;
سینمافرهنگ و هنر

لیندا اوانجلیستا سوپر مدل: پس از نابودی زیبایی اش با روسری برگشت!

لیندا اوانجلیستا: سوپر مدل کانادایی است که تا یک سال قبل بسیار مشهور و پرطرف بود. او در بیشتر از یک دهه گذشته در فهرست مدل های برتر جهان قرار داشت. جذابیت او باعث شده بود که تصاویرش روی خیلی از مجلات دنیا چاپ شود. اما یک سال قبل لیندا روش منجد کردن چربی را بر صورتش انجام داد که باعث شد نه تنها چربی های صورت او از بین نرفت. بکله چربی ها بیش از حد افزایش پیدا کرد به طوری که زیبایی صورت، فک و گردن او کاملا از بین رفت.

با این حال او دو عمل جراحی دردناک را برای ترمیم این اشتباه انجام داد که ناموفق بود. عکس او پس از یک سال خانه نشینی برای اولین بار با حالت به ظاهر محجبه بر روی مجله ووگ بریتانیا چاپ شده است. در بخش سینما، نگاهی انداخته ایم به چهره جدید لیندا اوانجلیستا. با چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: رازهای زیبایی و آرایش جیجی حدید، جذاب ترین سوپر مدل آمریکایی

لیندا اوانجلیستا

ظاهر جدید لیندا اوانجلیستا

لیندا اوانجلیستا، عکس‌های تازه منتشر شده این سوپر مدل نشان می دهد که از یک نوار و کش برای عقب کشیدن صورت، فک و گردن او استفاده شده است تا مشکلات ناشی از درمان منجمد کردن چربی پنهان شود.

او در این مورد توضیح می دهد که “این فک و گردن واقعی من نیست. من نمی توانم با چسب و کش در همه جا راه بروم و دیده شوم. با این حال او تاکید کرد که سعی می کنم خودم را همان طور که هستم دوست داشته باشم و با ظاهر جدیدم کنار بیایم.

لیندا اوانجلیستا

انجماد چربی چیست و چه خطراتی دارد؟

روش فریز کردن چربی یا کرایولیپولیز به وسیله یک دنباله جالب زیست‌ شناسی انسانی ایجاد شد. متخصصان از این طریق متوجه شدند که سرمای ناشی از این روش درمانی، بسته‌ های کوچک سلول‌ های چربی را مسدود کرده و از بین می برد، در حالی که پوست و بافت‌ های اطراف را بدون آسیب باقی می گذارد. از این روش برای از بین بردن چربی های منطقه ای کوچک است.

روش فریز کردن چربی یا کرایولیپولیز از چهار پد گرد در ۴ سایز متفاوت برای ایجاد مکش بر روی پوست استفاده می کند. در این روش با کاهش دما تا نزدیک به ۴ درجه سانتیگراد، سلول ‌های چربی زیر پدها از بین می روند، اما بافت پوست دچار هیچ گونه آسیبی نمی شود. گفته می شود در طی چند هفته پس از فریز کردن چربی یا کرایولیپولیز، فرایندهای طبیعی بدن شروع به حذف و از بین بردن سلول های چربی از بدن می کنند و از همه مهم ‌تر، به دلیل اینکه معمولا در بزرگسالان سلول ‌های چربی جدیدی به وجود نمی آید، پس چربی ها دوباره بر نمی گردند.

بیشتر بخوانید: آنجلینا جولی و ۷ راز زیبایی و جذابیت این ستاره مشهور هالیوود

لیندا اوانجلیستا، با این حال یکی از عوارض جدی این روش این است که به جای این که رسوبات چربی کاهش پیدا کند، افزایش می یابد. افزایش چربی باعث بهم ریختن و از بین رفتن زیبایی صورت، فک و گردن می شود. اتفاقی که یک سال پیش برای لیندا اوانجلیستا اتفاق افتاد.

لیندا اوانجلیستا

پشیمانی لیندا از عمل جراحی

این سوپر مدل به مجله ووگ بریتانیا گفته است که اگر می‌دانستم که عوارض جانبی عمل جراحی، شامل از دست دادن امرار معاش و در نهایت افسردگی می شود که از خود متنفر می شوید… من هرگز این ریسک را نمی کردم.

بیشتر بخوانید: ۱۰ زیباترین و جذاب ترین زنان جهان در سال ۲۰۲۲

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =

دکمه بازگشت به بالا