند. افراد نیازمند فکر می کنند که همه می خواهند آن ها را ترک کنند ،البته چندان هم فکر اشتباهی نیست، زیرا با گذشت زمان افراد از این رفتار خسته می شوند.

احتمالاً بپسندید: پس انداز کردن پول با ۱۰ روش ساده و خیلی موثر!

چرا همه از من بدشون می یاد

۵.ریاکار هستید

چرا همه از من بدشون می یاد، مهم نیست که چقدر پول و چه جایگاهی دارید، همه فرد فروتن را دوست دارند که داشته های خود را بزرگنمایی نکند. بسیاری از افراد در حال مبارزه با گرفتاری ها و روزمرگی های خود هستند و نمی خواهند در مورد زندگی تان چیزی بشنوند. شاید ندانسته این کار را انجام می دهید. اما در هر صورت برای دیگران خوشایند نیست و به نوعی پز دادن است.

۶.فرد مطلوبی نیستید

هیچ کس فرد بد جنس را دوست ندارد و همه از این افراد می ترسند. به همین دلیل است که بیشتر افراد در دنیای سیاست سخت کار می کنند که محبوبیت کسب کنند. گاه شوخی می کنید، اما دیگران این نوع شخصیت را درک نمی کنند. گاهی اوقات جوک ها طوری بیان می شوند که دیگران را ناراحت می کند.

احتمالا بپسندید: مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد پولدارش + جشنی که به جهنم تبدیل شد

۷.فرد خیلی خوبی هستید

چرا همه از من بدشون می یاد، فاصله زیادی بین خیلی خوب بودن و بدجنسی وجود دارد. معمولا افرادی که خیلی خوب هستند سعی می کنند همه را راضی نگه دارند که اغلب منجر به ناراحتی خودتان می شود. مطمئنا، کسی را ناراحت نمی کنید، اما حتی یک موضع برای خودتان نخواهید داشت. مردم کم کم متوجه می شوند که شما نسبت به خودتان احترام قائل نیستید. همچنین ممکن است فکر کنند که شما نقش انسان های خوب را بازی می کنید.

بیشتر بخوانید: وظیفه زن نسبت به شوهر: هر زنی باید این کارها را برای شوهرش انجام دهد!

۸.مداوم ناله و شکایت می کنید

ناله کردن اصلا کار مثبتی نیست. همه از بودن در اطراف افراد مثبت لذت می برند. البته، افراد مثبت اندیش هم روزهای بد در زندگی دارند و از اینکه احساس خوبی ندارند شکایت می کنند. میلیون ها نفر با مشکلات زیادی زندگی می کنند. این دسته از مردم تصمیم گرفتند که چطور روزگار خود را بگذارنند. برخی ترجیح می دهند مثبت باشند، در حالی که برخی ترجیح می دهند از هر مشکل کوچکی، شکایت کنند. بنابراین کسی دوست ندارد با افراد منفی نگر که همیشه از همه چیز شکایت دارد در ارتباط باشد.

شاید بپسندید: عشق مردان مغرور: ۱۰ نشانه عاشق شدن مردان مغرور!

چرا همه از من بدشون می یاد

۹.خودتان را دوست ندارید

چرا همه از من بدشون می یاد،  مهم ترین فردی که باید دوست داشته باشید، خودتان هستید. اگر از خودتان خوشتان نمی آید، دیگران هم شاید همین حس را به شما داشته باشند. اگر فکر می کنید خسته کننده هستید، ممکن است دیگران اینطور احساس کنند. به خود تلقین کنید که فرد مفیدی هستید. زمانی که خود را دوست داشته باشید، مثبت تر و آماده تر خواهید بود.

بیشتر بخوانید: اگه با موی خیس می خوابی منتظر این ۹ اتفاق وحشتناک باش!

۱۰.سخن چینی می کنید

شایعات تا زمانی که خودتان از آن صحبت می کنید سرگرم کننده به نظر می رسند. اگر پشت سر همه مشغول غیبت کردن باشید، مردم به زودی متوجه خواهند شد که شما هم این کار را در مورد آن ها انجام خواهید داد زیرا به اعتماد آنها خدشه وارد می کنید، شایعات و سخن چینی تقریبا همیشه به گوش شخص می رسد.

۱۱.خودخواه هستید

چرا همه از من بدشون می یاد، همه گاهی خودخواه می شوند. وقتی در همه زمان ها خودخواهانه رفتار می کنید کسی از این کار خوشش نمی آید. اگر به طور پیوسته از خود صحبت کنید دیگران ممکن است شما را خودخواه بدانند. مردم دوست دارند در مورد خودشان صحبت کنند. خیلی مهم است که این فرصت را به آن ها بدهید. همچنین اگر دیگران همیشه برای شما کاری انجام می دهند و در عوض شما هیچ کاری انجام نمی دهید، خودخواهی شما را نشان می دهد.

۱۲.تعادل ندارید

پنهان کردن حماقت برای دیگران مهم است. هر کسی مسائل خود را دارد، اما زمانی که شما آن را در تمام طول زمان به نمایش می گذارید تبدیل به مشکل می شود. همه چیز باید در حال تعادل باشد. گاهی اوقات افراد مانند یک نمایش رفتار می کنند.

۱۳.وفادار نیستید

اگر حرفی بزنید که نتوانید به آن عمل کنید، به احتمال زیاد افراد پیرامون شما ، خانواده و دوستان اعتمادشان را نسبت به شما از دست می دهند و در نتیجه نمی توانند روی وفاداریتان حساب باز کنند.

چرا همه از من بدشون می یاد

۱۴.بیش از حد رقابت می کنید

چرا همه از من بدشون می یاد، افراد به دلایل مختلف بیش از حد رقابت می کنند. ممکن است عزت نفس پایین، یا انگیزه انجام بهترین کار را داشته باشید، چون این کاری است که باید برای رشد انجام دهید. بسیاری نمی توانند فردی را تحمل کنند که همیشه تلاش می کند برنده باشد.

۱۵.کنترل گر هستید

اگر به سختی تلاش در کنترل دیگران دارید باید بگویم که اشتباه می کنید. زیرا کنترل در کوتاه مدت خوب است و اغلب به زور، ترس، قدرت و یا نوعی فشار نیاز دارد و هیچ کدام از آن ها به شما اجازه نمی دهند که در مورد خودتان احساس خوبی داشته باشید.

۱۶.انتقاد می کنید

چرا همه از من بدشون می یاد، اگر جز دسته افرادی هستید که روحیه نقادانه دارید و بدون در نظر گرفتن شخصیت فرد بی پروا هر آنچه که در ذهن دارید می گویید، افراد پیرامون را از خود دور می کنید.

بیشتر بخوانید: از کجا بفهمیم کسی به ما جذب شده و از ما خوشش می آید!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا