;
تفریح و سرگرمی

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: آیا می‌توانید در 5 ثانیه خطای تصویر را پیدا کنید!؟

چالش شناسایی اشتباه در تصویر: تصاویر متعددی با خطاهای فاحش در اینترنت وجود دارند. این تصاویر و سازندگان انها تلاش دارند تا نوع نگاه سطحی افراد را تغییر دهند. کلی نگری آنها را به جزئی نگری تغییر دهند و افراد را وادار کنند که دقیق تر به پدیده ها و محیط اطرافشان نگاه کنند. در مطلبی که امروز بخش سرگرمی وب سایت چشمک برای شما به اشتراک گذاشته شده است، یک نمونه از این تصاویر را  با عنوان چالش شناسایی اشتباه در تصویر مشاهده خواهید کرد. شما باید بتوانید خطای موجود در تصویر را در 5 ثانیه تشخیص دهید.

آزمون شناسایی قاتل در ساندویچی: اگر هوش کارآگاهی داری، می تونی قاتل را پیدا کنی!

به باور سازنده چالش شناسایی اشتباه در تصویر ، تعداد معدود از افراد می توانند در زمان مشخص شده اشتباه تصویر را پیدا کنند. چرا که بیشتر افراد به چشمان خود آموزش داده اند که کلی نگر شود. این مسئله سبب می شود که مغز کمتر فعالیت کند و کاهش فعالیت مغز می تواند در سنین میانسالی مشکلات عدیده ای را برای فرد ایجاد کند. اط ضعف حافظه و فراموشی گرفته تا دیگر بیماری های مربوط به مغز.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

چالش شناسایی اشتباه در تصویر

پس  اگر معمای پشت این تصویر را حل کنید، شما جزو 8 درصد افرادی خواهید بود که تاکنون آنها را حل کرده اند. تمرکز داشته باشید و این معمای تصویری را حل کنید که فقط گروهی از افراد به لطف توجه به کوچکترین جزئیات آن را حل کردند، این معما درباره چیست؟ شما باید خطایی را در نقاشی زیر پیدا کنید که دیدن آن تنها برای یک چشم تیزبین ممکن است.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

اگر آماده هستید چشمان خود را آماده کنید. برای لحظه ای کوتاه حداکثر 5 ثانیه آنها را ببندید. سپس چند پلک زده و با دقت به تصویر زیر نگاه کنید.تلاش کنید در زمان مشخص شده 5 ثانیه، چالش شناسایی اشتباه در تصویر را حل کنید. خطا را شناسایی کنید و اثبات کنید که فردی تیزبین و جزئی نگر هستید. زمان شما از اکنون که تصویر را می بینید شروع شد!

شاید بپسندید:آزمون شناخت فرد سیگاری: تنها یک نابغه، فرد سیگاری را در 5 ثانیه تشخیص می دهد!

چالش شناسایی اشتباه در تصویر

.

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باردار: آیا از طریق تصویر پاها، می توانید بفهمید چه کسی باردار است؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا می توانید فردی که وانمود می کند ثروتمند است شناسایی کنید؟؟

.

پاسخ چالش شناسایی اشتباه در تصویر

آیا اشتباه فاحش موجود در این تصویر نقاشی را پیدا کردید؟ به خاطر داشته باشید، صدها معما و چالش بصری را می توان در شبکه های اجتماعی یافت، اما این چالش جزو سخت ترین آنهاست. اکنون که در زمان 5 ثانیه این معمای تصویری را نتوانستید حل کنید ما از شما دعوت می کنیم تا 5 ثانیه دیگر به تصویر نگاه کنید. احتمالا در 5 ثانیه دوم بتوانید بر چالش شناسایی اشتباه در تصویر غلبه کنید.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مادر واقعی: مادر واقعی کودک تصویر کدامیک از زنان تصویر است!؟

.

 

 

 

شاید بپسندید: قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 

 

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی خانواده غیر واقعی: آیا می توانید خانواده جعلی را شناسایی کنید؟

در بسیاری از مناطق روستایی، چاه ها برای به دست آوردن آب آشامیدنی ضروری هستند، اما بدیت آوردن آب از قعر چاه تنها در صورتی که روش استخراج به درستی کار کند، امکان پذیر است.

همانطور که حدس زدید، خطا درست مربوط به چاه نقاشی است. معلوم شد که آن مرد مجبور شده است از کشیدن آب خودداری کند، زیرا هیچ اهرمی برای کشیدن آب از قعر چاه وجود نداشت. علیرغم اینکه همه امکانات برای این اهرم بر لبه چاه تعبیه شده است. به هر حال مرد تصویر احتمالا به دنبال طنابی می رود که با اتصال به سطل، آن را به درون چاه بیندازد و به شیوه دستی از چاه آب بیرون بکشد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی خون آشام در فروشگاه: کدامیک از کودکان می تواند یک خون آشام باشد!؟

پاسخ چالش

 

شاید بپسندید: سوال هوش تقلب: کدام فرد در حال تقلب است؟

امیدوارم از چالش شناسایی اشتباه در تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: سوال هوش معلم خطرناک: کدام معلم مشکوک به نظر می رسد؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه پارک: اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا می کنی!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت گارسون واقعی: یک تیزبین در یک نگاه، گارسون واقعی را شناسایی می کند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی خدمتکار قاتل: کدامیک از این خدمتکاران هتل، قتل انجام داده است!؟

یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

آزمون شناسایی راننده مجرم: کدامیک از راننده های تاکسی، یک مجرم فراری خطرناک است!؟

فقط یک جزئی‌نگر قادر است دریک نگاه، اشتباه موجود در شیرینی فروشی را پیدا کند!

شخصیت شناسی براساس برگهای پائیزی:کدام برگ زیباتر است|بیشتر درباره خودتان بدانید!

آزمون شناسایی مجرم تحت تعقیب:کدامیک از افراد در فروشگاه، متهم تحت تعقیب است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. اشتباه تصویر این نیست که رفته طناب بیاره، این میتونه یه اتفاق باشه نه اشتباه، بعدم سطلش پر از آبه، اشتباه تصویر اختلاف رنگ پوست صورت و دستان مرد هست،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا