;
خانواده و زناشوییزندگی

رابطه جنسی زنان: ۹ خواسته پنهانی زنان در رابطه جنسی!

خواسته های زنان در رابطه جنسی: در اکثر مواقع کسی که برای رابطه جنسی پیشقدم می شود ،مرد است و در برخی مواقع زنان خواسته های جنسی خود را مطرح نکرده و با بی میلی و گاهی اجبار او را در این ارتباط مشایعت می کنند. اما واقعیت این است که خیلی از زنان سرد مزاج نیستند و در کنار یک همسر تحریک کننده ،از موجوداتی ترسو و متنفر از رابطه جنسی به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل می شوند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید؟

بیشتر بخوانید: اشتباهات در رابطه جنسی: این ۱۰ اشتباه در رابطه جنسی زندگی تان را نابود می کند!

خانم‌ها از رابطه جنسی چه می‌خواهند؟

مهم است که خانم‌ها را بشناسید و بدانید از رابطه جنسی چه می‌خواهند تا بهتر بتوانید همسرتان را از لحاظ جنسی ارضاء کنید. همینطور که شناخت بدن زنان مهم است، شناخت روان و احساسات و خواسته‌های جنسی‌شان هم مهم است. در این قسمت از این مطلب خانواده و زناشویی این موضوع را به شما آموزش می‌دهیم.

بیشتر بخوانید: ۸ مهمترین نشانه که نشان می دهد همسر و شریک زندگی خوبی دارید!

۱.نزدیکی

خواسته های زنان در رابطه جنسی، خانم‌ها می‌خواهند شوهرشان در نزدیک‌ترین حالت ممکن به آنها قرار بگیرد، او را ببوسد، نوازش کند، در آغوش بگیرد و… خانم‌ها دوست دارند گرمای بدن شوهرشان را احساس کنند و عمیقا او را احساس کنند. برای خانم‌ها این حد از نزدیکی مهم است چون به آنها احساس امنیت می‌دهد. پس این موضوع را در نظر داشته باشید.

بیشتر بخوانید: لاغری سریع زنان فقط با ۳ مرحله ساده و عملی!

خواسته های زنان در رابطه جنسی

۲.وقت گذاشتن

خواسته های زنان در رابطه جنسی، خانم‌ها رابطه عجولانه و کوتاه را دوست ندارند. آنها می‌خواهند برایشان زمان بگذارید. این زمان گذاشتن برایشان نشانه احترام و عشق است و بسیار اهمیت دارد.

شاید بپسندید: کاهش وزن و لاغری با ساده ترین راه ها در طب سنتی

۳.تنوع در مکان

خانم‌ها هم اهل تنوع هستند و از یکنواخت شدن رابطه جنسی بیزار هستند. گاهی در مکان رابطه جنسی تنوع ایجاد کنید تا همسرتان بهتر ارضاء شود و همچنین سورپرایز شود. مثلا در ماشین در مکانی امن، در سفر و… می‌توانید از موقعیت‌های امن و خوب استفاده کنید.

شاید بپسندید: عشق دختر به پسر: ۷ نشانه که دختری عاشق شما است + شیوه های ابراز عشق از سوی دختر

۴.رمانتیک بودن

خواسته های زنان در رابطه جنسی، خانم‌ها دوست دارند همسرشان گاهی رمانتیک باشد و کارهایی برای این موضوع انجام بدهد. مثلا اتاق رابطه جنسی را با شمع و گل تزیین کند. این کار سخت نیست و می‌توانید گاهی انجام بدهید. ارزشش را دارد مطمئن باشید.

شاید بپسندید: بی محلی کردن زن به شوهر: ۶ عواقب جدی بی محلی کردن به شوهر که نمی دانستید!

خواسته های زنان در رابطه جنسی

۵.استفاده کردن بیشتر از دستان

خواسته های زنان در رابطه جنسی، خانم‌ها می‌خواهند شوهرشان بیشتر از دست‌هایش استفاده کند و حتی زمانی که در حال دخول است، از دستانش برای لمس اندام و صورت خانم استفاده کند. این کار برای خانم‌ها بسیار تحریک‌کننده و خاص است.

احتمالا بپسندید: نشانه های مردان بی تعهد: ۱۲ رفتار مردی که به همسرش تعهد ندارد!

۶.رابطه جنسی صبح زود

زنان هم دوست دارند صبح زود رابطه داشته باشند. دوست دارند با شهوت و با بوسه آنها را بیدار کنید و با هم تماس فیزیکی داشته باشید چون صبح‌ها میل جنسی معمولا بیشتر است و داشتن رابطه جنسی بسیار خوشایند است.

شاید بپسندید: نشانه های مردان بی تعهد: ۱۲ رفتار مردی که به همسرش تعهد ندارد!

۷.آرام شروع کردن

خواسته های زنان در رابطه جنسی، خانم‌ها دوست دارند نزدیکی را آرام و آهسته شروع کنید و بدانید که چه زمانی باید سرعت را بیشتر کنید و نه اینکه از همان اول خشن و سریع برخورد کنید.

بیشتر بخوانید: معیار زیبایی و نقطه جذاب چهره زنان در ذهن مردان چیست؟

خواسته های زنان در رابطه جنسی

۸.گفتن جملات تحریک‌کننده

خواسته های زنان در رابطه جنسی، خانم‌ها هم به شدت دوست دارند که در گوش‌شان کلمات و جملات تحریک‌کننده بگویید و نجوا کنید. این کار بسیار لذت‌بخش است. البته منظورمان این نیست که در هر لحظه صحبت کنید چون صحبت کردن زیاد در رابطه باعث از بین رفتن حس و حال و تمرکز روی اعمال و حواس پنجگانه دیگر می‌شود اما گاهی گفتن این نوع کلمات و جملات تاثیر بسیار عالی دارد.

بیشتر بخوانید: عادت های افراد موفق | اگر این عادت ها را دارید قطعا در زندگی آدم موفقی هستید!

۹.تحریک کردن کلیتوریس

مورد آخر این است که خانم‌ها می‌خواهند شوهرشان فراموش نکند که باید کلیتوریس را هم تحریک کند و نه فقط دخول انجام بدهد! پس سعی کنید از پوزیشن‌هایی استفاده کنید که امکانش را داشته باشید گاهی کلیتوریس را هم تحریک کنید چون عده زیادی از زنان فقط با دخول ارضاء نمی‌شوند.

بیشتر بخوانید: ۸ نکته مهم پس از رابطه جنسی برای خانم‌ ها که هیچکس به شما نگفته!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

احتمالا بپسندید: راه تسلط بر شوهر: خیلی راحت و بی دردسر

شاید بپسندید: چگونه بهترین باشیم | با به کارگیری این 4 راز، در هر چیزی بهترین باشید!

بیشتر بخوانید: تسخیر قلب همسر با ۵۰ جمله ناب عاشقانه و محبت آمیز!

احتمالا بپسندید: رابطه جنسی زیاد در مردان: ۳ خطر جدی رابطه جنسی زیاد در مردان که نمی دانستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا