;
خانواده و زناشوییزندگی

شریک زندگی تان را مقدم بر والدین و فرزندان تان بدانید + ۱۲ دلیل منطقی!

در اولویت قرار دادن همسر: قطعاً فرزندان بزرگترین نعمت های زندگی ما می باشند. شیرینی داشتن فرزند با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. همه ما قلبا در عشق آن ها هستیم اما جالب این جاست که مهم ترین نقطه تمرکز شما باید معطوف همسرتان باشد. اگر بعد از ازدواج با خانواده و پدر و مادرتان زندگی می کنید، باز هم باید الویت اول شما همسرتان باشد. درست است که کودکان شما شگفتی زندگیتان هستند و والدینتان تمام زندگی شما اما نباید آن ها را به اولویت اولتان تبدیل کنید.

شاید بپسندید: ۱۱ راز زنی که شوهرش واسش میمیره!

همسرتان اولین کسی است که باید قلب شما را در اختیار داشته باشد و همیشه هوای او را داشته باشید. در واقع باید در همسرتان غرق شوید. اگر فکر می کنید که چنین چیزی در رابطه شما کم می باشد، پس باید دوباره به اولویت های خود فکر کنید و انرژی خود را به مهم ترین شخص زندگی خود معطوف کنید. در این قسمت از بخش خانواده و زناشویی دلایل مختلفی را برای شما بیان می کنیم که چرا باید همسرتان مرکز توجه و اولویت شما در زندگی باشد.

بیشتر بخوانید: راز ازدواج شاد و عاشقانه: با دانستن این ۷ راز مهم  زندگی مشترک تان پر از شادی و عشق می شود!

چرا باید همسرتان را در اولویت قرار دهید؟

 ۱.به این فکر کنید که چه کسی اول از همه وارد زندگی شما شده است

در اولویت قرار دادن همسر، قطعاً همسرتان زودتر از فرزندانتان وارد زندگی شما شدند. در نتیجه یکی از مهم ترین دلایلی که باید به آن ها بیشتر توجه کنید، همین موضوع است. اگر می خواهید پیوند ازدواج خود را مستحکم تر کنید، پس بهتر است همیشه همسرتان را اولویت اول زندگی خود قرار دهید. اصلا منظورمان این نیست که او را بپرستید یا برای او تعظیم کنید، بلکه باید انرژی خود را معطوف او کنید و همیشه در کنار او باشید.

بیشتر بخوانید: اگه با موی خیس می خوابی منتظر این ۹ اتفاق وحشتناک باش!

۲.عشق ورزیدن به همسرتان می تواند رابطه سالم را به فرزندانتان آموزش دهد.

بیشتر بخوانید: ماه تولد همسر: ماه تولد همسرت رو بگو تا بگم عاشق چه غذاییه!

در اولویت قرار دادن همسر

یکی از بهترین چیزهایی که می توانید در حق کودکانتان انجام دهید ، این است که اجازه دهید آن ها عشق بین شما و همسرتان را ببینند. البته منظور ما اصلاً رابطه خصوصی نیست ، بلکه آن ها باید متوجه محبت بین شما و همسرتان بشوند و خودگذشتگی های شما برای یکدیگر را مشاهده کنند. یک ازدواج مستحکم و پایدار می تواند یک خانواده پایدار را بسازد. فرزندان شما نیاز دارند که در سایه عشق پدر و مادرشان احساس امنیت کنند.

بیشتر بخوانید: فراری دادن مردان: این رفتارهای زنانه هر مردی را فراری می دهد!

۳.به آن ها نشان خواهید داد که یک رابطه واقعی باید چگونه باشد

در اولویت قرار دادن همسر، این که به همسرتان عشق بورزید ، می تواند یک نمونه ازدواج کامل را به فرزندانتان نشان دهد. زمانی که کودکان مهربانی، از خود گذشتگی و عشق بین شما و همسرتان را مشاهده کنند، یاد می گیرند که در آینده چگونه باید یک زندگی مشترک را به بهترین نحو خود پیش ببرند و در واقع شما با این کارتان به آن ها نشان می دهید که یک رابطه واقعی، عاشقانه و صمیمی باید دقیقاً به چه گونه ای باشد.

بیشتر بخوانید: خواستگار خوب: چطور تشخیص بدم که خواستگارم خوبه یا بد؟

در اولویت قرار دادن همسر

۴.زندگی شما بهتر از همیشه پیش خواهد رفت

زمانی که همسرتان اولویت زندگی شما باشد، قطعاً نتایج و فواید آن را در زندگی مشاهده خواهید کرد. مثلا زمانی که برای همسرتان جشن تولد می گیرید، متوجه خواهید شد که صمیمیت شما بعد از یک قرار هیجان انگیز چقدر بالاتر می رود یا زمانی که در کنار یکدیگر فیلم می بینید یا آشپزی می کنید، متوجه فواید این اقداماتتان خواهید شد . پس اولویت قرار دادن همسر، می تواند لحظات شادتری را برای شما رقم بزند.

احتمالاً بپسندید: عادت های مثبت زندگی: ۹ عادت جالبی که زندگی شما را زیر و رو می کند!

۵.دیگران به اولویت شما آگاهی پیدا می کنند

در اولویت قرار دادن همسر، زمانی که اولویت اول شما همسرتان باشد، دیگران نیز کم کم به این موضوع پی می برند. پس به روتین زندگی شما واقف می شوند و هیچ گاه درخواست غیر منطقی نخواهند داشت. در نتیجه یاد می گیرند که تا چه حد باید در مورد مسائل زندگی شما بدانند. در نتیجه به جزئیات زندگی شما وارد نمی شوند زیرا می دانند که شما به یکدیگر اعتماد کامل دارید و نفر اول زندگی یکدیگر می باشید.

شاید بپسندید: مادر مهربان و دانا کودک عصبانی و پرخاشگر خود را با این روش آرام می کند!

۶.در نهایت شما و همسرتان برای هم می مانید

همین کودکان بسیار زیبا و شیرین یک روز از پیش شما می روند و زندگی خودشان را تشکیل می دهند. در نهایت فقط شما و همسرتان هستید که برای یکدیگر می مانید و چه بهتر که از همان اول یکدیگر را اولویت زندگی خود قرار دهید و از روح و جسم خود مراقبت کنید تا بتوانید لحظات شادتری را در کنار یکدیگر سپری کنید.

احتمالاً بپسندید: چگونه مردان را دلتنگ خود کنیم + ۹ روش موثر

۷.شما مالک همسرتان نیستید

زمانی که همسرتان را اولویت زندگی خویش قرار دهید، یاد می گیرید که نباید برای او مادری یا پدری کنید. شما وارد زندگی همسرتان نشدید که برای او قانون تعیین کنید. بلکه عشق او هستید و باید عاشق او نیز باشید . پس این که بخواهید مدام همسرتان را کنترل کنید را فراموش کنید. بلکه باید بی قید و شرط به او عشق بورزید.

بیشتر بخوانید:  اگه دختر داری، باید این ۹ مساله مهم رو بدونی!

۸.حس رمانتیک و صمیمانه دوباره به زندگی شما برمی گردد

در اولویت قرار دادن همسر، این که همسرتان را در اولویت قرار دهید، قطعا از خودخواهی شما کم می کند. باعث می شود که حس عاشقانه و رمانتیک دوباره در زندگی شما جریان پیدا کند. کلمات شما مهربانانه تر خواهد شد، جملات شما عاشقانه تر می شود و در نتیجه همیشه از کنار یکدیگر بودن لذت خواهید برد و رابطه شما به قدری قوی می شود که هیچ کس نمی تواند آن را تضعیف کند.

بیشتر بخوانید: این ۶ رفتار همسرت رو هرگز تحمل نکن!

۹.او را برای خودش دوست خواهید داشت

زمانی که همسرتان را در الویت قرار می دهید و بی قید و شرط عشق می ورزید، او نیز متوجه این موضوع می شود که او را برای آنچه که هم اکنون هست، دوست دارید. پس نمی خواهید را تغییر دهید . چنین احساسی می تواند رابطه شما را به یک رابطه بی نظیر تبدیل کند. اجازه دهید که همسرتان بداند برای تک تک لحظاتی که در کنار شما می باشد، قدردان هستید. با این اقدامات می توانید یک ازدواج موفق را تضمین کنید.

احتمالاً بپسندید: آسیب زدن مرد به زن: آقای شوهر این ۳ رفتارت همسرتو نابود میکنه !

در اولویت قرار دادن همسر

شاید بپسندید: ۸ رفتاری که نشان می ده شوهرت ازت سوءاستفاده می کنه!

۱۰.نشان دهنده احترام شما به همسرتان است

در اولویت قرار دادن همسر، هنگامی که همسرتان احترام شما را مشاهده کند پیوند عمیقی بینتان ایجاد خواهد شد. اگر خانمی به جای آنکه با همسرش بطور مستقیم صحبت کند و مشکلاتشان را با یکدیگر حل کنند، از والدینش مشاوره بگیرد باعث می شود تا حس بی اعتمادی بین طرفین شکل بگیرد که البته این مورد در مردان نیز صدق می کند. بهتر است زمان مشاوره با والدین طرفین حضور داشته باشند در غیر این صورت چاره جویی یک طرفه خواهد بود البته در صورت درد و دل می توانید با والدینتان باشید.

شاید بپسندید: بی محبتی شوهر: شوهرم اصلا به من محبت نداره، با بی محبتی او چه کنم؟

۱۱.به همسر و والدینتان نشان می دهد که زندگی محکم و با ثباتی دارید

اگر یکی از زوجین این عادت را داشته باشد تا مدام پیش والدینش رفته و درمورد همسرش شکایت کند سبب می شود تا زندگی شان خراب شود. هنگامی که این اتفاق رخ می دهد، والدین تصور می کنند که فرزندشان با فردی بازنده ازدواج کرده است و دیدگاه بدی نسبت به همسرتان پیدا خواهند کرد. در آن صورت است که ممکن است مشاوره خوبی به شما نداده و حتی فرد را تشویق به جدایی کنند. اما وقتی همسرتان را در اولویت زندگی خود قرار دهید والدین متوجه خواهند شد که ازدواج تان باثبات است.

شاید بپسندید: مردا و زنای شکم بزرگ: اگه شکم بزرگی داری، این بیماری تهدیدت میکنه!

۱۲.صمیمیت پایداری بین شما و همسرتان ایجاد خواهد شد

در اولویت قرار دادن همسر، هنگامی که همسرتان در اولویت باشد باعث می شود تا نیازهای یکدیگر را برآورده کنید. چنین صمیمیتی در رابطه زناشویی لازم است اما اگر دیگران را در اولویت بدانید به رابطه زناشویی تان صدمه وارد خواهد شد . حفظ نزدیکی با والدین نیز مهم است اما درصورتی که زندگی تان به خطر نیفتد.

بیشتر بخوانید: طالع بینی ازدواج ماه ها با همدیگر برای پیوند زناشویی!

 

 

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: دلسردی همسر: این ۶ رفتار باعث دلسرد شدن و دوری همسرتان می شود!

بیشتر بخوانید: ۵ ویژگی مهم زوج های خوشبخت

احتمالاً بپسندید: علاقه مند کردن زن به مرد: ۵ ترفند باحال برای دوباره علاقه مند کردن همسر!

بیشتر بخوانید: ۸ رفتاری که نشان می ده شوهرت ازت سوءاستفاده می کنه!

جذب شدن مرد به زن: ۱۰ رفتار زنانه که دل هر مردی رو می بره!

احتمالاً بپسندید: ازدواج رمانتیک بهتر و موفق تره یا ازدواج توافقی؟

بیشتر بخوانید: مادر مهربان و دانا کودک عصبانی و پرخاشگر خود را با این روش آرام می کند!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. ممنون ازمطلبتون که متناسب بافرهنگ ماست.ولی این را مدنظرداشته باشیدکه اگرپدرومادرخوب شمانبودندشماوجودنداشتیدکه به کسی عشق بورزید،البته اگرهمسرتان فهمیده باشدقدردانیتان از پدرومادر،شمارابرای ایشان جذابترمی کند،ولی مطالب بالا کاملامنطقی ودرتعارض بانظربنده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا